EuroBasket Women 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 június 20, 2011, 16:44:12, Milan
Akkor mára egy ilyen kombit ajánlok:

spanyol-lengyel H 1.20
lett-horvát H 1.55
litván-szlovák H 1.30

Odds: 2.40
Iroda: bet365

Ha észrevétel, vagy akármi, csak nyugodtan! Van itt hely bőven  ;)


Idézetet írta: oakland23 Dátum június 20, 2011, 10:05:56
Nem igazán szabad itt nagyobb összeggel dobálózni, ez hamar kiderült. Mocskos kis torna ez, és a színvonal is 'kurva gyenge' . A meccsek nézhetetlenek, de azért tippek vannak:

Szlovákia-Litvánia
Litván győzelem 1.30-ért. Látva a szlovákokat, ezek alig várják, hogy kiessenek, és menjenek pihenni.
Hányinger a Szlovák női válogatott!

Nagy-Britannia-Izrael
Nehéz megmondani, melyik a szarabb, de én megpróbálom. Nagy-Brittania szarabb. Izrael győzelme 1.80-ért nagyon király, remélem a pályán játsszák le a meccset, ha értitek...

Horvátország-Lettország
Anyám, add el a házat! A lettek győzelme 1.60-as oddsal fizet. De most komolyan, nálam a lettek oddsa 1.20 körül mozogna a monkeyBeten. Azt hiszem, bármekkora bundatorna, erre benevezek vagy 10 rugóval


Lengyel-Spanyol
1.20 a Spanyolokra igen ajándék szagú. A kötelező bunda letudva, ez már meglesz nekik
Egyetértek a tippekkel. A litván meccs annyiból lehet necces, hogy a szlovákok már kiestek és a litvánok, így nem viszik magukkal ennek a meccsnek az eredményét, szóval mindkét csapatnak tét nélküli. Ugyanez a helyzet a Németország-Montenegró meccsel is (különben raknám Montit, Fortunán 1,5 van a győzelmükre...). A lettek sikere nálam is a nap tippje, egyedül attól félek, hogy fáradtak lesznek a tegnapi hosszabbításos meccstől, de nehogy már ez a gyenge horvát csapat őket is verje (egyéni képességeket tekintve a horvátok gyengébbek pl. a magyar válogatottnál).
Aztán majd meglátjuk hol borul a papírforma... :)

.Bármennyire hányinger a Szlovák csapat, ma pont be tudnak bújni a bunda alá. Litvánoknak meg simán belefér a fiaskó.
.Izrael szerintem is ok.
.Montenegrónál ugyanaz a szitu, mint a Litvánoknál.
.Horvát-Lett, Oak forgatókönyve szerint meglenne a körbeverés. Van rá esély, de inkább csak élőben nyomnám rá a tizest.
.Spanyolok atom biztos.
.Görög-Francia, ezt kivenném overbe. 121.5 a line.

Azt ugye jól tudom, hogy nem egymás elleni, hanem a pontkülönbség számít. Mert ha így van, akkor a horvátok csak győzelem esetén mennek tovább, akkor lenne 5 pontjuk. Ugyanis hiába lesz két négy pontos, a horvátoknak -44 körül van a pontkülönbségük, messze a legrosszabb.
Tehát nekik a győzelembe kellene menekülni.
Ha viszont nyernek a horvátok (tegyük fel) és a Franciák csak szűken  verik a görögöket, akkor a lettek kiesnek.

Szóval ez a lett -horvát ki-ki meccs, én nem tudom elképzelni, hogy ne a lettek nyerjenek! Rákötni még a spanyolokat, azt hiszem, abban is egyetértünk.

És akkor marad mára egy lett+spanyol kombi 1,5*1.2=1.80-as oddsal, ami már egész jó.

(A Szlovák-Litvánban tök igazatok van, nem mind arany, ami fénylik.)

Hát a szlovákok úgy néz ki, hogy szállítják a mai bundát! :bash:

Idézetet írta: Winger Dátum június 20, 2011, 12:58:33
Hát a szlovákok úgy néz ki, hogy szállítják a mai bundát! :bash:
Nem hinném, hogy bunda ez. Nem kell már ez a meccs a litvánoknak sem, lehet pihentetni az embereket és készülni a középdöntőkre.

De akkor is dögöljön meg minden szlovák kosárlabdázónő!!!  ;D

Ilyen gyenge meccset nézni rossz, nincs egy normális támadás, millió eladott labda, siralmas!!!!

Török - Orosz meccsre tippek?

Szlovák - Litván, 57-46  ;) Minden a forgatókönyv szerint zajlott. Aki ügyes volt még 3.75ért elcsíphette bet365ön!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 20, 2011, 14:03:45
Török - Orosz meccsre tippek?

Török +7.5 De csak ha a kis szőke irányító játszik a törököknél.

Eddig ez a Lett-Horvát meccs eléggé néptippnek tűnik.  :(
Hátha jön valami fordulat.

Idézetet írta: Szurki Dátum június 20, 2011, 15:55:41
Eddig ez a Lett-Horvát meccs eléggé néptippnek tűnik.  :(
Hátha jön valami fordulat.
A népet nyomorba is dönti, nem lesz itt fordulat.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 20, 2011, 15:57:43
A népet nyomorba is dönti, nem lesz itt fordulat.
Az igen, szép comeback volt. Jókor hoppoltak. Innen már meglesz! Megérte pesszimistának lenni. Grat mindenkinek, aki tette.  :beerchug:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 20, 2011, 15:57:43
A népet nyomorba is dönti, nem lesz itt fordulat.
De még milyen fordulat volt itt ;D   43-57 után elkezdtek a valós tudásuknak megfelelően kosarazni Baskoék, a horvátoknak meg már nem jöttek a triplák (tegnap is kikaptak volna ha nem dobják be minden másodikat...), így már nem volt kérdés a végén a lett siker. 67-61. ;)

Na azért! :)
Köszönöm a tippet! Ebből a topikból származott!  :beerchug:
Sajnos nem tudtam megállni, hogy ne kötésbe tegyem.  Cilic győzelme kellene még nekem. Remélem meglesz.