Real Madrid Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 HIVATALOS: GARETH BALE A REAL MADRID JÁTÉKOSA!

Év üzletét kötötte a Tottenham. Rásóztak egy túlértékelt játékos egy olyan klubra aki bárkit megvenne több tíz millióért ha van egy jó szezonja.
Spanyol bajnokság szempontjából viszont ez azért jó igazolás mert Angliából érkezik játékos és nem spanyolból meg az angolokhoz..Cénél is így volt..Külön fricska az angol kluboknak, hogy például idén a Mu nagyon tepert Thiago után ő mégis inkább a Bayernbe ment...Bale meg klubot válthatott volna Anglián belül is de ő inkább a Madridhoz ment.
Ettől függetlenül Bale nem ér többet 40-50 millánál de az már más kérdés(sőt még az is sok érte mint ahogy Neymárért a 60 de ezzel nem lehet mit kezdeni..).

Az a jövő, hogy beválik-e, de hogy visszajön az ára az szerintem kurvaélet. Cének egy hónap alatt visszajött mezeladásból, nyilván neki nem fog, de erősítés mindenképp az tény, ahhoz képest meg nem is olyan drága, mint annó Zidane volt

Zidane-nal senki ne merje egy lapon említeni ezt a f@szt... Zidane maga volt a foci, Bale meg... eddig egy egy szezonos "tehetség".

nem mondtam h jobb :D csak h sirnak csomóan h 100at kiadni..

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 01, 2013, 20:27:00
nem mondtam h jobb :D csak h sirnak csomóan h 100at kiadni..
én örülök neki mert ebből is látszik mennyire gyökér perez  ;D szerintem ha összeállítanánk egy magyar játékosról egy jó videót neki meg lenne egy türhető szezonja simán megvenné 20-30 millióért amennyi agya van  ;D
Szerintem senki nem sír sőt inkább mindenki a Realon röhög mekkora idióták ülnek a vezetőségbe.Főleg a Tottenhamnél röhögnek. ;D ;D ;D

Hát annyit a világban nem is ér. Ellentétben Zidane-nal. De kívánom neki, hogy bizonyítsa be, hogy megérte azt a pénzt.
Ne aggódj Pozzato, a Real plusszal jön ki a transzferből. Perez lehet, hogy nem ért a focihoz, de mocskos nagy üzletember. Hidd el, nem egyszer végiggondolta, hogy hogy fogja kisajtolni Bale-ből az árát.

Cadena Ser (madridi újság): Mesut Özil az Arsenalt választotta karrierje újabb állomásául és nem a PSG-t. Holnap reggel utazik Londonba az orvosi vizsgálatokra.

Goal.com: Az Arsenal előrehaladott tárgyalásokban áll a Real Madriddal Mesut Özil átigazolása kapcsán akiért 40m fontot fizetnének.

Canal+: Mesut Özil egész biztosan távozik a Real Madridtól, de a PSG helyett Anglia a lehetséges célállomás.


remélem nem igaz.. nem adnám el

Idézetet írta: Lord Dátum szeptember 01, 2013, 20:40:54
Hát annyit a világban nem is ér. Ellentétben Zidane-nal. De kívánom neki, hogy bizonyítsa be, hogy megérte azt a pénzt.
Ne aggódj Pozzato, a Real plusszal jön ki a transzferből. Perez lehet, hogy nem ért a focihoz, de mocskos nagy üzletember. Hidd el, nem egyszer végiggondolta, hogy hogy fogja kisajtolni Bale-ből az árát.
Azt tudom, hogy plusszosan jön ki belőle csak eléggé vicces ennyit kiadni egy játékosra egy szezon alapján de ez az ő dolga..

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 01, 2013, 20:56:58
Cadena Ser (madridi újság): Mesut Özil az Arsenalt választotta karrierje újabb állomásául és nem a PSG-t. Holnap reggel utazik Londonba az orvosi vizsgálatokra.

Goal.com: Az Arsenal előrehaladott tárgyalásokban áll a Real Madriddal Mesut Özil átigazolása kapcsán akiért 40m fontot fizetnének.

Canal+: Mesut Özil egész biztosan távozik a Real Madridtól, de a PSG helyett Anglia a lehetséges célállomás.


remélem nem igaz.. nem adnám el
Ha ez igaz akkor a Real megásta a maga sírját a szezonra....

#55 szeptember 02, 2013, 12:37:20, Alk
Az árát én is sokallom, de erről nem a srác tehet, ez csupán a Tottenham jó üzleti érzékét mutatja. Az meg, hogy a Realnak hol és milyen arányban térül meg, illetve mekkora nyereséget generál Bale a pályán és a ruhái a shopokban, az meg majd elválik. Arról meg, hogy "egyidényes" annyit, én már 3 éve felfigyeltem rá, amikor 4:0-ás állásnál 3-at lőtt az Internek. Már ott látszott, hogy nagyon tehetséges, egyszerűen képtelenség volt megállítani a szélen már akkor (ezt a meccset sose felejtem, mert hendivel tettem az olaszokat, bő félóra után már mentek 4-gyel, mondtam is haverjaimnak "na, ez már megvan). ;D Összességében szerintem jól jár majd vele a Real. Én, ha Real fan lennék, jobban kiakadtam volna azon, amikor Özilnek és Khedirának volt 3 jó hete a 2010-es VB-n, aztán vitték is őket Madridba.

Én külsősként annyit láttam, hogy Mourinho nem becsülte sem di Mariát, sem Özilt. Tény, volt gyengébb meccsük, de kiknek nincs. Most, hogy Isco bevállt, Özilt nyugodt szívvel adják el szerintem. Benzema marad elöl, aztán Isco is tuti kezdő, mert valami irányítói véna azért van benne. Aztán pedig jön majd a kérdés, hogy hol játszik Bale és CR???

Én várom már, hogy együtt a pályára lépjenek, de igazából nem nagyon tudom eldönteni, hogy ez a két erő majd kiltja egymást, vagy valami olyat látunk, mint még soha. Azért ha CR és Bale megindul a kontrával, ott Pique és Mascerano is összeszarja majd magát.

Félő, hogy a Real ellen is a sündisznózás lesz a fegyver, és ez azért elszomorít. Többek közt ez az, amiért idén nézhetetlen minden Bayern és Dortmund meccs. Pár éve még mertek támadgatni ezek ellen a csapatok ellen is, most már akkora a fölényük a Bundesben, hogy hihetetlen. A BVB is hasonlóan a Realhoz talán a másik legjobban kontrázó csapat volt, ám az ellenfelek rájöttek, hogy ha nincs terület a védelem mögött, meghal a játékuk. Ahogy a BVB-nak, úgy a Realnak is hely kell, de nem lesz. Labdaszopogatásban meg Bale nem olyan jó szerintem. CR majd tüzel, aztán vagy beakad egy-két löket, vagy nem...

Ugyanakkor olyan csapatok ellen, mint egy Betis, jobb napjain a Valencia olyan fasza meccseket látunk majd, hogy hetekig erről beszélünk majd.

Olyan szempontból pedig jó Bale érkezése, mivel a La Ligából általában csak kifelé mennek a sztárok. Soldado, Navas, Negredo, Falcao, és tavaly ugyan nem játszott, de előtte azért csak válogatott szinten játsszó Llorentét is ide sorolom.


Érkezik Bale 99 milláért, távozik Kaká ingyen és Özil kb 30-40ért...szép  :great: Még ha meg is térül mezekből stb ez akkor is vicces  ;D Aztán lehet Bale megy majd el 2-3 év múlva ingyen  ;D ;D ;D

Ezeket te hol olvastad? :D Mert h hivatalos közlemény Kaká árán kívül nincs, az tuti. Bale-t hol 91-nek, hol 99-nek, hol 100 felett írják, Özil meg kb mindenhol 47-50 között van, szóval azt a 30-at nem értem :D Amúgy az a vicces, hogy Özilt 19-ért vette a Real, és most 47 körül adja el, szóval tényleg piszok szar üzletet csináltak vele :D Nem úgy, mint a Barca Ibrával :D :D

Idézetet írta: Lord Dátum szeptember 02, 2013, 14:26:38
Ezeket te hol olvastad? :D Mert h hivatalos közlemény Kaká árán kívül nincs, az tuti. Bale-t hol 91-nek, hol 99-nek, hol 100 felett írják, Özil meg kb mindenhol 47-50 között van, szóval azt a 30-at nem értem :D Amúgy az a vicces, hogy Özilt 19-ért vette a Real, és most 47 körül adja el, szóval tényleg piszok szar üzletet csináltak vele :D Nem úgy, mint a Barca Ibrával :D :D
Végülis 65-ből 0 is szép  ;D
Özilt meg talán tegnap olvastam de lehet rosszul emlékszek a 30 millára. Mondjuk a realnak lényegtelen mennyit kap érte hiszen már mikor megvették megtérült az ára 10x  ;D