Real Madrid Szurkolótábor

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lord Dátum július 22, 2014, 16:41:48
Érjük a viccet, de a szabályok szerencsére mindenkire vonatkoznak.
  ::)
Hirtelen de szigorúan vesszük a szabályokat, csak tudnám, hogy akkor te minek írtál anno Barca topicba nem is egyszer... (ha már köztudottan real drukker vagy)

Ha már ennyire ragaszkodsz a szabályokhoz, és hogy mindenkire vonatkozzanak, akkor rád is kéne, hogy vonatkozzon.

Mondjuk nem gondoltam volna, hogy a Realosok ennyire érzékeny lelkűek, mert mi barcások minden szart eltűrűnk pl Suarez ügyben (nem bírom a csávót, és még nevetek is a róla szóló poénokon), de nektek még az igazság is fáj.



Na elég az offból részemről.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 22, 2014, 16:54:44
Ha már ennyire ragaszkodsz a szabályokhoz, és hogy mindenkire vonatkozzanak, akkor rád is kéne, hogy vonatkozzon.

Azóta egy betűt sem írtam abba a topicba, mivel a szabályok mindenkire vonatkoznak.  ;) Még benézni is csak félve, szigorúan felkapcsolt lámpák mellett éjjel 1 körül merek, amikor már a nagyok nincsenek fent az oldalon  :P

Sosem tartottam klasszis kapusnak, de ez a levele mindenért kárpótol. További sok szerencsét Lopez.


"Arról álmodtam, hogy labdarúgó legyek, de azt soha nem gondoltam volna, hogy szívem klubjában, a Real Madridban játszhatok. Ez olyasvalami, amire mindig büszke leszek. Köszönet a klubnak és az elnöknek, Florentino Péreznek, hogy újabb esélyt kaptam arra, hogy képviselhessem a címert. A legnagyobb dolog volt számomra visszatérni a klubhoz. Köszönöm a két nagyszerű edző, Mourinho és Ancelotti, illetve a stábjuk bizalmát, mindent, amit tanultam tőlük, és azt, hogy megadták nekem a lehetőséget a bizonyításra, ami a sport lényege. Köszönet minden kollégámnak, a gyógytornászoknak, az orvosoknak és a klub további alkalmazottainak. Kiváltságos volt megosztani veletek a boldog pillanatokat. Köszönöm, hogy így bántatok velem. Mindenkinek sok jót kívánok.

És természetesen minden köszönetem a Madridistáké, a nagy családé, amely az egész világra kiterjed. Köszönöm a fogadtatást és az erőt, amit kaptam ez idő alatt. Örökké a szívemben lesztek.

Boldog vagyok, mindent kiadtam magamból. Az egyetlen célom az volt, hogy minden egyes nap tisztességesen, odaadással és szenvedélyesen képviseljem a világ legjobb klubját. Mindezekért büszkén mondhatom, hogy a Real Madridnál eltöltött minden egyes perc Isten ajándéka volt. Mindörökké Madrid!

Egy Madridista,
Diego López"

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 14, 2014, 19:50:11
Sosem tartottam klasszis kapusnak, de ez a levele mindenért kárpótol. További sok szerencsét Lopez.


"Arról álmodtam, hogy labdarúgó legyek, de azt soha nem gondoltam volna, hogy szívem klubjában, a Real Madridban játszhatok. Ez olyasvalami, amire mindig büszke leszek. Köszönet a klubnak és az elnöknek, Florentino Péreznek, hogy újabb esélyt kaptam arra, hogy képviselhessem a címert. A legnagyobb dolog volt számomra visszatérni a klubhoz. Köszönöm a két nagyszerű edző, Mourinho és Ancelotti, illetve a stábjuk bizalmát, mindent, amit tanultam tőlük, és azt, hogy megadták nekem a lehetőséget a bizonyításra, ami a sport lényege. Köszönet minden kollégámnak, a gyógytornászoknak, az orvosoknak és a klub további alkalmazottainak. Kiváltságos volt megosztani veletek a boldog pillanatokat. Köszönöm, hogy így bántatok velem. Mindenkinek sok jót kívánok.

És természetesen minden köszönetem a Madridistáké, a nagy családé, amely az egész világra kiterjed. Köszönöm a fogadtatást és az erőt, amit kaptam ez idő alatt. Örökké a szívemben lesztek.

Boldog vagyok, mindent kiadtam magamból. Az egyetlen célom az volt, hogy minden egyes nap tisztességesen, odaadással és szenvedélyesen képviseljem a világ legjobb klubját. Mindezekért büszkén mondhatom, hogy a Real Madridnál eltöltött minden egyes perc Isten ajándéka volt. Mindörökké Madrid!

Egy Madridista,
Diego López"
Ahhoz képest hogy nem tartod klasszis kapusnak sikerült neki kiszorítani Casilliast a kezdő 11-ből.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 14, 2014, 19:56:33
Ahhoz képest hogy nem tartod klasszis kapusnak sikerült neki kiszorítani Casilliast a kezdő 11-ből.

Ennek elég sok összetevője volt. De tény hogy nem Madrid szint. A nyilatkozata viszont nagyon szimpatikus, sok sikert Milánóban, ott úgy se volt ilyen jó kapus évek óta.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 14, 2014, 19:56:33
Ahhoz képest hogy nem tartod klasszis kapusnak sikerült neki kiszorítani Casilliast a kezdő 11-ből.
Hát aki azt mondja Lopezre, hogy klasszis kapus....egy elitbajnokság átlagosan jól teljesítő kapusaként aposztrofálnám. Nálam a klasszis kapus Casillas - a mostani megingásai ellenére is -, Kahn vagy akár Buffon.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 15, 2014, 00:19:48
Hoztam egy videót a kedvencetekről. Az alsógatyák között még a Bernabéu is feltűnik. Enjoy! :beerchug:

Behind The Scenes [CR7 Underwear]

Most nem gondolod komolyan hogy mi ilyet megnézünk? Inkább hoztál volna Irináról valamit basszus  ;D ;D

Ezért szeretem a válogatott szüneteket, Carlo papa rendre összekapja a fiúkat  ;) Két meccs, 13 gól magyarázatra nem szorul  :great: