Bet365 segítség kéne

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Háááááát többször végignéztem a menüket, de nem jöttem rá a megoldásra.

#271 október 17, 2010, 19:35:14, vmlinuz
Valamiért rosszul emlékeztem, én is a bet365-ös nevemmel és jelszavammal lépek be a pokerbe, nem a pokeres nickkel. A pokerkliensben próbáld ki a Jelentkezés vagy Join now gombot, az átirányit a bet365 oldalára és új jelszót állithatsz be.

Feladom az új jelszó sem segített  :(

Ugyanazzal kell belépni amire a sportba csak a pókerbe csupa NAGY betűvel kell írni a felhasználónevet.Pl:NADEC
Remélem tudtam segíteni. :ok:

Köszi, de nem jött össze  >:(

Csatlakoznék az előttem íróhoz, engem sem akar beengedni sehogyan sem... :-\

Írjatok az ügyfélszolgálatnak. Engem például beenged a sportfogadásos felhasználómmal és jelszavammal, plusz regisztrációt nem kért.

Van egy olyan elképzelésem, hogy azért nem enged be, mert valaki más az iPoker hálózaton használja azt a nevet, de ez csak egy tippelés.

Helló!

Egy olyan furcsa kérdésem lenne, hogy a híradóban Láttam hogy Nagy-britannia gazdasága az összeomlás szélén áll,
ez nem befolyásolja a bet365 fogadó irodát, tehát ez a válság miatt nem fog eltűnni??
A befizetett pénzekkel és nyereményekkel együtt?
Ez nem fenyeget bennünket?
Köszi a válaszokat.


Idézetet írta: vargusz Dátum október 21, 2010, 18:17:09
Helló!

Egy olyan furcsa kérdésem lenne, hogy a híradóban Láttam hogy Nagy-britannia gazdasága az összeomlás szélén áll,
ez nem befolyásolja a bet365 fogadó irodát, tehát ez a válság miatt nem fog eltűnni??
A befizetett pénzekkel és nyereményekkel együtt?
Ez nem fenyeget bennünket?
Köszi a válaszokat.



Szia! Az, h a gazdaság "rossz" állapotban van, nem érínti ezeket a cégeket közvetlenül. Ők minden évben profitálnak abból, h sokan játszanak Náluk, az egyéb befektetéseik (tőzsde, ingatlan) pedig elenyésző minuszt hozhatnának össze abban az esetben, ha a UK vmi csoda folytán becsődölne. Tehát ne félj attól, h meglépnek a pénzeddel, ez nem a Worldbet ;)

CSá!

Nagyon köszi a választ akkor maradok ennél az irodánál.
Ez az egyetlen iroda ahol játszok.

Idézetet írta: Nadec Dátum október 16, 2010, 17:03:42
Eddig csak a sportfogadásra használtam a bet 365-öt, de most letöltöttem  a pókerklienst. A nickemmel és a jelszavammal nem tudok belépni mindig hibás azt írja hibás név vagy jelszó. Itt ugyan az a reg. nem használható ?

Hello!

Én is most regisztráltam Bet365-re. Először nekem sem ment a dolog, csak azután bírtam az azonosítómmal és jelszavammal bejelentkezni a pókerkliensbe miután töltöttem pénzt a pókeres számlára is. Talán nálad is ez lehet a probléma.

Udv
Sziasztok
A kovetkezo kerdesem volna.
Szeretnek nyitni egy szamlat valamelyik fogadoirodanal, es nem tudom melyik a legegyszerubb, es melyik az, amelyik a leggyorsabban fizet ki, s hogy milyen kartya szukseges ehhez
Latom, te tapasztalt vagy a kerdesben, arra kerlek adj valami tanacsot
koszontem szepen
Udv
s.

Az a problémám, hogy nem látszódik teljesen az elő fogadás menü. Csatolok egy képet, hogy könnyebben érthető legyen. Valakivel fordult már elő hasonló? Flash playert újratelepítettem, de nincs változás.
Ha valaki tudja a megoldást, kérem segítsen!
Előre is köszi!

Hali!

Nyomd meg a ctrl gombot + az egéren a görgőt görgesd felfele és állítsd be, hogy mekkorára szeretnéd.
Nekem ez szokott lenni a probléma általában, de ahogy kipróbáltam ezzel működik. :)