Frissitések naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is tetszik a felújított változat! :ok:

Viszont máris találtam egy hibát! ;D Unibeten sajnos már nem 1 Ft a min. tét, hanem 50 Ft.

Idézetet írta: rosco Dátum november 28, 2012, 12:52:52
Nekem is tetszik a felújított változat! :ok:

Viszont máris találtam egy hibát! ;D Unibeten sajnos már nem 1 Ft a min. tét, hanem 50 Ft.

Javítottam is.

Ha találtok még hasonló hibák, légyszíves szóljatok.  :beerchug:

Újdonság a fórumon: a hozzászólásokat meg lehet köszönni, ha hasznosnak találjuk.

Egyelőre csak a minimum 25 hozzászólással rendelkezőknek érhető el ez a lehetőség, de módositani fogunk ezen.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 28, 2012, 14:14:20
Újdonság a fórumon: a hozzászólásokat meg lehet köszönni, ha hasznosnak találjuk.

Egyelőre csak a minimum 25 hozzászólással rendelkezőknek érhető el ez a lehetőség, de módositani fogunk ezen.

Ez k.rva jó! :ok:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 28, 2012, 14:14:20
Újdonság a fórumon: a hozzászólásokat meg lehet köszönni, ha hasznosnak találjuk.

Egyelőre csak a minimum 25 hozzászólással rendelkezőknek érhető el ez a lehetőség, de módositani fogunk ezen.

A naplókban nem lesznek "Köszönöm gombok"?

Hmm, elméletileg vannak. Nem jelenik meg?

Megvan a hiba oka, javitottam a naplókat.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 28, 2012, 14:14:20
Újdonság a fórumon: a hozzászólásokat meg lehet köszönni, ha hasznosnak találjuk.

Egyelőre csak a minimum 25 hozzászólással rendelkezőknek érhető el ez a lehetőség, de módositani fogunk ezen.

Ez tényleg k.rva jó!  :great:

Lehetséges, hogy már láttátok, ha nem akkor itt az ideje megtekinteni, vmlinuz dolgozott egy picit a főoldal kinézetén.

Mi a véleményetek? Tetszik, olvashatóbb?

Még a kiemelt SfGuru elemzésekkel akad egy kis gond (főleg amikor 10-nél több elemzés van kint az oldalon), de megpróbáljuk ezt is orvosolni.  ;)

Lehet írni javaslatokat, ötleteket bátran, biztos vm örvend majd a legjobban.  ;D

Köszönjük vm:beerchug:

Frissitettem az adatbázis elérését az oldalon, ha láttok valami problémát akkor jelezzétek.

Lehet ezt is benézem, mint a legutóbbi ötletemet, de nem lehetne megoldani, hogy a fórumról rögtön át tudjak menni a játékokra, ne kelljen először főoldalra majd onnan odajutnom? Ha ezt is belehet állítani valahol, akkor már kezdem ásni a sírom... :D

Idézetet írta: Achatius Dátum március 29, 2013, 10:11:44
Lehet ezt is benézem, mint a legutóbbi ötletemet, de nem lehetne megoldani, hogy a fórumról rögtön át tudjak menni a játékokra, ne kelljen először főoldalra majd onnan odajutnom? Ha ezt is belehet állítani valahol, akkor már kezdem ásni a sírom... :D

Van egy jó hír, még életben maradsz... ;)

Idézetet írta: Milan Dátum március 29, 2013, 10:16:41
Van egy jó hír, még életben maradsz... ;)

Pedig már kezdtem azt hinni, hogy tényleg ennyire vaksi vagyok :D. Most megnyugodtam ::)

Nem nézted be, erre nincs beállitás. Viszont nagy ötletem sincs hova tegyek egy ilyen menüt, a fóruméba nehezen férne el.

Idézetet írta: yblm Dátum március 29, 2013, 14:28:10
Hello én új vagyk itt, és nemtudom némely témához hogy ,vagy hol tudok ozzászólni,Köszi az infót

otvan yo nayg betukel kihuzva az hoty válasz. azal tuds hozzá zsóülni, és nen a idézés gombbbal!