Magyar Labdarúgó Válogatott 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az elso negyedora selejt volt, utana, mar sajnos hatranyban jobb volt a jatek kepe, de ettol azert tobb kell a masodik felidoben. Egyelore egy golban gondolkodok, egy-egy izlandi kontra miatt nehez lesz, de meg kell csinalni!!!

Biztos még nem védett esőben, és nem tudta, hogy ilyenkor nem szégyen kiütni a labdát...
Basszus ilyet. >:(  >:(

Én azt látom, hogy egyelőre ők akarják jobban a győzelmet.

Időnként amúgy dermesztően gyenge megoldások vannak mindkét oldalon, ezek az égbe lőtt labdák a védelmeknél... zseniális rendező a sors, mert tőbbnyire Fedex reklám van ilyenkor a táblákon.

Idézetet írta: TiB Dátum november 12, 2020, 10:38:50
Szerintem 2:1-re nyerünk, ez már nem az angolokat is oktató izlandi csapat, sem edzőben, sem más téren. Azért a Gylfi gyerek kedvét remélem elveszi valamelyik védőnk, akkor tuti nem lesz baj :D

Megvan! :great:


ilyet még nem láttam nagyon magyar foci szinten, hogy 4p alatt fordítunk a végén  ;D

és ezt sajnálom h ilyet élőben nem lehetett átélni, nem feltétlen a stadionban, hanem bármelyik kocsmában, haverokkal vagy bármi  :-\

Az izlandiak a 2. félidőbe se  csináltak sok mindent szerencsére.Szép volt fiúk. :great: Azon gondolokoztam itt a győztes gólunk után,hogy Szoboszlaiból igazi nagy játékos válhat.Aki ilyen sziutációban képes felvállalni és be is lövi azt kevesen tudják.:ok:

Így jöjjön be minden magyar vontakozású tipped TiB!

Most tartsd otthon az embereket Döbrögi!!! Szép volt fiúk!  :great:

Minden meccs kozben karogok ha ez kell hogy nyerjunk.

Gulacsi nagyságát azert mutatta hogy nem esett szet, es hozta utana amit kell. Jar a taps.


Hihetetlen! Már nem csak amerikai álom lézetik, hanem a Magyar álom is (Szoboszlai)! :smitten:

Év cseréje, év fordítása. Alex Ferguson lájkolja a meccs végét :)

@TiB most miért teszed ezt? ;D Szalai interjú után éppen azért jöttem ide vissza, hogy azt mondjam, hogy mekkora frankó ez a srác; szívvel-lélekkel Magyar Válogatott játékos; és nagyon 'jóarc' :) (oké, lehetne talán jobb focista, de nagyon úgy látszik nálunk Ő kell)

Idézetet írta: Latzka Dátum november 12, 2020, 22:55:11
Hihetetlen! Már nem csak amerikai álom lézetik, hanem a Magyar álom is (Szoboszlai)! :smitten:

Azért hagyjuk Dominikot. Nyilván tiszta szívből örvendünk a sikernek, de sokszor azt éreztem, hogy maradt volna Salzburgban egy picit. Végén mentette a dolgot.  :ok:

Idézetet írta: Powell Dátum november 12, 2020, 22:43:21
Az izlandiak a 2. félidőbe se  csináltak sok mindent szerencsére.Szép volt fiúk. :great: Azon gondolokoztam itt a győztes gólunk után,hogy Szoboszlaiból igazi nagy játékos válhat.Aki ilyen sziutációban képes felvállalni és be is lövi azt kevesen tudják.:ok:

Így jöjjön be minden magyar vontakozású tipped TiB!

Az azért túlzás. Egy perccel a gólunk előtt a tejfelszőke Gudmunddson kihagyta az üres kapura.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 12, 2020, 23:03:34
@TiB most miért teszed ezt? ;D Szalai interjú után éppen azért jöttem ide vissza, hogy azt mondjam, hogy mekkora frankó ez a srác; szívvel-lélekkel Magyar Válogatott játékos; és nagyon 'jóarc' :) (oké, lehetne talán jobb focista, de nagyon úgy látszik nálunk Ő kell)

Mire egyetértenénk, borzolom újra a kedélyt? :D

Amúgy értem a szerepét a taktikában, de szerintem már nem hasznos a játéka, és vagy keresni kell egy másik tornyot, vagy leginkább hagyni az ívelgetést aztán lesz valami taktikát. De csak egy mezei szurkoló vagyok, szóval tévedhetek.

A lényeg hogy kijutottunk itthonra :)