Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hogy a fenébe lehet megnézni unibeten például az augusztusban kötött long term tippjeimet.

Sehogy sem tudom megnézni, pedig tettem párat, aztán meg akarom nézni, mégis mire mennyit...

kiválasztom az időpontot, akár napra legontva is, rendezetlen, függő, aztán katt, kiírja, hogy töltés, de semmi sem jön be...

Sziasztok!
Nem megy nálam a sportfogadás régi opciója... Másnál oké, vagy esetleg végleg kinyírják a régi formátumot?
Sok sikert kívánva!  >:(

Megy az. Időnként belassul az oldal, de minden oksa. :pimp:

Idézetet írta: marciluca Dátum november 01, 2016, 16:48:55
Sziasztok!
Nem megy nálam a sportfogadás régi opciója... Másnál oké, vagy esetleg végleg kinyírják a régi formátumot?
Sok sikert kívánva!  >:(

Előbb vagy utóbb ki fogják nyírni, nyilván.  :cya:

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 31, 2016, 11:31:22
Hogy a fenébe lehet megnézni unibeten például az augusztusban kötött long term tippjeimet.

Sehogy sem tudom megnézni, pedig tettem párat, aztán meg akarom nézni, mégis mire mennyit...

kiválasztom az időpontot, akár napra legontva is, rendezetlen, függő, aztán katt, kiírja, hogy töltés, de semmi sem jön be...

Utánanéztek az ügyednek, de semmi problémát nem találtak. Elméletileg látszik minden megtett fogadásod.
Lehet, hogy te nem keresed jó helyen?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 01, 2016, 20:29:48
Utánanéztek az ügyednek, de semmi problémát nem találtak. Elméletileg látszik minden megtett fogadásod.
Lehet, hogy te nem keresed jó helyen?
Úgy van, ahogy írod. Minden fogadásom látszik, és ezzel nincs is baj, csak a szűrő nem működik. Azaz nem tudom szűrni, hogy melyik vannak függőben, és melyek vannak lezárva. Ömlesztve listázza nekem mindet, így pedig elég macerás volt visszakeresni nyáron elhelyezett long term tippeket, már csak azért is, mert az Olimpia idején azért elég aktív voltam  :D
De végül is listázta mindet, így visszakerestem a nyitott tippeket, felírtam magamnak, szóval minden ok. Valóban látszik, és vissza is lehet keresni, de nekem a szűrő valahogy nem működik...

De megoldódott végül is, úgyhogy no problem!  :ok:

Köszi amúgy mindenkinek, aki próbált segíteni, itt, vagy privát üzivel!  :great:  :ok:

Az Unibetnél a jégkorong-fogadásoknál van olyan opció, hogy 1. harmad: gólok száma 1 alatt: XY oddsért.
Ez mit takar pontosan, ha 1 gól van, akkor visszaadják a pénzt? https://unibet.hs.llnwd.net/polopoly_fs/1.590843.1424448864!/menu/standard/file/Betting-rules-v-1-4-Hungarian.pdf Itt nem lelek erről pontos infót.

Nyilván push ilyenkor.

Sziasztok!
Unibet-nél is vannak alternatív linkek akár csak a bet365-nél?

Idézetet írta: milcity Dátum november 08, 2016, 17:15:05
Sziasztok!
Unibet-nél is vannak alternatív linkek akár csak a bet365-nél?

Van persze.

Sziasztok!

Most lenne az első kifizetésem Unibet-en, de előbb szeretnék választ kapni néhány kérdésemre.

1.) A regisztrációm elég régi, sajnos nem emlékszem, hogy hitelesítettem-e a számlámat. A vonatkozó menüpontban a következő üzenetet látom: "Minden rendben! Nincsenek függő dokumantumaid vagy függőben lévő kifizetéseid, ami miatt aggódnod kéne. Visszatérhetsz a játékhoz!" - ebből lehet következtetni?
2.) K&H bankos vagyok és azt hallottam, hogy a K&H "nem szereti" a szerencsejátékokat. Rendben meg fog érkezni a pénzem?
3.) Az átfutási időt illetően mire számíthatok?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)

1.) A regisztrációm elég régi, sajnos nem emlékszem, hogy hitelesítettem-e a számlámat. A vonatkozó menüpontban a következő üzenetet látom: "Minden rendben! Nincsenek függő dokumantumaid vagy függőben lévő kifizetéseid, ami miatt aggódnod kéne. Visszatérhetsz a játékhoz!" - ebből lehet következtetni?

Szerintem nyugodtan kezdeményezheted a kifizetést, ha valami nincs rendben, úgyis szólnak majd, hogy ezt meg ezt pótold. Ha meg minden rendben, akkor kezdeményezheted a kfizetést, és akkor rendben megy majd minden.

2.) K&H bankos vagyok és azt hallottam, hogy a K&H "nem szereti" a szerencsejátékokat. Rendben meg fog érkezni a pénzem?

Én 'sajnos' OTP-s vagyok, így erre nem tudok válaszolni. Reméljük, benéz valaki, aki 'káendhás'  ;)

3.) Az átfutási időt illetően mire számíthatok?
Mivel OTP-s vagyok, erre sem tudok pontos választ adni, de nekem OTP-re, másnap meg szokták küldeni.


Unibet: ATP-vb fogadás bajnokság

Fogadj mérkőzés előtt vagy élőben az ATP-világbajnokság mérkőzéseire az Unibeten és vedd ki a részed a €15 000-s összdíjazásból!


Hogyan működik?

1. Iratkozz fel a promócióra (ha még nincs számlád, akkor előbb regisztrálj ITT)
2. Fogadj mérkőzés előtt vagy élőben az ATP-világbajnokságra
3. A nyertes fogadásaidért pontokat kapsz
4. A fogadásaidnak november 13. 00:00 és november 20. 23:59 (CEST) között le kell zárulniuk.
5. A nyertes Action bet típusú fogadásokért dupla pontszámot adnak!

Pontszámodat a következő képlettel kaphatod meg:

Tét   X   Szelvényen szereplő választások száma   X   Szelvény nyereményszorzója

1. példa: 10€-val fogadsz egy három választás tartalmazó szelvényre, az odds pedig 5.50.

Pontszámod: 10 x 3 x 5,5 = 165 pont (csak akkor, ha a fogadásod nyer)

2. példa: 40€-t teszel egy action bet fogadásra 1.80-as oddson.
Pontszámod: 40 x 1 x 1,8 x 2 = 144 pont (csak akkor, ha a fogadásod nyer)

Minél több fogadást kötsz, annál több pontot gyűjthetsz, annál nagyobb esélyed van a verseny megnyerésére.

Vedd figyelembe, hogy azok a kombinált fogadások, amelyek nem csak az ATP-világbajnokságról tartalmaznak fogadásokat, nem számítanak a promócióban.

November 14-től kezdődően minden nap 16:00-kor frissítik a ranglistát. A nyereményeket november 22-én 19:00-ig írják jóvá.

Nyeremények

1.   6000€ szabadon felhasználható bónusz
2.   3000€ szabadon felhasználható bónusz
3.   1000€ szabadon felhasználható bónusz
4.   500€ szabadon felhasználható bónusz
5.   250€ szabadon felhasználható bónusz
6-10.   150€ szabadon felhasználható bónusz
11-20.   100€ szabadon felhasználható bónusz
21-30.   50€ szabadon felhasználható bónusz
31-50.   20€ szabadon felhasználható bónusz


Részvételi feltételek

A promócióban való részvételhez fel kell iratkozni.
Csak a feliratkozás utáni fogadások számítanak.
Csak azok az ATP-világbajnokságra elhelyezett nyertes fogadások (min. odds: 1.20) számítanak bele a promócióba, amelyek lezárásra kerültek november 13. 00:01 és november 20. 23:59 között (CET)
Csak azok a szelvények számítanak bele a promócióba, amelyek oddsa min. 1.20. Az "Unibet által javasolt" menüpont alól elhelyezett fogadások nem számítanak.
Csak azok a kombinált fogadások számítanak a promócióban, amelyek csak és kizárólag az ATP-világbajnokságról tartalmaznak választásokat.
A cash-inre került fogadások nem számítanak.
A verseny során az 50 legtöbb pontot gyűjtő játékost díjazzuk.
Egy nap 00:01-kor kezdődik és 23:59-kor ér véget (CET időzóna szerint). Az adott napi frissítésbe csak azok a fogadások kerülnek be, amelyek a megadott időben le is zárultak.
A pontszámításnál a tétet minden esetben €-ra váltjuk.
Holtverseny esetén az a játékos végez előrébb, aki több nyertes fogadással renelkezik. Ha két játékos ugyanannyi nyertes fogadással rendelkezik, akkor az a játékos végez előrébb, aki a legmagasabb nyertes oddsal rendelkezik a verseny során.
A nyertes action bet fogadásokért dupla pontszám jár.
Az ingyenes fogadásokból és nyereménynövelővel elhelyezett tétek nem számítanak.
A ranglistát a promóció során minden nap 16:00-ig (CET) frissítjük az előző napi eredményekkel.
Az Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori visszavonására/módosítására.
Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 14, 2016, 09:43:07
1.) A regisztrációm elég régi, sajnos nem emlékszem, hogy hitelesítettem-e a számlámat. A vonatkozó menüpontban a következő üzenetet látom: "Minden rendben! Nincsenek függő dokumantumaid vagy függőben lévő kifizetéseid, ami miatt aggódnod kéne. Visszatérhetsz a játékhoz!" - ebből lehet következtetni?

Szerintem nyugodtan kezdeményezheted a kifizetést, ha valami nincs rendben, úgyis szólnak majd, hogy ezt meg ezt pótold. Ha meg minden rendben, akkor kezdeményezheted a kfizetést, és akkor rendben megy majd minden.

2.) K&H bankos vagyok és azt hallottam, hogy a K&H "nem szereti" a szerencsejátékokat. Rendben meg fog érkezni a pénzem?

Én 'sajnos' OTP-s vagyok, így erre nem tudok válaszolni. Reméljük, benéz valaki, aki 'káendhás'  ;)

3.) Az átfutási időt illetően mire számíthatok?
Mivel OTP-s vagyok, erre sem tudok pontos választ adni, de nekem OTP-re, másnap meg szokták küldeni.

Köszönöm a választ! :)

Beküldtem a kifizetési kérelmet, semmivel nem volt gondom, egyetlen egy dolog nem tetszett. Ez pedig az, hogy a bankszámla pénznemnél (az ország alatt) csak EUR-t lehetett választani, holott a felületen ugye minden forintban van. Gondolom, ha eurót utalnak, a bankom akkor is fontot ír jóvá, mivel nem euró alapú a bankszámlám. Bukok a váltáson? Te mit tapasztaltál? A bet365 és a Sportingbet esetében pontosan annyi forint jelent meg a számlámon, amennyit kikértem.

Idézetet írta: sylvia_1988 Dátum november 14, 2016, 19:42:11
Köszönöm a választ! :)

Beküldtem a kifizetési kérelmet, semmivel nem volt gondom, egyetlen egy dolog nem tetszett. Ez pedig az, hogy a bankszámla pénznemnél (az ország alatt) csak EUR-t lehetett választani, holott a felületen ugye minden forintban van. Gondolom, ha eurót utalnak, a bankom akkor is fontot ír jóvá, mivel nem euró alapú a bankszámlám. Bukok a váltáson? Te mit tapasztaltál? A bet365 és a Sportingbet esetében pontosan annyi forint jelent meg a számlámon, amennyit kikértem.

Az unibetes kifizetések esetén ugyanarról a magyarországi raiffeisenes forint  számláról jön a pénz, mint a sportingbetes kifizetéseknél!
Legalábbis eddig úgy volt, hogy ugyanaz a pénzkezelő cég intézte mindkét iroda forint tranzakcióit.
Nekem eddig mindig a pontos forintösszeg jött meg, bár fel sem tűnt, hogy EUR szerepel (és csak az szerepelhet) a bank pénzneménél...