Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Sinclair Dátum június 20, 2014, 11:21:34
Sziasztok!

Bocsánat, hogy új témát hozok ennek létre, de nem találtam megfelelőt.
A lényeg röviden:
Regisztráltam bet-at-home-ra, ott 3 eurót kaptam alapból, azt a feltételeknek megfelelően megjátszottam, csináltam belőle 17 eurót, aztán tegnap próbáltam banki átutalással kifizetni 11 eurót a magyarországi otp junior számlámra. bet-at-home már levonta a pénzt (amit egyből nem tesz meg, szóval gondolom elutalta), de otp-n az égvilágon semmit nem látok belőle. Most még valami itt van folyamatban, vagy mi lehet a helyzet?
Lehet, hogy forintszámla miatt van baj és beszoptam? :S
Utalásnál amúgy minden információt jól adtam meg, egyedül a commercial bank részben nem vagyok biztos, oda OTP-t írtam, remélhetőleg nem ezzel van a baj. IBAN, SWIFT jól volt megadva.

Ha valaki tud segíteni, köszönöm szépen előre is!

Üdv,
Sinclair

Van ennek már témája, ott sok infót kaphattál volna, ha elolvasod.
Elég változékony a kifizetési morál. 1 naptól 2 hétig bármi lehet. De ha nagyon gyorsak is, az országok közötti pénzmozgás akkor is jóval lassabb, mint a belföldi... Ne 4 órából indulj ki, hanem minimum 2 napból, bár azt nem tudom módosították e a külföldi pénzmozgás sebességét egyidejűleg akkor amikor a belföldit is... Ha nem, akkor 3 munkanap.
Aztán az OTP különösen híres róla, hogy szeret az ilyesmin ülni még pár napot, egy hetecskét. Nem feltétlen, de előfordul.
Végül az iroda. Ha még nem utaltál fel nekik pénzt semmilyen módon, akkor 95%, hogy először megkérnek erre. Ez bevett szokás. Addig nem lehet kifizetést indítani, míg legalább egyszer be nem fizettél. Van ellenpélda, de nem az a jellemző. Ilyenkor levonják a pénzt, aztán pár nap múlva visszateszik és kapsz egy levelet (jó esetben), hogy mi volt a problémájuk.

#391 június 20, 2014, 12:28:55, benson
Idézetet írta: Knapp Dátum június 20, 2014, 11:46:40
Pedig már milyen közel voltak hozzá...  :D
A 108 játékban lévő közül egyébként 12 magyar.

És hiába húznak majd magyart a Nap nyertesének is...

Felelőtlen állami döntések. Több, mint 6 év munkáját így tönkretenni... :)

Köszönöm szépen a válaszokat! (és akkor bocs a nem megfelelő témáért!)

Egyelőre nem küldtek semmit, hogy kellett volna befizetnem pénzt. Meg úgy tűnik, hogy utalták. Aztán meglátjuk.

Milyen jó, hogy nem  fizettem be a bónusz miatt, pedig gondolkodtam rajta, a még bent lévő pénzemet meg gyorsan ki is kértem, meg is érkezett az előbb mb-re. Mindenesetre érdekes lesz a dolog, mert ha teszem azt blokkolják is de az iroda nem dob ki minket, akkor még lehet ott játszani, ahogy a többi irodára is ez vonatkozik, szóval érdekes lesz ez, a végén még tényleg csak a TxPro marad.

Idézetet írta: dorisom Dátum június 18, 2014, 21:31:47
Sziasztok!
A forgatást rendesen számolja az oldal? Az első befizetési bónuszt használtam ki, és az én számításom szerint már megvagyok a forgatással, de még mindig megjelenik az aktív bónusz 50 euró szöveg. Járt már így valaki, vagy egyből eltűnik onnan? Ha megpróbálok kifizetést kérni, gond lehet belőle? Próbáltam az ügyfélszolgálatot is, de nem nagyon akarnak válaszolni.
Ugyanez van a VB-s bónusszal. Valakinek friss tapasztalat ez ügyben?

Idézetet írta: Wezli Dátum június 20, 2014, 15:16:17
Milyen jó, hogy nem  fizettem be a bónusz miatt, pedig gondolkodtam rajta, a még bent lévő pénzemet meg gyorsan ki is kértem, meg is érkezett az előbb mb-re. Mindenesetre érdekes lesz a dolog, mert ha teszem azt blokkolják is de az iroda nem dob ki minket, akkor még lehet ott játszani, ahogy a többi irodára is ez vonatkozik, szóval érdekes lesz ez, a végén még tényleg csak a TxPro marad.

Idézetet írta: Jabba Dátum június 23, 2014, 10:48:40
Ugyanez van a VB-s bónusszal. Valakinek friss tapasztalat ez ügyben?

Korábbi bónuszoknál nekem nem volt gondom a számításaikkal. Jelenleg meg nem tartok még ott, hogy nézegessem. Amit viszont már most észrevettem, hogy nem felejtette el a kuponjaimat...  >:(
Tehát minden eddigi beváltott kupon elmaradt forgatási kötelezettségét teljesítenem kell kifizetés előtt + plusz a bónuszét. Nem nagy dolog, csak bosszantó. És persze nem tudjuk a sorrendet (valószínű a vb bónusz az első, de lehet, hogy attól még csak akkor tünteti el a kötelezettséged, ha az egész megvan).

Kiutalást semmiképp ne kérjetek, míg az ügyfélszolgálaton nem tisztázódott. Nekem 1 napon belül szoktak válaszolni, de mint tudjuk mostanában van nagyobb gondjuk is... Szóval azért egy két napot lehet várni, utána mehet a napi ímél.  ;D

Az csak a rendszerük hibája, hogy az elvesztett bónuszok, kuponok ott maradnak aktívként.
Kell nekik írni, és akkor törlik.

így van, viszont érdemesebb emailben írni nekik, mert valahogy a weboldalukon keresztül küldött üzenetekre nem szoktak reagálni, valószínűleg át sem mennek...

Nekem is pár perc alatt törölték a régi kuponokat, mikor szóba hoztam.

Köszi szépen a válaszokat, valóban nekem is volt még a kuponoknál is aktív, mikor azt már rég elbuktam. Írtam nekik, remélem így rendben lesznek a dolgok!   :ok:

Idézetet írta: Jabba Dátum június 23, 2014, 11:56:07
Köszi szépen a válaszokat, valóban nekem is volt még a kuponoknál is aktív, mikor azt már rég elbuktam. Írtam nekik, remélem így rendben lesznek a dolgok!   :ok:
Kevesebb mint negyed óra alatt meg is oldották a dolgot!   :ok: :ok:
Ja és valóban, ahogy Knapp írta, arra reagáltak ilyen gyorsan, amit e-mailben írtam nekik. Délelőtt már írtam az oldalukon keresztül is, az nem vált be eddig.

Engem az összes promóciójukból kizártak.....Több számlám volt:D:DDe nyitvahagyták,hátha leszek olyan hülye,hogy befizetek....persze...biztosan leszek... :cya:


Idézetet írta: Knapp Dátum június 23, 2014, 20:32:35
Elvan a fickó.

Szerintem ma iszonyatosan hullarészegre itta magát...  :beerchug:  :redchug:

Én az oldalukra írtam és válaszoltak igen gyorsan.

A blokkolással kapcsolatban:
Szeretnénk tájékoztatni, hogy a bet-at-home.com Magyarországon legálisan kínálja szolgáltatásait. A magyar szerencsejáték-törvény preferenciákat biztosít a nemzeti szolgáltatóknak, ami az uniós joggal ellentétes.

Amennyiben a weboldalt blokkolják az országban, mi minden jogi lépést megteszünk ez ellen.


Bónusszal kapcsolatban:
Ezúton szeretnék Önt tájékoztatni, hogy a befizetett összeget és a bónuszt együttesen háromszor (3x) kell megforgatnia. Ez azt jelenti, hogy csak abban az esetben igényelhet kifizetést, ha a befizetett összeg és a bónusz összegének háromszorosát már megtette. Csak azon egyéni, valamint kombinált fogadások érvényesek, amelyek legalább 2,00-es nyereményszorzóval kerültek megkötésre.

Idézetet írta: danyly Dátum június 30, 2014, 15:03:52
Én az oldalukra írtam és válaszoltak igen gyorsan.

A blokkolással kapcsolatban:
Szeretnénk tájékoztatni, hogy a bet-at-home.com Magyarországon legálisan kínálja szolgáltatásait. A magyar szerencsejáték-törvény preferenciákat biztosít a nemzeti szolgáltatóknak, ami az uniós joggal ellentétes.

Amennyiben a weboldalt blokkolják az országban, mi minden jogi lépést megteszünk ez ellen.


Bónusszal kapcsolatban:
Ezúton szeretnék Önt tájékoztatni, hogy a befizetett összeget és a bónuszt együttesen háromszor (3x) kell megforgatnia. Ez azt jelenti, hogy csak abban az esetben igényelhet kifizetést, ha a befizetett összeg és a bónusz összegének háromszorosát már megtette. Csak azon egyéni, valamint kombinált fogadások érvényesek, amelyek legalább 2,00-es nyereményszorzóval kerültek megkötésre.

Persze, hogy gyorsan válaszolnak, mert el sem olvassák a kérdést, hanem mindenkinek ezt a választ küldik automatikusan!   ;D

Azt, hogy a blokkolás idején mi lesz a függőben lévő bónuszokkal, nem nagyon válaszolják meg...