Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Rossz minosegu a kep
Esetleg nem latszanak a sarkok


De szoktak irni hogy mi a gond. Pl hogy blurred vagyis homalyos

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 15, 2023, 20:19:46Rossz minosegu a kep
Esetleg nem latszanak a sarkok


De szoktak irni hogy mi a gond. Pl hogy blurred vagyis homalyos


minden tökéletesen látszik
közben beszéltem velük megint
ha jól fordított a google, akkor valami olyasmi a probléma, hogy nem pdf a fájlok formátuma
hogy tudok jpeg-ből pdf-et csinálni?


Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 15, 2023, 20:48:07google

jpeg to pdf

Köszönöm szépen
remélem így már sikerülni fog

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 15, 2023, 17:18:35A kaszino reszen van 400 es 800HUF ingyen penz, az utobbihoz tartozo forgatasi kovetelmenyt be tudna valaki masolni, mert azt hittem egyszeres, be is adta a 0-t rogton, de tovabbra is kaszino bonuszkent jelzi e nyeremenyt. Koszonom!

Nekem egyik sem🤔

Idézetet írta: Talpas Dátum június 15, 2023, 20:41:22minden tökéletesen látszik
közben beszéltem velük megint
ha jól fordított a google, akkor valami olyasmi a probléma, hogy nem pdf a fájlok formátuma
hogy tudok jpeg-ből pdf-et csinálni?

Ilyenkor nyugodtan másoljátok ide be az angol szöveget, és valaki tuti lefordítja.

Idézetet írta: Admin Dátum június 16, 2023, 09:53:43Ilyenkor nyugodtan másoljátok ide be az angol szöveget, és valaki tuti lefordítja.


mivel nem sikerült azóta sem így élek is a lehetőséggel
nagyjából értem hogy mit szeretnének, de ez azt hiszem hogy kevés :)

Can you send this in please?

A copy of a Bank Statement, Utility Bill or Council Tax dated within the last 6 months (company logo, name, and address must also be clearly visible). All 4 corners of the document must be showing please. The document has to be either a PDF file or a picture of a physical document, no screenshots. We don't accept Revolut/Monzo statements.

The front of the registered debit card on your account. Please block out the middle 6 digits of your card number, leaving the first 6 and last 4 digits, expiry date and your name clearly visible in the image.

6honapnal nem regebbi bankszamlakivonat kell vagy kozuzemi szamla ahol latszania kell a ceg logojanak, a nevnek es a cimednek. Mind a 4saroknak latszodnia kell, es vagy pdf vagy fenykep kell rola.

Illetve kuld el a bankkartyad elulso oldalat, amivel befizettel, de takard ki a 7.tol a 12.szamig
Tehat az elso 6 es az utsolo 4latszodjon.


Legegyszerubb az lenne ha pdfben letoltened a bankszamlakivonatod a netbankodbol.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 16, 2023, 15:14:226honapnal nem regebbi bankszamlakivonat kell vagy kozuzemi szamla ahol latszania kell a ceg logojanak, a nevnek es a cimednek. Mind a 4saroknak latszodnia kell, es vagy pdf vagy fenykep kell rola.

Illetve kuld el a bankkartyad elulso oldalat, amivel befizettel, de takard ki a 7.tol a 12.szamig
Tehat az elso 6 es az utsolo 4latszodjon.


Legegyszerubb az lenne ha pdfben letoltened a bankszamlakivonatod a netbankodbol.

meg csináltam a bankszámla kivonat letöltését, és elküldését PDF ben
plusz a kártyáról csinált képet
bár nekem a kártyám elején semmi sincs, így a hátoldalát fényképeztem le
de egyszerűen nem sikerül
ráadásul még chat-en sem érem el őket 
azt hiszem hogy el kell engedni ezt az irodát

mindenesetre köszönöm szépen a segítséget

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 15, 2023, 17:18:35A kaszino reszen van 400 es 800HUF ingyen penz

Egyszeres forgatas volt rajta, csak rossz jatekon kezdtem el teljesiteni a kovetelmenyt. 17.9€ lett a vege, azt meg feltettem a mai EB selejtezokre.  :ok:


Én is néztem ezt a listát valamelyik nap. Szerintem inkább rengetegen vannak azért ekkora százalékban ők nyerik a jackpotot. :D

#3462 június 30, 2023, 22:39:14, Titti7
214 millió brazil mellett az a kevés maradék több milliárd is hozzáférhetne egy kis nyereményhez a világon ... :D
Amúgy tényleg én is csak brazilokat láttam a listán. Lehet a táblázattal van inkább önmagában a probléma.

   Egytől egyik brazil városok a nyertesek neve mögött!

   ÖSSZEG   NÉV   HELY   DÁTUM
   €200   A. C.   Ilheus   26 Jun
   €300   G. O.   Aparecida De Goiania   25 Jun
   €400   J. L.   Cotia - Sp   23 Jun
   €300   H. B.   Rio De Janeiro   20 Jun
   €300   J. A.   Bebedouro   18 Jun
   €400   K. J.   Ipiranga Sao Jose Sc   16 Jun
   €800   W. A.   Sao Paulo   13 Jun
   €200   K. L.   Indaiatuba   6 Jun

Befizettem ès kifizettem pillanatok alatt , semmi korlátozás eddig.

Idézetet írta: iamstar Dátum július 01, 2023, 20:18:26Befizettem ès kifizettem pillanatok alatt , semmi korlátozás eddig.

Milyen korlátozás? Az a tiltott szerencsejáték szolgáltatókra vonatkozik. A Betfair az nem tartozik abba a kategóriába.