OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum május 22, 2013, 09:30:46
ma 09:29-kor lőttem

Ahol a tippmixPro, ott a ...

Valld be! Vártad már a mestert!  :D

Amúgy még most is itt van! Félek ír valamit...  ::)


Ha már a mesterről esett szó, gondoltam felmegyek az oldalára, és megnézem, hogyan is áll ezekkel a pörgésekkel. De ami ott fogadott, minden képzeletemet felülmúlta  ;D
Maestro! Come back plz! (még hogy a "technikai rendszert kezdik leépíteni"  ::) mintha olyan nehéz lenne pár sorral befrissíteni egy oldalt  ;D ;D )

Idézetet írta: misk@ Dátum május 22, 2013, 13:19:56
Ha már a mesterről esett szó, gondoltam felmegyek az oldalára, és megnézem, hogyan is áll ezekkel a pörgésekkel. De ami ott fogadott, minden képzeletemet felülmúlta  ;D
Maestro! Come back plz! (még hogy a "technikai rendszert kezdik leépíteni"  ::) mintha olyan nehéz lenne pár sorral befrissíteni egy oldalt  ;D ;D )


;D

Látszik, hogy a mester (ismét) nincs képben! A sportfogadás.org több "tévedhetetlen sztárja" is publikál máshol... Az hogy ő vakon botorkál a sportfogadás sötét vermében és nem ismeri fel az írásaikat (vagy a nick-jüket) sajnos nem újdonság...
Eszembe jutott róla Mr Smith a mátrixból. Neki csak gonczi1, gonczi2, gonczi3 és így tovább, létezik. Mindenkit a tévedhetetlen és tökéletes gonczi-re akar átalakítani, hisz az egyetlen elfogatható vélemény, látásmód, és igazság birtokosa: gonczi!
Kíváncsi vagyok hol bukkan fel. Jól bevásároltak vele, ha igaz a dolog... 

Idézetet írta: szumos Dátum május 22, 2013, 14:19:27
;D

Látszik, hogy a mester (ismét) nincs képben! A sportfogadás.org több "tévedhetetlen sztárja" is publikál máshol... Az hogy ő vakon botorkál a sportfogadás sötét vermében és nem ismeri fel az írásaikat (vagy a nick-jüket) sajnos nem újdonság...
Eszembe jutott róla Mr Smith a mátrixból. Neki csak gonczi1, gonczi2, gonczi3 és így tovább, létezik. Mindenkit a tévedhetetlen és tökéletes gonczi-re akar átalakítani, hisz az egyetlen elfogatható vélemény, látásmód, és igazság birtokosa: gonczi!
Kíváncsi vagyok hol bukkan fel. Jól bevásároltak vele, ha igaz a dolog...


Az az érdekes, hogy őt "megvették" a saját közleménye alapján, mégis más néven fog írni.
Tehát valahogy nem a Gönczi-imázsra jött az ajánlat, mondhatjuk azt is, hogy nem az ő nevével akarják majd eladni az oldalt.  :)
A stílusa is megváltozik majd (nehogy a "szólótippes pörgésre" kidobja a google?!), ezek szerint vagy a "nyers" tippjeit vették meg, vagy - bár erre gondolni sem nagyon merek - a hallgatását vásárolta meg mondjuk a SzZrt.!
Túl sok kárt okozott már nekik...   ;D

Nem kell ezt túlragozni, egyszerűen csak a kutya sem küldte neki az sms-t és megunta vezetni a tippeket az oldalán. :)

"technikai rendszert kezdik leépíteni"= elvitték a szintit


Remélem, a kiskorúak már alszanak és barackfáról álmodnak, mi pedig nyugodtan megnézhetjük, mit jelent, ha talpaink egymásra lépnek:

http://cink.hu/megvan-mit-jelent-a-talpaink-egymasra-lepnek-18-509262354

Sziasztok!
Nèmetül jol tudo forumtársat keresek egy àltalam megirando levèl leforditasara.
A szomszed idös Ur elhunyt es a Nèmetorszagban èlö rokonok megbiztak a "lomtalanitassal",talaltam pár mezt ès a neten megtalaltam az egyik kisebb nèmet csapatot(komoly honlap :laugh:) ès irnèk nekik hátha èrdekli öket ez a nem mai relikvia(klubházba,stb..)Az Ur több èvtizedig kint élt!
Köszi elöre is!! :cya:

Kb.a 60-as,70-es èvekbeli 1.FC Köln mezt is talàltam :o


Írta valaki, hogy pályázik a Szepesi Nikolett könyvre, nos, aki meg szeretné venni, az 4000 forint helyett az 3200 forintért jut hozzá a kiadó könyvesboltjaiban / Ulpius-ház /, és ezen felül még választhat ajándékba 3 könyv közül egyet, amelynek az ára 3000 forint körül mozog.


Idézetet írta: Latzka Dátum május 30, 2013, 19:58:31
http://ulpiushaz.hu/szepesi-nikolett- Itt 3 000 + karkötőt látok.

Nem tudom, én most vettem meg, 20% kedvezménnyel, + választhattunk egy könyvet / ez lett: http://www.ulpiushaz.hu/agatha-raisin-es-a-spenotos-halalpite /, + valóban lehetett választani egy karkötőt, de az szóra sem érdemes..  :D