TippmixPro

Előző téma - Következő téma

suba74 és 31 vendég van a témában


Idézetet írta: dki1980 Dátum november 29, 2023, 14:38:55Kapott valaki 50% -os bónuszajánlatot?
Sokkal rosszabb lett az offer, mint amit a régi oldalon adtak, persze az kvázi ingyenpénz volt  :laugh:

Én nem kaptam még egyszer sem bónuszajánlatot, bár még nem is regisztráltam ebbe az irodába.

Idézetet írta: TiB Dátum november 30, 2023, 17:30:41Én nem kaptam még egyszer sem bónuszajánlatot, bár még nem is regisztráltam ebbe az irodába.

Direkt ettől lehet nem, de azért a lottózóban biztosan rád is mosolygott Marika, a kasszás néni.  :-*

Idézetet írta: Milán Dátum november 30, 2023, 17:48:03Direkt ettől lehet nem, de azért a lottózóban biztosan rád is mosolygott Marika, a kasszás néni.  :-*

A kaszás ?
 :)

Nektek enged belépni?

Nem.
És még egy rohadt hibaüzenetet sem ír.
Csak úgy nem reagál.
Nagy verseny van a fogadókért...

Persze pár napja 3 helyről is kaptam névre szóló reklámot emailben, hogy regisztráljak, miközben kb. indulástól játékosuk vagyok...

Ekkora támadásra nem számítottak, egyszerre már hárman akarunk belépni, füstöl a rendszer :D

Idézetet írta: Knapp Dátum december 01, 2023, 15:31:06Nem.
És még egy rohadt hibaüzenetet sem ír.
Csak úgy nem reagál.
Nagy verseny van a fogadókért...

Persze pár napja 3 helyről is kaptam névre szóló reklámot emailben, hogy regisztráljak, miközben kb. indulástól játékosuk vagyok...

És ráadásul a 06 1 201 0580-as számot sem lehet elérni ami az ügyfélszolgálatuk. Azt írja, hogy nem sikerült kapcsolódni.
:crazy:

Nem tudjuk, ki tehet erről.
Mármint hogy melyik Soros.

Pedig most felvenném a bankbetétem. :D Mármint használnám a felvehető most funkciót. Épp fut egy fogadásom. Mondjuk belépni tényleg nem lehet. Ilyenkor lehet reklamálni egy kis free betért cserébe? Megpróbáljam szerintetek?  :D

Idézetet írta: Csenii Dátum december 01, 2023, 16:07:49Pedig most felvenném a bankbetétem. :D Mármint használnám a felvehető most funkciót. Épp fut egy fogadásom. Mondjuk belépni tényleg nem lehet. Ilyenkor lehet reklamálni egy kis free betért cserébe? Megpróbáljam szerintetek?  :D

Fontos, hogy legalább a humorérzéked nem hagyott el, mikor éppen elbukod a fogadásod...    ;D

Mi mást tudok csinálni? :) Belépni nem enged. Olyan védelmük van mint egy vírusírtónak. Mi vagyunk a pici kis vírusok akiket el kell kapni még a kapuban. :) Sz*rják össze magukat! Mi ez is mar, hogy ha számítógépről jelentkezek be mobilról kijelentkeztetnek? Fő a biztonság. Inkább húzott volna dupla kotont a fogantatása pillanatában annak az apja aki ezt kitalálta.  :bash:

Megjavult közben, csak szólok. ;) Bár neken már mindegy. Asszem csak reklamálni kell. :D

Lehetne ilyen számhúzós rendszer a belépésre, mint a hivatalokban, és mindenki 5 percig léphet be.

Ne adj mar nekik tippeket, Tib. :D Még az hiányzik hogy cserepados legyen a dolog. :)
Egyébként nekem nincs bajom ezzel az irodával. Se. NBA-n olyan 5-ös oddsokat lehet fogni, hogy ihajj. Mondjuk nem mindig jön össze, de amikor összejön, akkor nagyon összejön. :)

Csak az adventi bónuszt élesítették be. (bár nem tudom, délelőtt kinn volt-e, ha igen, akkor nem vettem észre)