TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 18, 2023, 09:55:36Mi volt az konkrétan, ha nem titok?

Darts meccs.
A kinek lesz több 180-a volt a tipp, ezt raktam mindenhol, mert ez kiszámitható. Erre pron a kinek lesz előbb 180-as dobása volt a lezárt vesztes tipp... Erre sose fogadnék, mert lutri, attól is függhet, ki kezd...

Can ehhez a fostalicska prohoz élő chat???
Ha emailben azt írják, a törvényben megfelelően 30 napon belül tájékoztatás adnak, felgyújtom a zrt-t.

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 18, 2023, 23:17:19Can ehhez a fostalicska prohoz élő chat???
Ha emailben azt írják, a törvényben megfelelően 30 napon belül tájékoztatás adnak, felgyújtom a zrt-t.7


Van???


Idézetet írta: lazanyja Dátum december 18, 2023, 23:15:34Darts meccs.
A kinek lesz több 180-a volt a tipp, ezt raktam mindenhol, mert ez kiszámitható. Erre pron a kinek lesz előbb 180-as dobása volt a lezárt vesztes tipp... Erre sose fogadnék, mert lutri, attól is függhet, ki kezd...

Belekattintottam egy holnapi meccsbe. Ott van olyan opció, hogy ki dobja az első 180-at? Nem mondom, hogy elnézted, de benne van a pakliban.

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 18, 2023, 10:21:03Nem volt egy követelmény, hogy mondjuk mennyiszer kell forgatni? Mert, ha igen, akkor valószínűleg addig nem engedi kifizetni, amíg nem forgatod annyiszor meg a bankrollt, hiába veszítetted már el a befizetési bónuszt.

Ahogy @MessiÁs is irta, 1x fogadni kell vele legalabb, hogy kiveheto legyen, amivel nincs gond, csak nem tudtam  :D

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 18, 2023, 23:15:34Darts meccs.
A kinek lesz több 180-a volt a tipp, ezt raktam mindenhol, mert ez kiszámitható. Erre pron a kinek lesz előbb 180-as dobása volt a lezárt vesztes tipp... Erre sose fogadnék, mert lutri, attól is függhet, ki kezd...
Szerintem simán elnézted. Előfordul, aztán ebből van, amikor jól jövünk ki, van, amikor rosszul. Persze amikor jól, azt valahogy jobban viseljük  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 19, 2023, 09:27:09Szerintem simán elnézted. Előfordul, aztán ebből van, amikor jól jövünk ki, van, amikor rosszul. Persze amikor jól, azt valahogy jobban viseljük  :D

D. Noppert - Williams meccs lesz 21-én,
6 féle tipp lehetőség van 180-ra.

Sziasztok!

Más is tapasztal ilyet élőn?
"Az elhelyezett fogadás sikertelen
2023.12.20., 12:17Technikai nehézségeink vannak, kérlek ellenőrizd a Naplóban a fogadásod státuszát. (Hibakód: 2b500)"

Idézetet írta: Szurki Dátum december 20, 2023, 12:19:09Sziasztok!

Más is tapasztal ilyet élőn?
"Az elhelyezett fogadás sikertelen
2023.12.20., 12:17Technikai nehézségeink vannak, kérlek ellenőrizd a Naplóban a fogadásod státuszát. (Hibakód: 2b500)"
Igen,ugyanez nálam is!Biztos most van a droidoknak a karácsonyi buli,és nincs,aki leokézza az élő fogadásokat.

Megjavult!

Ugyanaz a mérkőzés félidőben, az egyiken +10% a cashout értéke,
a másikon +30% az elérhető kifizetés.


#2037 december 27, 2023, 21:33:37, csacsi1899
Volt ez a regisztrációs bónusz.
Még nem forgattam meg ( pár nap van még), de az aktív bónuszoknál nem szerepel semmi.
Viszont le se járt, mert minden pénz a bónuszegyenlegemen van.

Ha ráfrissítek tizedmásodpercre bevillan, de eltűnik.
Csinálnom kellett videot, hogy lássam.

Ilyet látott már valaki?

EZ megint mi a fene?
:bash:
Soha nem dobott még fel ilyen hibaüzenetet
Mindent próbáltam (inkognitó, bővítmény kikapcsok, böngészőben is) de vagy nem is jelez semmit, vagy ugyanez fogad...
kérlek jelezzétek ha ezt most vagy máskor másnak is volt probléma, mert ha nem, akkor valószínűleg tiltottak...(ami érthetetlen lenne, mert nem játszom nagyon magas téten...)

Idézetet írta: Crowz Dátum december 28, 2023, 19:21:43EZ megint mi a fene?
:bash:
Soha nem dobott még fel ilyen hibaüzenetet
Mindent próbáltam (inkognitó, bővítmény kikapcsok, böngészőben is) de vagy nem is jelez semmit, vagy ugyanez fogad...
kérlek jelezzétek ha ezt most vagy máskor másnak is volt probléma, mert ha nem, akkor valószínűleg tiltottak...(ami érthetetlen lenne, mert nem játszom nagyon magas téten...)

Szia, nálam ugyanez van.
Se telefonon, se többféle böngészőben nem működik.