Kézilabda, tenisz es kosárlabda (MessiÁs)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


26.tipp

Kézilabda  20.45


Ademar Leon   -   Wisla Plock

tipp: Ademar Leon elér 25gólig
odds: 1,45
bet365


A spanyolok gyors kezit jatszanak a lengyeleknek masszív a vedekezese. A Leon a spanyol bajnokságban elég overes, sok gólos csapat, hazai pályán egy ki-ki meccsen ha nyerni akarnak, kötelező legalább 25gólt lőni.

27.tipp   *ÉLŐ  félidő  16-9


Ademar Leon   -   Wisla Plock

tipp: under 55,5gól
odds: 1,90
bet365

A Wisla under 26,5et akartam tenni 1,85ert de amikor írtam be a tetet lezártak és eggyel kisebb határt tettek be. Az egy kicsit biztosabb lett volna hogy nem lonek 18golt a masodikban, de a 17 is vállalható. Egy 9golos félidő után, egy alapból sem túl overes meccsen boven value ez a tipp. Sőt mire megirtam megint korrigaltak és 24,5 alattra kínálják az oddsot.
Igy marad a meccs under. Ekkora előnynel bízok benne hogy a spanyolok lassítják a jatekot és nem lesz 31gol.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 23, 2021, 16:59:00
20.tipp

Kézilabda   18:45


Páris HB   -    Kielce

tipp: under 65,5gól
odds: 1,64
unibet


Mindkét csapat gyors kezit jatszik, ugyanakkor mindkét csapatban jó kapusok vannak. Bízom benne hogy lesz kapusteljesitmeny, ami kompenzalhatja a rengeteg lovest és rohanást. Egyébként nagyon ritkán teszek underre, de ez túl magas határ, bízom benne hogy lesznek mindkét csapatnál 5-10perces uresjaratok.

Nyertes

A végére beindultak egy kicsit, de igazából egy percig sem volt veszélyben a tipp.

+3,66 egység

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 23, 2021, 17:05:59
21.tipp

Kézilabda    20.45


Nantes   -   PPD Zagreb

tipp: Zagreb over 24,5gól
odds: 1,74
unibet


A zagrebi meccs bantoan sima volt. Az első félidőben csunyan legyalaztak a horvataokat, 20-8cal fordultak. A második félidőben már nyilvan nem pörögtek úgy a franciák,és azt a félidőt 16-14re el is hoztak a horvátok. Nyilvan jobb csapat a Nantes, a Barcelonát is megszornogattak, de a 25lott gol nem egy nagy dolog egy tehetséges horvát csapattól. Ha nem lesz olyan felidejuk mint otthon, akkor 25ot siman megdobhathak, ahogy ezt megtettek az Aalborg, Barcelona és a Celje ellen is.

Nyertes

Végig jól állt, itt sem kellett izgulni.

+4,40 egység

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 23, 2021, 17:25:11
22.tipp

Kézilabda  18.45


Tatabanya   -   Kadetten

tipp: Tatabánya elér 25gólt
odds: 1,42
bet365


Aki koveti a magyar kezilabdat tudja hogy micsoda állapotok uralkodnak Tatabányan. Penzhiany van, hónapok óta nem kaptak fizetést a jatekosok. Nem épp ideális körülmények fogadas rá, de én is megprobalkozom vele.
A penzt ellenség ellenére a jatekosok becsülettel csináljak a dolgukat, igaz pofozogepek az Európa Ligában. Azonban ez a csapat többre hivatott, jo jatekosok alkotják a csapatot, válogatott szintuek (Ancsin, Győri, Juhász, Zdolik, Hornyak, Sipos, Sunajko) bízom benne odateszik magukat egy közepes csapat ellen. 25golt loni a mai modern kezilabdaba nem nagy kunszt.

Nyertes

Szintén simán, izgalom nélkül jött.

+4,82 egység

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 23, 2021, 17:36:10
23.tipp

Kézilabda   19.00


Ystad   -   Lugi

tipp: Lugi nyer legalább 2vel
odds: 1,85
bet365


A gyengébbik ystadi klub fogadja a felsőházi rajataszasba igyekvő Lugit. A hazaiak pocsék formában vannak, az utolsó 10 meccsükbol csak kettőt nyertek, úgy hogy az a két legrégebbi volt, vagyis 8meccses vereség sorozatban vannak. A Lugi jó néhány előtte álló csapatot elkapott már idén, pl a bajnokságot vezető másik ystadi klubot. Bízom benne kijon a tudasbeli különbség és nyernek legalább kettővel.

Gondolkodtam meg a csapat over én, az is jó lehet. 27,5over 1,70ert


Vesztes

Rosszul kezdődött, 5-1 majd 13-8 is volt de a másodikban már vezetett a Lugi, de végül 2vel kikaptak.

+3,82 egység

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 23, 2021, 18:58:29
24.tipp   *ÉLŐ  8-4  12.perc

Kézilabda  18.45


Tatabanya   -   Kadetten

tipp: Tatabánya elér 30gólt
odds: 2,00
bet365


Jól pörög(eddig) a Tatabanya. Látok benne értéket.


Nyertes

A végén épp hogy meglett, de jó tipp volt, mert simábban is jöhetett volna.


+4,82 egység

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 23, 2021, 20:28:30
25.tipp

Labdarúgás  21.00


Lazio   -   Bayern München

Fogadaskeszitos tipp:
- több mint 1 gól
- több mint 7 szöglet
- több mint 22,5 szabadrúgás
- több mint 9,5 kirúgás
- több mint 30,5 bedobás

odds: 2,00

Nyertes


A bedobások épp hogy meglettek a 93.ban. A többi simán jött.

+5,82 egység


Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 23, 2021, 20:34:11
26.tipp

Kézilabda  20.45


Ademar Leon   -   Wisla Plock

tipp: Ademar Leon elér 25gólig
odds: 1,45
bet365


A spanyolok gyors kezit jatszanak a lengyeleknek masszív a vedekezese. A Leon a spanyol bajnokságban elég overes, sok gólos csapat, hazai pályán egy ki-ki meccsen ha nyerni akarnak, kötelező legalább 25gólt lőni.


Nyertes


Sima meccs.

+6,27 egység

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 23, 2021, 21:31:06
27.tipp   *ÉLŐ  félidő  16-9


Ademar Leon   -   Wisla Plock

tipp: under 55,5gól
odds: 1,90
bet365

A Wisla under 26,5et akartam tenni 1,85ert de amikor írtam be a tetet lezártak és eggyel kisebb határt tettek be. Az egy kicsit biztosabb lett volna hogy nem lonek 18golt a masodikban, de a 17 is vállalható. Egy 9golos félidő után, egy alapból sem túl overes meccsen boven value ez a tipp. Sőt mire megirtam megint korrigaltak és 24,5 alattra kínálják az oddsot.
Igy marad a meccs under. Ekkora előnynel bízok benne hogy a spanyolok lassítják a jatekot és nem lesz 31gol.


Vesztes


Sajnos potyogtak a gólok a másodikban, főleg a végén.

+5,27 egység

28.tipp

Kézilabda   18.00


Vác   -   Debrecen

tipp: over 57,5gól
odds: 1,85
unibet


Mindkét csapat gyors kézit játszik, nem tökölnek, nem húzzák az időt a kapu előtt. Mindkét csapat tavaly ősszel játszott utoljára 58gól alatti meccset. A hazaiaknál sok a hiányzó, így sok fiatal kap lehetőséget. Több meccsüket is adták az Európa ligában, mind futós sok gólos meccs volt, látszott hogy a védekezés komoly probléma és a kapuban elég gyengék amióta Triffa sérült. A Debrecen legutóbb döntetlent játszott az MTKval, majd a szövetség elismerte hogy bírói tévedés miatt nem kaptak időntúli hetest amivel nyerhettek volna. Pár napra rá nyomtak egy 70gólos kupameccset az Albaval..
Nálam ez a meccs a nap tutija és meglep az alacsony határ, szerintem 60+gól lesz, kár hogy alternatív határt nem lehet tenni.

29.tipp

Kézilabda   18.00

Kisvárda   -   Boglári Akadémia SZISE

tipp: Boglári Akadémia over 24,5gól
odds: 1,79
unibet



Bár a Kisvárda hajlamos a kevés gólos meccsekre, az ellenfele a NEKA-s lányok viszont a modern gyors kézilabdát tanulják. Támadásban sokkal komplettebbek mint védekezésben, ami nem is meglepő.  Az utolsó 5 meccsükön 4en megdobták ezt a határt a Kisvárdának. Ma is azt várom hogy a Várda fogja inkább felvenni a bogláriak stílusát, így nem az 1perces támadások dominálnak majd. A Boglár a Kisvárdánál jobb csapatoknak is megdobta ezt a 25gólos határt(DVSC,Győr,MTK,Fradi)

30.tipp

Kézilabda   18.30


MTK   -   Ferencváros

tipp: MTK over 25,5gól
odds: 1,88
unibet


Az MTK az egyik legoveresebb csapat a ligában. Mennek előre, sokszor fejetlenül a védekezés rovására, de legalább látványos sok gólos meccseket játszanak. A Fradi 11napja játszott utoljára Rosztovban, azóta volt idő pihenni, edzeni és gyakorolni. Ma semmi okuk visszafogni a tempót, így ezen a meccsen is sok gólt várok. Ha Vova lányai jó napot fognak ki ez a 26 gól sima lehet. A győri meccset leszámítva csak a Vác tudta 26 alatt tartani az MTKt, még szeptemberben.

31.tipp

Kézilabda   18.30


Mosonmagyaróvár   -   Győr

tipp: Győr over 34,5gól
odds: 1,75
unibet


A Győr a magyar bajnokságban a Fradit leszámítva bárkinek könnyen dobhat 35öt. Csak rajtuk fog múlni milyen százalékkal használják ki a helyzeteiket. Bár az ellenfélnél 2 jó kapus van Szemerey és Herczeg Lili, akik a többi csapat játékosait szinte megbabonázták és nagyrészt nekik köszönhető hogy a Móvár 1 vereséggel áll jelenleg, mégis a világklasszis norvég és francia magon múlik ma majd mennyit dob a Győr. Szerintem a Móvárnak nem ma kell mindent kiadni magukból, hanem a hátralévő meccseken, hogy odaérjenek a dobogó alsó fokára.

32.tipp

Kézilabda   18.00


Vác   -   Debrecen

tipp: Debrecen nyer és 58,5 felett
odds: 3,80
Bet365


Nyernie kell a Debrecennek.