Tour de France 2022 Tippjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Admin Dátum július 25, 2022, 17:50:49Ennek is magas lehet az IQ-ja. Szegény medve...
Remélhetőleg túl fogja élni azt, amikor le fog ugrani az IQ-ról az egóra.
:beerchug:

Tour de France 2022 Tippjáték - Összesített toplista (21. szakasz után)

curpy82 (5)    32' 46"
grof19 (8 )    27' 51"
york11 (10)    19' 17"
Assassin (7)    17' 40"
MessiÁs (5)    16' 27"
firgabácsi (5)    16' 26"
Szigo (3)    15' 37"
chabialonso (1)    15' 00"
Latzka (6)    14' 30"
LosGabos (5)    10' 57"
Giggs (1)    5' 25"
BvB_09 (4)    5' 10"
GreenEagle (1)    3' 40"
Hajdunorbert89 (3) 3' 39"
Powell (3)    3' 30"
AgotPSF (1)    2' 10"
Peshark (1)    1' 00"

Idézetet írta: Orsolya Dátum július 26, 2022, 08:10:22Tour de France 2022 Tippjáték - Összesített toplista (21. szakasz után)

curpy82 (5)    32' 46"
grof19 (8 )    27' 51"
york11 (10)    19' 17"
Assassin (7)    17' 40"
MessiÁs (5)    16' 27"
firgabácsi (5)    16' 26"
Szigo (3)    15' 37"
chabialonso (1)    15' 00"
Latzka (6)    14' 30"
LosGabos (5)    10' 57"
Giggs (1)    5' 25"
BvB_09 (4)    5' 10"
GreenEagle (1)    3' 40"
Hajdunorbert89 (3) 3' 39"
Powell (3)    3' 30"
AgotPSF (1)    2' 10"
Peshark (1)    1' 00"

Gratulálok curpy82 az első helyezésedhez! Köszönöm a rólam szóló rövid megemlékezést. :cya:

Ne haragudj, nem akartalak megbántani, de ezt gondoltam és most is gondolom. A teljesítményed így amúgy méginkább felértékelődik. Sok sikert a további játékokban neked is! ;)

Legyünk őszinték, bárki nyert volna, bemákolta volna a win, hacsak nincsen minimum két 5.00 feletti szorzójú nyertes tippje, amit részletesen levezetett, miért lesz az a végeredmény és végül pontosan az is történt. A többi az mák, ahogyan a győzelmed is @curpy82 . Ha nincs a Laporte indoklás nélküli tipped, akkor Te is a vert mezőnyben végzel, ott beletaláltál, megérzés volt és egy hatalmas adag szerencse, ennyi. Nem kell ezt túlgondolni, azért, mert többet nézel bringát, attól még neked is szerencse kell a győzelemhez, mint ahogyan mindenki másnak. Ebben a játékban elért sikert nem abban mérik, ki néz több bringaversenyt. Óhatatlan, hogy amikor lehet fogadni 20.00-as szorzókra 21 szakaszon át, akkor több be fog akadni. Nincs ezzel semmi baj, ezt már az elején is írtuk, hogy olyan fogja nyerni, akinek ez minimum egyszer megtörténik.

Grat mindenkinek gyerekek aki részt vett, curpy-nak külön a vêgső sikerhez :ok:  :great:
Természetesen szerencse is kell hozzá, én nem vettem ezt nagyon komolyan mert akkor lehetett volna taktikázni is, elején eltalált nagy odds után betippelgetni Pogacart, Vingét top3-ba, helyette inkább szinte minden szakaszra betippeltem egy nagy oddsszot. Ami nem jött be  ;D
Sokszor szerintem azon múlik csak hogy valakinek van 2 jó ötlete egy szakaszra és melyiket válassza.
A Vueltára nem lehet ugyanez a játék? Tudom kisebb a rangja úgymond, kevesebben követik, de nekem úgy tűnt bejött ez a tagoknak.

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 26, 2022, 18:21:15Ne haragudj, nem akartalak megbántani, de ezt gondoltam és most is gondolom. A teljesítményed így amúgy méginkább felértékelődik. Sok sikert a további játékokban neked is! ;)

Nem haragszom és nem bántottál meg! Köszönöm jó kívánságodat! Viszont kívánom!

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 26, 2022, 18:35:43Legyünk őszinték, bárki nyert volna, bemákolta volna a win, hacsak nincsen minimum két 5.00 feletti szorzójú nyertes tippje, amit részletesen levezetett, miért lesz az a végeredmény és végül pontosan az is történt. A többi az mák, ahogyan a győzelmed is @curpy82 . Ha nincs a Laporte indoklás nélküli tipped, akkor Te is a vert mezőnyben végzel, ott beletaláltál, megérzés volt és egy hatalmas adag szerencse, ennyi. Nem kell ezt túlgondolni, azért, mert többet nézel bringát, attól még neked is szerencse kell a győzelemhez, mint ahogyan mindenki másnak. Ebben a játékban elért sikert nem abban mérik, ki néz több bringaversenyt. Óhatatlan, hogy amikor lehet fogadni 20.00-as szorzókra 21 szakaszon át, akkor több be fog akadni. Nincs ezzel semmi baj, ezt már az elején is írtuk, hogy olyan fogja nyerni, akinek ez minimum egyszer megtörténik.

Ritkán vitatkozok veled, és ez se az lesz csak egy szösszenet. A fogadásban nincsenek "Ha"-k, volt a Laporte tippem. Ha azonban "ha"-ról van szó, egy cikk miatt nem volt meg egy Van der Hoorn 1-3-mam, és a Jungels győzelemnél a Pinot 1-3-om úgy ment el, hogy 2.volt és szart bele az utolsó hétszáz méterbe.
Köszönjük egyébként a játékot, tetszett, minden szakaszgyőztesnek is jár a gratuláció.

Azért két nap után én is kissé zizi voltam 1-2 ember miatt, hogy talán ezt azért nem kellene :-X Azért korai síkszakaszon vagy később párizsi befutón Pogacar win tippre kisebb az esély, mint lottószelvény nélkül megfogni egy 5 találatost ;D
De be kell látni, hogy akkor van és lehet újabb ilyen játék, ha van megfelelő forgalom és aktivitás. Így bizakodjunk, hogy legalább ekkora létszámmal a Vueltán újra színesíti az oldalt ez a kiváló játék! :great:

Gratulálok még egyszer @curpy82-nak és @york11-nek is a 10 helyes tippjéért! :topbet_125:

A játék mindenki számára ingyenes és elérhető, nem szól exkluzív xy személynek.

Köszönjük a részvételt, gratulálunk a nyerteseknek, és azoknak is akik több szakaszt is behúztak.  :great:

1.hely: @curpy82 (15.000 forint Skrillen keresztül)
2.hely: @grof19 (10.000 forint Skrillen keresztül)
3.hely: @york11 (5.000 forint Skrillen keresztül)

Ha van igény, akkor Vueltára is szervezhetünk valami hasonlót.  :great:

-Józsi Bácsi! Aztán vannak-e a faluban qrvák?
-Nincsenek fiam. De igény az lenne rá!  ;D

Nagyon szuper lenne, ha a Vueltára is lenne verseny!

Idézetet írta: Admin Dátum július 27, 2022, 10:30:20Ha van igény, akkor Vueltára is szervezhetünk valami hasonlót.  :great:

Én örülnék ha lenne, mint fentebb írtam is már. Valószínűleg a többiek is. Vegyük hozzá, ha van a játék, most azon túl hogy ki nyer ki nem nyer végül, ötletet is lehet meríteni a tippekből, beszélgetés is elindulhat tippekről, esélyekről mint ahogy indult is el a Touron egy-egy tippből adott szakaszra vonatkozóan.

En akkor is jovok a Vueltara ha addigra nyerek 500milliot es felhagyok a gamblinggel :D  :cya: