Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hajdu1986 Dátum augusztus 28, 2013, 18:16:33
nagyjából megjátszottam mindent amit tudtam vagyis inkább focit, de ott mindent U19, minden szart amit találtam...

Nyilván az alapszabályokat betartottam

;D

ezek szerint ezzel követtem el nagy hibát?

próbáltam nem megrakni ilyen szar meccseket, de mindig elcsábított... surebet et használok, de nem mindig van rajta használható arbi. mondjuk teniszre egyáltalán nem fogadok és van olyan nap, hogy 1-2 fogadást tudok megtenni ami értelmesebb

A surebet.com szerintem nem rossz, bár én is kezdő vagyok,de találok eleget!

Szerintem ő úgy gondolta, hogy be akarta tartani a szabályokat (hogy nem teszünk minden féle himihumi meccsekre),csak gondolom elcsábult a nagyobb százalékok láttán. Én próbálok maradni a kisebb százalékoknál, 3-5-max. 10 % és főleg 1 osztályú meccsek itt azért volt kínai, japán, liga is( ez hiba szerintetek? vagy még belfér?)2. osztályt is de abbol csak nagyobb europai,általában over underek gólra, és ázsiai hendi, gondolom ezekkel nincs gond,fogadtam szögletre, büntetölapokra is ez talán már gázosabb? Hanyagoljam inkább?   De semmi utánpótlás meg női és hasonlók. 

Pl.: volt 17%-os arb, most már tudom, hogy ez odds hiba volt az irodától,  csökkentették is az oddsot 3,5 -ről 2,00 -ra,  alaposabbnak kell lenni és  fegyelmezettnek, én is raktam már snookert , de felhívták rá a figyelmem itt , hogy nem volt  túl jó ötlet, főleg nem a marathonon, most már kerülöm is. Egyébként én eddig max 100-150 dollárokat dobtam szét, és már azok is hoznak 5-7 dollárokat, talán így is radar alatt lehet maradni.  Mondjuk majd a tétet még szeretném emelni, remélem menni fog, de max duplát, hogy ne legyek nagyon feltünő.

Nektek mi a legnagyobb százalék amit még meg mertek rakni? Vagy ez meccs és iroda függő?

Idézetet írta: BetElek Dátum augusztus 28, 2013, 21:36:25
A surebet.com szerintem nem rossz, bár én is kezdő vagyok,de találok eleget!

Szerintem ő úgy gondolta, hogy be akarta tartani a szabályokat (hogy nem teszünk minden féle himihumi meccsekre),csak gondolom elcsábult a nagyobb százalékok láttán. Én próbálok maradni a kisebb százalékoknál, 3-5-max. 10 % és főleg 1 osztályú meccsek itt azért volt kínai, japán, liga is( ez hiba szerintetek? vagy még belfér?)2. osztályt is de abbol csak nagyobb europai,általában over underek gólra, és ázsiai hendi, gondolom ezekkel nincs gond,fogadtam szögletre, büntetölapokra is ez talán már gázosabb? Hanyagoljam inkább?   De semmi utánpótlás meg női és hasonlók. 

Pl.: volt 17%-os arb, most már tudom, hogy ez odds hiba volt az irodától,  csökkentették is az oddsot 3,5 -ről 2,00 -ra,  alaposabbnak kell lenni és  fegyelmezettnek, én is raktam már snookert , de felhívták rá a figyelmem itt , hogy nem volt  túl jó ötlet, főleg nem a marathonon, most már kerülöm is. Egyébként én eddig max 100-150 dollárokat dobtam szét, és már azok is hoznak 5-7 dollárokat, talán így is radar alatt lehet maradni.  Mondjuk majd a tétet még szeretném emelni, remélem menni fog, de max duplát, hogy ne legyek nagyon feltünő.

Nektek mi a legnagyobb százalék amit még meg mertek rakni? Vagy ez meccs és iroda függő?

En raktam egyszer 19%-osat...15 euro profittal :D nem lett belole semmi gond...de utolag belegondolva nem volt okos otlet...

üdv mindenkinek :)

A ma nap folyamán utaltam MB-ről a Pinnacle irodához X összeget. Viszont valami porszem kerülhetett a gépezetbe, ugyanis az MB-ről gyönyörű szépen eltűnt az a bizonyos összeg, de nagy meglepetésre már a Pinnacle-re nem érkezett meg. Szóval valahol félúton elakadhatott... és azóta már eltelt 4óra. Én úgy tudom, hogy ennyi időt nem vesz igénybe felutalás (legalábbis én még nem találkoztam ilyennel) de nyugodtan javitsatok ki ha tévedek! Tapasztalt már valaki hasonlót??? Mi a teendő ilyenkor??? Kezdek aggódni  :bash:


Idézetet írta: hajdu1986 Dátum szeptember 06, 2013, 19:02:41
üdv mindenkinek :)

A ma nap folyamán utaltam MB-ről a Pinnacle irodához X összeget. Viszont valami porszem kerülhetett a gépezetbe, ugyanis az MB-ről gyönyörű szépen eltűnt az a bizonyos összeg, de nagy meglepetésre már a Pinnacle-re nem érkezett meg. Szóval valahol félúton elakadhatott... és azóta már eltelt 4óra. Én úgy tudom, hogy ennyi időt nem vesz igénybe felutalás (legalábbis én még nem találkoztam ilyennel) de nyugodtan javitsatok ki ha tévedek! Tapasztalt már valaki hasonlót??? Mi a teendő ilyenkor??? Kezdek aggódni  :bash:

Valószínűleg eltér az MB első számú e-mail címe a Pinnacle-nél regisztráltról. Szerintem küldtek üzenetet is, nézd meg! Egy-két levélváltás után rendben lesz, leírják, hogy mit kell tenned (semmi extra egyébként, írnod kell nekik, néhány adatot megadni talán, azt' annyi). Velem is előfordult már, ők különösen érzékenyek erre.

Kieg: Ha nem írtak, akkor természetesen írj nekik. ;)

szia :)

köszi a gyors segitséget...  :)
Igen valóban eltér a két email cím, akkor sanszos hogy ez lehet a gond.
Nézegettem folyamatosan az emaileimet, de negativ... eddig még semmit nem kaptam. Irtam nekik egy emailt amiben leirtam, hogy utaltam de nem érkezett meg stb. beleirtam az ID azonosítómat viszont amit lehet nem lett volna hülyeség a tranzakciós ID-t is beleirni, viszont ezt nem tettem  :-\

Idézetet írta: hajdu1986 Dátum szeptember 06, 2013, 19:45:40
szia :)

köszi a gyors segitséget...  :)
Igen valóban eltér a két email cím, akkor sanszos hogy ez lehet a gond.
Nézegettem folyamatosan az emaileimet, de negativ... eddig még semmit nem kaptam. Irtam nekik egy emailt amiben leirtam, hogy utaltam de nem érkezett meg stb. beleirtam az ID azonosítómat viszont amit lehet nem lett volna hülyeség a tranzakciós ID-t is beleirni, viszont ezt nem tettem  :-\

A befizetést a Pinnacle oldaláról kezdeményezted, ugye?

Egyébként már azonosítva vagy náluk?
Mint ha a legelső befizetésnél nem lett volna nekem sem azonnali a tranzakció...
(különben normál esetben 5 mp-en belül lezajlik)

köszi a segitséget... megoldódott a probléma! :D
Azzal volt  a problémájuk, hogy különböző email cím volt az MB-n és a pinnacle irodánál. Pár levélváltás és azonosítási folyamat lezavarása után sikerült megváltoztatni a regisztrált email címet. Szóval igy már minden stimmel.

mégegyszer köszi a gondolatokat  :)

Üdv,

Én élőben szoktam fogadni...
Olyan kérdésem lenne hogy tudnátok-e ajánlani egy olyan termet ahol a marathonbethez hasonlóan alukulnak az oddsok meccs közben(főleg a mindkét fél lő gólt ,félidei gólok száma,hazai és vendég gólok száma, stb... ) .Sajnos fél év után lekorlátozták a számlám és valami hasonló termet néznék(ahol lassan emelkednek az szorzók)
köszi előre is

Idézetet írta: demode Dátum szeptember 09, 2013, 14:43:11
Üdv,

Én élőben szoktam fogadni...
Olyan kérdésem lenne hogy tudnátok-e ajánlani egy olyan termet ahol a marathonbethez hasonlóan alukulnak az oddsok meccs közben(főleg a mindkét fél lő gólt ,félidei gólok száma,hazai és vendég gólok száma, stb... ) .Sajnos fél év után lekorlátozták a számlám és valami hasonló termet néznék(ahol lassan emelkednek az szorzók)
köszi előre is


Legtobb irodanal alakulnak az oddsok...viszont nem annyire szelsosegesek, mint a marathonon


Bwin-t ajanlom neked, ott eleg sokszor hibaznak a szorzokkal...gondolom a bet365 az egyertelmu...

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 09, 2013, 14:56:21

Legtobb irodanal alakulnak az oddsok...viszont nem annyire szelsosegesek, mint a marathonon


Bwin-t ajanlom neked, ott eleg sokszor hibaznak a szorzokkal...gondolom a bet365 az egyertelmu...

köszi a választ
A bet365-ön vagyok és ezt tudtam kombinálni a marathonnal.A 365-nél gyorsan emelkednek az oddsok míg a marathonnál lassultak a meccsek bizonyos időszakaiban és így tudtam sure fogadni.Most keresnem kell hasonló irodát :(
A Bwinről nem sok jót hallottam kifizetések terén azért nem használtam eddig .

Idézetet írta: demode Dátum szeptember 09, 2013, 15:47:39
köszi a választ
A bet365-ön vagyok és ezt tudtam kombinálni a marathonnal.A 365-nél gyorsan emelkednek az oddsok míg a marathonnál lassultak a meccsek bizonyos időszakaiban és így tudtam sure fogadni.Most keresnem kell hasonló irodát :(
A Bwinről nem sok jót hallottam kifizetések terén azért nem használtam eddig .

Engem par ora alatt kifizetnek...pedig kurvasokat szedek ki toluk...de ha talalsz mast akkor inkabb azt javaslom :P a betfair amugy egesz jo:)

Idézetet írta: demode Dátum szeptember 09, 2013, 15:47:39
köszi a választ
A bet365-ön vagyok és ezt tudtam kombinálni a marathonnal.A 365-nél gyorsan emelkednek az oddsok míg a marathonnál lassultak a meccsek bizonyos időszakaiban és így tudtam sure fogadni.Most keresnem kell hasonló irodát :(
A Bwinről nem sok jót hallottam kifizetések terén azért nem használtam eddig .

Bet365 ellenében az Expekt is jó lehet gólokra, csak ott kevés a meccs.