Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


üdv

a következőt dobta ki ma a surebet... nyilván nem tettem meg, de még ilyennel nem találkoztam, hogy két külön csapatot kombózzon össze. Igazából nem is értem... más az időpont is. Találoztatok már hasonlóval???

Bet365
Football   18/09
15:30   Unirea Tarlungeni - Rapid Bucharest
Románia Liga II - 1. csoport   1X   1,62

Bet-at-home
Football   18/09
18:00   FCM Dunarea Galati - ACS Rapid CFR Suceava
Románia League 2 Forma 1 - YYUZJR   2   3,40

Üdv, ti szoktatok manuálisan keresni arbokat?
Az oddsportált és barátait ismerem, de böngészni meg összehasonlítgatni az irodák ajánlatait szoktátok?
Ha igen mik a módszereitek és a tapasztalataitok?

Ha lehet ilyet mondani a meccs kezdéséhez képest átlagosan mikor alakul ki a legtöbb arbitázs?

További szép napot.

Idézetet írta: AdamWest Dátum szeptember 18, 2013, 20:17:11
Üdv, ti szoktatok manuálisan keresni arbokat?
Az oddsportált és barátait ismerem, de böngészni meg összehasonlítgatni az irodák ajánlatait szoktátok?
Ha igen mik a módszereitek és a tapasztalataitok?

Ha lehet ilyet mondani a meccs kezdéséhez képest átlagosan mikor alakul ki a legtöbb arbitázs?

További szép napot.

Sok embernek van itt kozulunk milliokat ero tapasztalata e teren...de nem valoszinu, hogy valaki leirna oket :P
De ha megis sikeres lesz a probalkozasod a legboldogabb emberek kozott leszek  ;D

Idézetet írta: harman Dátum szeptember 18, 2013, 14:40:44
üdv

a következőt dobta ki ma a surebet... nyilván nem tettem meg, de még ilyennel nem találkoztam, hogy két külön csapatot kombózzon össze. Igazából nem is értem... más az időpont is. Találoztatok már hasonlóval???

Bet365
Football   18/09
15:30   Unirea Tarlungeni - Rapid Bucharest
Románia Liga II - 1. csoport   1X   1,62

Bet-at-home
Football   18/09
18:00   FCM Dunarea Galati - ACS Rapid CFR Suceava
Románia League 2 Forma 1 - YYUZJR   2   3,40

Pár napja én is láttam ilyet.
Ráadásul időnként előfordul, hogy rosszul számolja a profitot a főoldalon!
3-4%-os veszteségnél is 0,99%-os profitot ír, csak a kalkulátorra kattintva jönnek be a valós értékek.
Ezért nagy segítség, ha valaki nem hagyatkozik kizárólag az arb keresőkre és van már "manuális" tapasztalata, hisz akkor az arbos szorzópárok rögzülnek.


Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 15, 2013, 15:02:37
Értem én, hogy jobb az óvatosság, de azért ez már túlzás. Nem hiszem, hogy ilyenre figyelnek az irodák, azt meg pláne nehéz elképzelni, hogy ezért lekorlátozzanak vagy kitiltsanak.

Igen, egyetértek, így utólag ez  tényleg egy baromságnak tűnik. Talán inkább helyesebb volna azt írnom, hogy egy ugyanazon irodán belül egy új  ID-nél ne adjuk meg ugyanazt a jelszót amit már régebben is használtunk,de ez evidensnek tűnhet. Ettől talán függetlenül  van az anyagban használható rész is. ;)

Idézetet írta: Galt88 Dátum szeptember 16, 2013, 02:05:03
Hello

Taltam egy nagyon erdekes oldalt es kivancsi  lennek a velemenyetekre, elvileg ezek egy betting broker amin keresztul fogadhatunk ( ok szolgaltatjak az accountokat, tehat  hasznalhatunk olyan  fogadoirodakat is ami pl nalunk nem elerheto tiltas  miadt, tovabba elvileg nem korlatoznak)Tudom h ez kisse  hihetelennek hangzik, ezert is vagyok kivancsi a velemenyetekre.

http://www.premiumtradings.com/about.aspx

Én őket nem ismertem, de ha ilyet keresel akkor az asianconnect a legismertebb, és ők 100% bizos választás.


Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 18, 2013, 20:20:41
Sok embernek van itt kozulunk milliokat ero tapasztalata e teren...de nem valoszinu, hogy valaki leirna oket :P
De ha megis sikeres lesz a probalkozasod a legboldogabb emberek kozott leszek  ;D

Felesleges keresni, jön az magától. Extrém oddsmozgásoknál 2 eset gyakori, az egyik az hogy ha a piacon  néhány iroda napokkal vagy esetleg hetekkel(pl. bwin, marathon, betvictor,jetbull, tipico, titan, youwin,bah és lokális irodák ) kihelyezik az opening oddsaikat az ázsiaiak előtt(sbo, 12 stb.). Ők azok(az ázsiaiak) akik jelentősen megmozgatják a saját openingjeikkel a piacot, komoly mozgást okozva ezzel a következő, általában hétvégi fordulók előtt. Itt már csak annyit kell tudni, hogy PONTOSAN mikor melyik bajnokságot aktualizálják az ázsiaiak (minden lejátszott forduló után 1-2 nappal megteszik, kivéve ha hosszabb szünet van). Rengeteg "lusta" iroda pontosan ez miatt, csak akkor tesz ki oddsot, ha már az ázsiaiak "rendet tettek".

A másik komoly mozgást okozó lehetőség MINDEN mérkőzés kezdete előtt 20-45 perccel várható. Ekkor derül ki sok esetben, hogy mely csapat milyen felállásban áll ki, illetve világszerte ekkor érkezik be (az utolsó órában) a legtöbb fogadás az eseményre.

Mindezeknek a figyelésére ott van az oddsportál (automatikusan e-mail értesítést küld bármely előre beállított és kívánt oddsmozgásról  az oddsalert funkció). Értelemszerűen a legfőbb AH vonal piacoknál kell beállítani, hiszen ott a legtöbb a mozgás.


Nagyon szépen köszönöm, a  segítséget.  :)

Idézetet írta: AdamWest Dátum szeptember 19, 2013, 17:01:41
Nagyon szépen köszönöm, a  segítséget.  :)

Ettől még nem leszel milliomos, komoly munkát kell befektetned, hogy szép profitot csinálj.

Veszélyes szerintetek az ha a surebet.com oldalon a szorzóra rákattintva rakom meg a fogadást? Látja a bet365 vagy bármelyik iroda és ez alapján kiszűr könnyebben? Nem először látok olyat, hogy egyszerűen nem találom a kínálatban a fogadást és csak így tudom megtenni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 02, 2013, 13:40:56
Veszélyes szerintetek az ha a surebet.com oldalon a szorzóra rákattintva rakom meg a fogadást? Látja a bet365 vagy bármelyik iroda és ez alapján kiszűr könnyebben? Nem először látok olyat, hogy egyszerűen nem találom a kínálatban a fogadást és csak így tudom megtenni.

Nem tudom, hogy látják-e, de én nem szoktam így fogadni.

Esetleg írd be, hogy milyen típusú fogadást nem találsz, mert néhányra már rájöttünk, hogy hová dugják el!
(pl. a Canbet a svájci és a svéd focimeccseket keveri, illetve néhány bajnokdágot csak az időpont szerinti listázásnál találunk meg, a főmenüben nem, a Bet365 pedig néhány fogadási típust csak az "ömlesztett" listában szerepeltet)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 02, 2013, 13:40:56
Veszélyes szerintetek az ha a surebet.com oldalon a szorzóra rákattintva rakom meg a fogadást? Látja a bet365 vagy bármelyik iroda és ez alapján kiszűr könnyebben? Nem először látok olyat, hogy egyszerűen nem találom a kínálatban a fogadást és csak így tudom megtenni.

Az oddsportalt így használom ahol van rá lehetőség. A bet365 kereshetőségben tényleg egy retek.

Valaki használja/használta a SurebetMonitor (Betsniper) nevű csodálatos alert programot? Befizettem egy hetes verzióra, bár ne tettem volna...

Nem tudom mit rontottam el, de csak olyan arbokat dob föl, ahol szerepel az Unibet, mellette még az Sbo és a Pinnacle, talán még láttam egyszer a 188bet-et. Ezekből is max. 4-5 db-ot., ráadásul ezek az Unibetes oddsok már nem valósak és órákig pörgeti őket. Beállítottam vagy 15 irodát és nem jelöltem ki azt, hogy csak az Unibetet tartalmazó arbokat mutassa.
Nem jövök rá mit állítottam el vagy mit kéne még bejelölnöm.
Ha valaki tudja a megoldást legyen szíves megosztani velem, mert így eddig ablakon kidobott pénz volt. >:(

Idézetet írta: beerka Dátum október 04, 2013, 10:32:14
Valaki használja/használta a SurebetMonitor (Betsniper) nevű csodálatos alert programot? Befizettem egy hetes verzióra, bár ne tettem volna...

Nem tudom mit rontottam el, de csak olyan arbokat dob föl, ahol szerepel az Unibet, mellette még az Sbo és a Pinnacle, talán még láttam egyszer a 188bet-et. Ezekből is max. 4-5 db-ot., ráadásul ezek az Unibetes oddsok már nem valósak és órákig pörgeti őket. Beállítottam vagy 15 irodát és nem jelöltem ki azt, hogy csak az Unibetet tartalmazó arbokat mutassa.
Nem jövök rá mit állítottam el vagy mit kéne még bejelölnöm.
Ha valaki tudja a megoldást legyen szíves megosztani velem, mert így eddig ablakon kidobott pénz volt. >:(


Oh nyugi...nem vagy egyedul az ablakon kidobott penzzel...en is befizettem egy 35euros trialtra
meg aznap megbantam