Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Üdv újra a csapatnak!
Kicsit lemaradtam, az usában voltam,nem léptem be egy irodámba sem most lenne nekem is néhány kérdésem ha nem bánjátok:
Marathonon valami változás?Mit tanácsolnátok,régi regekkel újra, most néztem egyik sem limites a 2 hónap kihagyással sem szerencsére, vagy újakat inkább?
Tempobetről valakinek valami tapasztalat?Amúgy a win8 előretörésének nem örülök, kinn az usában drágábban adták az eredeti win7-et mint a 8-at.Persze azért,hogy szokassanak a win8 azaz a "Nagy testvér"-hez.ezerrel nehezebb lesz a dolog,sőt,de inkább nem veszem el senki kedvét.
Szerintem nem árt ha minden arbos képzi magát,és próbál lassan a middle és a trade fele mozdulni,mert meggyőződésem lett,hogy ez a jövő.Az arbnak 2-3 éven belül meszeltek.De még az is lehet,hogy hamarabb sajnos.
Ahogy Issey kollega is írta, az affi a leghúzósabb,azért oda olyan nyilvános honlap kell,ami látogatott--ezt az irodák is látják-karbantartott,minőséget képvisel--ha nem ilyen csak megkötik veled az affot -ha megkötik--majd lehúznak a picsába szerintem.Azért nem kis befektetés,egy normális honlap,stb-stb.ráadásul még a honlapot frissiteni is kell stb-stb.Mindegy,engem nem érint egyelőre:)
Hamarosan jövök egy kifejtősebbel,de nem ma már,mert iszonyú fáradt vagyok:)
Addig is pá mindenkinek.

Miért rosszabb a Win8, mint a régebbiek?

Idézetet írta: issey76 Dátum október 07, 2013, 09:23:47
Természetesen az esetben jogos, hiszen ezt manipulációnak hívjuk. Azonban amikor az ég világon semmi közöm az ügyfeleimhez, és csak úgy zárolják a számláimat,mert ők így döntöttek (érdekes módon mindig akkor amikor szép jutalék van rajta) , akkor az is jogos tőlük?

Persze, ez más tészta.
Viszont az iroda nem tudja, hogy melyik ügyfélhez van közöd és melyikhez nincs és valószínűleg csak akkor kezdi nézni az ügyfelek fogadási szokásait, ha éppen fizetnie kéne jutalékot utánuk.
Az is érdekes, hogy ha színvonalas a körítés, akkor profi(bb) játékosokat is bevonzasz, pedig az lenne  a jó, ha az örök vesztes, 10-es kötéseket játszó tippmix-fanok regisztrálnának a linkeken keresztül.  :)
Lehet, hogy engem is azért szívattak a cashpoint nevű irodánál, mert a surebet.com-on keresztül regisztráltam hozzájuk. hehe


Egyébként mely irodáknál tapasztaltad ezt?
Vannak azért olyanok, akiket korrektnek tartasz?


Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum október 08, 2013, 00:52:23

Szerintem nem árt ha minden arbos képzi magát,és próbál lassan a middle és a trade fele mozdulni,mert meggyőződésem lett,hogy ez a jövő.Az arbnak 2-3 éven belül meszeltek.De még az is lehet,hogy hamarabb sajnos.


Az önképzés biztosan nem árt, de az arbitrázsnak akkor lehet csak vége, ha az irodák közötti verseny megszűnik!
A szorzókkal is versenyeznek az ügyfelekért, ez pedig garantálja, hogy lesznek különbségek.

Az más kérdés, hogy sok minden nehezítheti majd a dolgot, pl. a szabályozott piacokon az adózás miatti alacsonyabb szorzók vagy az irodák pénzmozgatásra kivetett költségei.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum október 08, 2013, 00:52:23
Üdv újra a csapatnak!
Kicsit lemaradtam, az usában voltam,nem léptem be egy irodámba sem most lenne nekem is néhány kérdésem ha nem bánjátok:
Marathonon valami változás?Mit tanácsolnátok,régi regekkel újra, most néztem egyik sem limites a 2 hónap kihagyással sem szerencsére, vagy újakat inkább?
Tempobetről valakinek valami tapasztalat?Amúgy a win8 előretörésének nem örülök, kinn az usában drágábban adták az eredeti win7-et mint a 8-at.Persze azért,hogy szokassanak a win8 azaz a "Nagy testvér"-hez.ezerrel nehezebb lesz a dolog,sőt,de inkább nem veszem el senki kedvét.
Szerintem nem árt ha minden arbos képzi magát,és próbál lassan a middle és a trade fele mozdulni,mert meggyőződésem lett,hogy ez a jövő.Az arbnak 2-3 éven belül meszeltek.De még az is lehet,hogy hamarabb sajnos.
Ahogy Issey kollega is írta, az affi a leghúzósabb,azért oda olyan nyilvános honlap kell,ami látogatott--ezt az irodák is látják-karbantartott,minőséget képvisel--ha nem ilyen csak megkötik veled az affot -ha megkötik--majd lehúznak a picsába szerintem.Azért nem kis befektetés,egy normális honlap,stb-stb.ráadásul még a honlapot frissiteni is kell stb-stb.Mindegy,engem nem érint egyelőre:)
Hamarosan jövök egy kifejtősebbel,de nem ma már,mert iszonyú fáradt vagyok:)
Addig is pá mindenkinek.

Én most vettem új tévét, egyenlőre azon fogadok, de nincs benne Win7, se Win8 :D

Kíváncsi leszek mikor jön be a Wi-fis hűtőgép  ;D
Azon lesz már jó betezni....
:D

Sziasztok

Próbálok regisztrálni a bet188-hoz, de confirm e-mail-nél nem fogadja el a kukacot. Próbáltam másik böngészővel, másik gépről, de sehogy sem akarja.
Csak az én kukacom nem kell neki, vagy a másé sem ? Járt már így valaki ?
Vagy én rontottam el valamit ?

Idézetet írta: ede Dátum október 10, 2013, 13:07:07
Sziasztok

Próbálok regisztrálni a bet188-hoz, de confirm e-mail-nél nem fogadja el a kukacot. Próbáltam másik böngészővel, másik gépről, de sehogy sem akarja.
Csak az én kukacom nem kell neki, vagy a másé sem ? Járt már így valaki ?
Vagy én rontottam el valamit ?

Állítsd át a billentyűt a tálcán EN-re (angol), majd shift+2 a kukacod.




Surebetről eltűnt a Marathon? Az irodák listájában sincs jelenleg benne.. Ez normális jelenség? Vagy kereshetek másik figyelőt?

Idézetet írta: Alk Dátum október 12, 2013, 08:53:39
Surebetről eltűnt a Marathon? Az irodák listájában sincs jelenleg benne.. Ez normális jelenség? Vagy kereshetek másik figyelőt?

Engem is érzékenyen érintett, tegnap este még volt, de ma már én sem találtam....
Remélem csak ideiglenes probléma lesz!

Nálam van Marathon, bár nem vagyok vele kisegítve mert akármit csinálok, két fogadás után lekorlátoz 1 euróra. >:(

Idézetet írta: beerka Dátum október 12, 2013, 20:08:56
Nálam van Marathon, bár nem vagyok vele kisegítve mert akármit csinálok, két fogadás után lekorlátoz 1 euróra. >:(

ip egyezes miatt

Idézetet írta: borgosh Dátum október 12, 2013, 20:29:26
ip egyezes miatt

Nem valószínű, már a legelső alkalommal is korlátozott szinte azonnal, majd próbáltam új laptoppal, accounttal és hasonló eredménnyel.
Mondjuk az internet szolgáltatóm nem változott, a routeremet sem cseréltem, csak a MAC címét léptettem eggyel.