Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: beerka Dátum október 13, 2013, 09:40:10
Nem valószínű, már a legelső alkalommal is korlátozott szinte azonnal, majd próbáltam új laptoppal, accounttal és hasonló eredménnyel.
Mondjuk az internet szolgáltatóm nem változott, a routeremet sem cseréltem, csak a MAC címét léptettem eggyel.


Ahhoz, hogy ne kapj egybol korlatot uj geprol mas internetforrasrol kell regelni, cookiek torlese is szukseges, valamint mas bongeszo hasznalata.
Ha a regi geprol akarsz jatszani az egyhetlen megoldas a vpn lehet...ezek a kocsogok eleg gyorsan eszreveszik az embert

Mekkora tokevel kell rendelkeznem, hogy megerje nekem elofizetni a surebet.com? valamint melyek a fontosabb irodak?

Egy masik dolog ami erdekel, hogy megeeri a 33dollarosat megrendelni? ott jo middle arbok vannak? mert az ingyenesen eleg gyengek...



Tényleg van itt vki aki middle-ökkel foglalkozik?

Idézetet írta: borgosh Dátum október 13, 2013, 13:24:51
Mekkora tokevel kell rendelkeznem, hogy megerje nekem elofizetni a surebet.com? valamint melyek a fontosabb irodak?

Egy masik dolog ami erdekel, hogy megeeri a 33dollarosat megrendelni? ott jo middle arbok vannak? mert az ingyenesen eleg gyengek...

Én most fizettem be az 1 hetesre, próba alapon. Szerintem mindenképp megéri az árát.

Szerintem még annak is megéri/megérné az előfizetés, aki "csak" bónuszokkal foglalkozik.


Idézetet írta: Alk Dátum október 13, 2013, 13:47:11
Szerintem még annak is megéri/megérné az előfizetés, aki "csak" bónuszokkal foglalkozik.

Engem az ingyenes verzió is tökéletesen kiszolgál, mert a találatok száma így is magas, szóval lehet vele haladni.
Ráadásul van olyan félelmem is, hogy ha a pár tízezer forintos fogadásoknál a 3-5%-os arbokra megyek rá, akkor azzal felhívom magamra a figyelmet és lényegében anélkül csapnak hozzá az arbosokhoz, hogy jelentős összeget nyertem volna a bolton.  :)


Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 13, 2013, 13:25:48
Tényleg van itt vki aki middle-ökkel foglalkozik?

Azért a middle esetében ha nem a szükséges eredmény születik, akkor veszteséges vagy.
Mondjuk megfogadod kosármeccsen a 149,5 felettet és a 151,5 alattat, akkor majdnem megduplázod a pénzed, ha 150-151 pont lesz a meccsen, viszont minden más esetben veszítesz kb. 10%-ot.
Tehát valójában olyan, mint ha egy kisebb téttel fogadnál egy viszonylag szűk eredménysávra.

Hosszú távon azért valószínűleg nyereségesnek kell lennie a middle vadászatnak is.


Lehet gond abbol, ha egy surebet.com accountot ket ip-rol hasznalunk? ket kulon geprol egyszerre

Idézetet írta: borgosh Dátum október 13, 2013, 15:35:07
Lehet gond abbol, ha egy surebet.com accountot ket ip-rol hasznalunk? ket kulon geprol egyszerre

Azt nem engedi, a korábban belépőt kilépteti a rendszer. Más-más időben semmi gond akkor se, ha 2 mp telik el a csere között.

Idézetet írta: Alk Dátum október 13, 2013, 16:25:17
Azt nem engedi, a korábban belépőt kilépteti a rendszer. Más-más időben semmi gond akkor se, ha 2 mp telik el a csere között.

koszi


Amugy melyek a legjobb irodak arbra? Valoszinuleg le voltak irva...de akkor is

Bet365, Marathon, (Bwin esetleg), Paddypower, Betfair. Eddig ezeket hasznalom aktivan. Gondolom meg a pinnacle is a jok koze tartozik.   

Ezeket ha valaki kiegeszitene halas lennek :)

Idézetet írta: borgosh Dátum október 13, 2013, 16:37:34
koszi


Amugy melyek a legjobb irodak arbra? Valoszinuleg le voltak irva...de akkor is

Bet365, Marathon, (Bwin esetleg), Paddypower, Betfair. Eddig ezeket hasznalom aktivan. Gondolom meg a pinnacle is a jok koze tartozik.   

Ezeket ha valaki kiegeszitene halas lennek :)

Milyen szempontból jók?  :)
A frissebb számlákat a bet365 is gyorsan korlátozza, a marathon miatt is sokan sírnak, de a paddynél is találkoztam már korláttal.

Szorzók és kínálat szempontjából persze jók ezek, csak az élettartamuk rövid.
Ugyanakkor a betfair a forgalomból él, a pinnacle pedig deklarálta, hogy nem üldözi az arbosokat.

Még a kollégák az ázsiai irodákat szokták emlegetni...

A nagy arbosokhoz kepest kicsi ossztettel rakom a fogadasokat, szoval nem nagyon fenyeget a korlat :)

30 euros tettol csak nem sirnak az irodak...

Idézetet írta: borgosh Dátum október 13, 2013, 16:37:34
koszi


Amugy melyek a legjobb irodak arbra? Valoszinuleg le voltak irva...de akkor is

Bet365, Marathon, (Bwin esetleg), Paddypower, Betfair. Eddig ezeket hasznalom aktivan. Gondolom meg a pinnacle is a jok koze tartozik.   

Ezeket ha valaki kiegeszitene halas lennek :)

Az említetteken kívül szerintem kihagyhatatlanok: Pinnacle, Sbobet, 12bet, 188bet, WilliamHill
Használhatóak: Tipico, Unibet, Sportingbet, 10bet (bónuszt lehetetlen kiforgatni), Canbet, Mybet, Betfred, Betredkings, Matchbook

A kerdes az, hogy mekkora a max tet ezeknel, hogy ne korlatozzanak hamar? mert a paddynal kezdem erezni, hogy le vagyok korlatozva...pedig 30euronal nem raktam tobbet semmire

Idézetet írta: Knapp Dátum október 13, 2013, 15:27:45

Azért a middle esetében ha nem a szükséges eredmény születik, akkor veszteséges vagy.
Mondjuk megfogadod kosármeccsen a 149,5 felettet és a 151,5 alattat, akkor majdnem megduplázod a pénzed, ha 150-151 pont lesz a meccsen, viszont minden más esetben veszítesz kb. 10%-ot.
Tehát valójában olyan, mint ha egy kisebb téttel fogadnál egy viszonylag szűk eredménysávra.

Hosszú távon azért valószínűleg nyereségesnek kell lennie a middle vadászatnak is.

Csak olyan middle-ök vannak amik -10% körül hoznak ha a nem kívánt eredmény születik?  A surebet.com ingyenes változata ilyeneket dob fel, de a fizetősben nincs olyasmi ami nullszaldó körül ad ha nem jól alakúlnak a dolgok?