Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Természetesen van pozitív middle is, vagyis ami egyúttal surebet is (eredménytől függetlenül nem bukhatsz rajta). Nekem személy szerint eddig csak egy olyat sikerült elcsípnem, aminél nem bukott egyik oldal sem (egyik nyert, másiknál tét visszajött), Már nem emlékszem hogy találtam rá, de biztos, hogy nem fizetős szolgáltatással.

188beten es 12 beten mennyire uldozik az arbosokat? korlatokkal mi a helyzet?

Idézetet írta: borgosh Dátum október 14, 2013, 13:38:31
188beten es 12 beten mennyire uldozik az arbosokat? korlatokkal mi a helyzet?


A 12bet engem nem korlátozott még le fél év alatt, pedig küldöm rendesen, a 188bet kb. 4 hónap után igen. Szerintem az utóbbinál be kell tartani a radar alatt maradás szabályait (5-10-re végződő tétek, 2. osztály alatti, gagyi bajnokságok mellőzése), akkor hosszabb ideig nem lesz korlát.

Idézetet írta: beerka Dátum október 14, 2013, 17:14:43
A 12bet engem nem korlátozott még le fél év alatt, pedig küldöm rendesen, a 188bet kb. 4 hónap után igen. Szerintem az utóbbinál be kell tartani a radar alatt maradás szabályait (5-10-re végződő tétek, 2. osztály alatti, gagyi bajnokságok mellőzése), akkor hosszabb ideig nem lesz korlát.

koszi

Az egyik nagy problemam, hogy az arbok 80%a a marathonnal van...s megrakok napi 15-20 fogadast...szerintem nem fog sokaig elni :(

Idézetet írta: borgosh Dátum október 14, 2013, 18:03:19
Az egyik nagy problemam, hogy az arbok 80%a a marathonnal van...s megrakok napi 15-20 fogadast...szerintem nem fog sokaig elni :(

Én ugyanebben a cipőben járok, csak én napi 4-5 fogadást tettem átlag 30 euróval legtöbbször 0-5 re végződő tétet és 5 nap alatt szűrtek ki. A marathonos topikban felmerült már az a lehetőség is, hogy a marathont csak az arbosok szűrésére hozták létre. :(

Idézetet írta: benson Dátum október 14, 2013, 13:24:34
Természetesen van pozitív middle is, vagyis ami egyúttal surebet is (eredménytől függetlenül nem bukhatsz rajta). Nekem személy szerint eddig csak egy olyat sikerült elcsípnem, aminél nem bukott egyik oldal sem (egyik nyert, másiknál tét visszajött), Már nem emlékszem hogy találtam rá, de biztos, hogy nem fizetős szolgáltatással.

Spanyol kosár
Real Madrid - Valladolid
Real Madrid -16,5 @ 1.87 Lcbet
Valladoid +17,5 @ 2.14 Pinnacle

Ezt speciel az ingyenes surebet.com találta, 0,21% a veszteség, de pár perce a Betfair-es oddsokkal nullásan sikerült megtennem. Szóval van nullás vagy pozitív middle is, és még csak előfizetni sem kell érte.

Idézetet írta: benson Dátum október 15, 2013, 07:53:57
Spanyol kosár
Real Madrid - Valladolid
Real Madrid -16,5 @ 1.87 Lcbet
Valladoid +17,5 @ 2.14 Pinnacle

Ezt speciel az ingyenes surebet.com találta, 0,21% a veszteség, de pár perce a Betfair-es oddsokkal nullásan sikerült megtennem. Szóval van nullás vagy pozitív middle is, és még csak előfizetni sem kell érte.

Ha bejön, királyság :) Kíváncsi vagyok hányból hányszor jön be egy ilyen.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 15, 2013, 10:29:51
Ha bejön, királyság :) Kíváncsi vagyok hányból hányszor jön be egy ilyen.
Elvileg bejöhet mind a két oldal :ok:

Holnapra is dobott egyet a surebet.com, ezt is úgy, hogy leszűrtem az Lcbet (Offsidebet) bukira. Lényegében az ő oddsaik a kimagaslóak valamelyik oldalon, ez az oka a middle-nek, úgyhogy itt mindenképp érdemes keresgélni.

Kolejliler - Khimik
156 felett @ 1.85 Betclic
156,5 alatt @ 2.18 Lcbet

Idézetet írta: benson Dátum október 15, 2013, 07:53:57
Spanyol kosár
Real Madrid - Valladolid
Real Madrid -16,5 @ 1.87 Lcbet
Valladoid +17,5 @ 2.14 Pinnacle

Ezt speciel az ingyenes surebet.com találta, 0,21% a veszteség, de pár perce a Betfair-es oddsokkal nullásan sikerült megtennem. Szóval van nullás vagy pozitív middle is, és még csak előfizetni sem kell érte.

Pinnacle-ön +18.5 2.11 mostmár, így sem rossz. Habár lehet mire leírom már megváltozik.

Marathon es bet kozott feltunoen sok tenisz arb van...a szabalyok megegyeznek feladas eseteben?

Idézetet írta: borgosh Dátum október 15, 2013, 11:18:44
Marathon es bet kozott feltunoen sok tenisz arb van...a szabalyok megegyeznek feladas eseteben?

Nem tudom, bár elvileg a surebet.com figyelembe veszi az eseményekre vonatkozó szabályozást a különböző irodáknál.

De miért erőlteted a marathont?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 15, 2013, 11:20:25
Nem tudom, bár elvileg a surebet.com figyelembe veszi az eseményekre vonatkozó szabályozást a különböző irodáknál.

De miért erőlteted a marathont?

Ha kiveszem a marathont nem latok arbot a surebeten...lehet nem hasznalom a megfelelo irodakat...

12bet (megvarom, hogy ellenorizzenek le)
188bet
bet365
betfair
willhill
(pinnaclet nem szivesen hasznalnam...a draga kifizetes miatt...)

Idézetet írta: borgosh Dátum október 15, 2013, 11:30:15
Ha kiveszem a marathont nem latok arbot a surebeten...lehet nem hasznalom a megfelelo irodakat...

12bet (megvarom, hogy ellenorizzenek le)
188bet
bet365
betfair
willhill
(pinnaclet nem szivesen hasznalnam...a draga kifizetes miatt...)

Pinnacle nélkül (és ilyen kevés bukival) ne is csodálkozz, hogy nincs maraton-mentes találat. A Pinnacle 12€-s kifizetésétől csak akkor kell tartanod, ha egy naptári hónapon belül kétszer is oda megy minden pénzed, mivel az első kifizetés ingyenes. De még így is megérheti, ha ennél az összegnél jóval többet zsebeltél be vele. Mérlegre kell tenni a dolgokat.