Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sajnos szerintem ez nem surebet.
Tollaslabdában két nyert játszmáig, játszmánként 21 nyert pontig megy a játék, úgy, hogy két ponttal kell nyerni, kivéve 29-29 után, amikor a 30. pontját megszerző játékos nyeri a játszmát.
Vagyis a -1,5-nek nem sok értelme lenne point bettingként, a +3,5-nek pedig game (játszma) bettingként.
Így pedig ugye simán elmehet mindkettő.
Amúgy Saina Nehwal nagyon jó játékos, bár a koreaiakkal sosem lehet biztosra menni.
Hátha lehozza Nehwal két játszmában. Azon azért csodálkoznék, ha kikapna.

Idézetet írta: Csana Dátum október 18, 2013, 14:56:55
Sajnos szerintem ez nem surebet.
Tollaslabdában két nyert játszmáig, játszmánként 21 nyert pontig megy a játék, úgy, hogy két ponttal kell nyerni, kivéve 29-29 után, amikor a 30. pontját megszerző játékos nyeri a játszmát.
Vagyis a -1,5-nek nem sok értelme lenne point bettingként, a +3,5-nek pedig game (játszma) bettingként.
Így pedig ugye simán elmehet mindkettő.
Amúgy Saina Nehwal nagyon jó játékos, bár a koreaiakkal sosem lehet biztosra menni.
Hátha lehozza Nehwal két játszmában. Azon azért csodálkoznék, ha kikapna.

Nem tudom mit csinaljak...remenykedjek, hogy nyertes lesz valamelyik vagy ellenfogadjak? :(

Idézetet írta: borgosh Dátum október 18, 2013, 15:06:43
Nem tudom mit csinaljak...remenykedjek, hogy nyertes lesz valamelyik vagy ellenfogadjak? :(

Fogadj ellen.


Idézetet írta: borgosh Dátum október 18, 2013, 15:16:17
Szerinted mar most?

Szerintem az arbolásnak is megvan a veszélye és sajnos belefut az ember ilyenekbe, de hosszútávon eredményezőbb elfogadni a biztos veszteséget, minthogy aztán a szerencsére bízzuk magunkat.

Nem pontosan értem, mi ellen tudnál fogadni.
Sajnos ez most a szerencsén múlik.
Amúgy a bet365-ön nézni is tudod, ha esetleg anélkül nem izgulnál eléggé.
Ha megvan, hogy milyen kimenetellel tudsz "ellene" fogadni, akkor fogadj.

Mindig mindent ellen kell fogadni, nálam alapszabály. Inkább bukj 10 %-ot, mint az egészet. ;)

A tapasztaltabbak árúlják már el nekem, hogy lehet ezt hosszútávon csinálni. 5 irodával kezdtem: pinnacle, betfair, bet365, unibet, williamhill. Egy szűk hét alatt lekorlátozott a willhill és az unibet is, a betfair használhatatlan és csak idő kérdése, hogy a bet365 is lekorlátozzon.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 18, 2013, 15:47:23
A tapasztaltabbak árúlják már el nekem, hogy lehet ezt hosszútávon csinálni. 5 irodával kezdtem: pinnacle, betfair, bet365, unibet, williamhill. Egy szűk hét alatt lekorlátozott a willhill és az unibet is, a betfair használhatatlan és csak idő kérdése, hogy a bet365 is lekorlátozzon.

12bet es 188bet nem korlatoz egy jo ideig :)


Sziasztok!
Okkulásként írom le a tegnapi fogadásom,5dimes-pinnacle 20% surebet volt,nhl hajnali 1 órai kezdéssel.délután 5 felé fogadtam a surebetet(5dimes)volt.fél-egykor még nem törölték,igy ment a másik fogadás.00.57kor törölt a 5dimes és vmi tony nevezetűvel kell beszélnem mert felfűggesztettek.kb fél év alatt ha 15 fogadásom volt,abból a felét törölték a kezdés elött.
Nálam tehát nagyon nem jött be az 5dimes,meg eleve nem is kedvelem az amcsi irodákat a sok fals odds miatt,meg persze a 15dolláros utalási dijjért sem.

Idézetet írta: samatto Dátum október 18, 2013, 18:35:18
Sziasztok!
Okkulásként írom le a tegnapi fogadásom,5dimes-pinnacle 20% surebet volt,nhl hajnali 1 órai kezdéssel.délután 5 felé fogadtam a surebetet(5dimes)volt.fél-egykor még nem törölték,igy ment a másik fogadás.00.57kor törölt a 5dimes és vmi tony nevezetűvel kell beszélnem mert felfűggesztettek.kb fél év alatt ha 15 fogadásom volt,abból a felét törölték a kezdés elött.
Nálam tehát nagyon nem jött be az 5dimes,meg eleve nem is kedvelem az amcsi irodákat a sok fals odds miatt,meg persze a 15dolláros utalási dijjért sem.

Ilyen nagyságrendű - 98%-ban hibás - arboknál nem is csoda. Inkább az a csoda, hogy még engednek fogadni.

Azért elég gáz hogy ilyen fals oddsokat adnak. Nehogy már a játékos legyen a hibás, aki megfogadja ezeket.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 19, 2013, 11:51:05
Azért elég gáz hogy ilyen fals oddsokat adnak. Nehogy már a játékos legyen a hibás, aki megfogadja ezeket.

Persze, de attól még a mi pénzünk bánja.

üdv

én a sportingbetten szívtam meg... persze (korrekt módon) a meccs után törölte a fogadásomat szóval esélyem nem volt más oldalon lezárni  és persze az az oldal hozta volna, igy hát bukta. úgy látom a sporting előszeretettel alkalmazza ezt a teknikát... ugyanis 1 hónap alatt 2szer játszotta el velem! :bash: Szóval csak óvatosan!
irtam is nekik chaten, hogy ez nem igazán korrekt, reménykedve abban, hogy kárpótlásként hozzám vágnak egy kis bónuszt  :D de nem jött be  :bash: