Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: N4GYCS Dátum október 29, 2013, 12:09:33
Vagy én nem tudok valami költségről, másra nem tudok gondolni

A magyar ügyfelektől (meg még ki tudja, kiktől) 5%-ot levon a bruttó (!!) nyereményből a huncut interwetten, ez pl. azt jelenti, hogy egy 1.04-es vagy kisebb szorzónál biztosan buksz, ha nyersz, akkor is.  :)

Lényegében a várható nyereményedet (ami ugye a tétedet is tartalmazza) szorozzák 0,95-tel.

1.25 x 0.95 = 1.1875

Idézetet írta: Knapp Dátum október 29, 2013, 14:08:02
A magyar ügyfelektől (meg még ki tudja, kiktől) 5%-ot levon a bruttó (!!) nyereményből a huncut interwetten, ez pl. azt jelenti, hogy egy 1.04-es vagy kisebb szorzónál biztosan buksz, ha nyersz, akkor is.  :)

Lényegében a várható nyereményedet (ami ugye a tétedet is tartalmazza) szorozzák 0,95-tel.

1.25 x 0.95 = 1.1875

Azta mindenét mekkora átverés

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 29, 2013, 14:15:45
Azta mindenét mekkora átverés

Már az 5% bevezetése előtt az ügyfelük voltam, engem akkor korrekten és feltűnően tájékoztattak, arról, hogy mi várható.
Ugyanakkor addigra más sok magyar előtt le is zárták a sportfogadás rész elérhetőségét, én akkor kimaradtam a szórásból. (sőt, még egyszer-kétszer újratöltési bónuszt is küldtek)

Sziasztok!

Működhet az alábbi fogadástípus bónusz forgatáshoz:

NBA pont hedikepp (vagy bármely olyan sportág ahol sok pont van és széles fogadáskínálatot ad hozzá az iroda)

Mindkét felet megteszem -1 hendikeppel ugyanazon irodánál. Ez szabályzatba elvileg nem ütközik.

Van amikor még lehet is nyerni egy ilyen fogadáspáron de bónusz forgatáshoz sztem tökéletes. Azért eléggé ritka hogy bármelyik csapat csak egy ponttal nyer, de ebben az esetben is az egyik tét visszajár.

Van ebbe hiba valahol?

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum november 01, 2013, 12:43:12
Sziasztok!

Működhet az alábbi fogadástípus bónusz forgatáshoz:

NBA pont hedikepp (vagy bármely olyan sportág ahol sok pont van és széles fogadáskínálatot ad hozzá az iroda)

Mindkét felet megteszem -1 hendikeppel ugyanazon irodánál. Ez szabályzatba elvileg nem ütközik.

Van amikor még lehet is nyerni egy ilyen fogadáspáron de bónusz forgatáshoz sztem tökéletes. Azért eléggé ritka hogy bármelyik csapat csak egy ponttal nyer, de ebben az esetben is az egyik tét visszajár.

Van ebbe hiba valahol?

Ott a "hiba", hogy ilyen szűk résnél még valószínűleg garantált veszteséged van akkor is, ha legalább 2 ponttal nyer az egyik csapat. Igaz, ilyenkor csak minimálisat buksz, ellentétben azzal, ha tényleg csak 1 ponttal nyer valamelyik csapat, mert akkor akár a téted nagyobb fele is elmehet.
(ugye nem egyenlő összegeket kell pakolni a két oldalra, ha eltérőek a szorzók, így előfordulhat, hogy a nagyobb összeg bukik el és a kisebb jár vissza...)

Igazából ezzel a stratégiával kockázatban állsz, így ahol az iroda kifejezetten nem tiltja, hogy több fogadást tegyél ugyanarra az eseményre (különösen ellentétes kimenetelekre), ott elvileg nyugodtan használhatod.

Baseballra is szokták ezt alkalmazni: egyik csapat nyer, másik legalább kettővel nyer verzióban, ahol csak egyetlen eredmény, a "másik" csapat 1 pontos győzelme jelent bukást.

Konkrétan bet365 az iroda én úgy tudom ő nem tilt ilyet. Kaptam két bónuszt is gondoltam így is pörgetném.

Üdv mindenkinek!

Knapphoz lenne egy kérdésem. Ha ma kezdenél hozzá a sport arbitrage-hoz azt milyen lépésekben tennéd?
Egy megkötést tennék: a max. erre fordítható összeg 200 EUR lenne.
Köszönöm a választ előre is.

Lenne egy nagyon amatőr kérdésem...

Ha pl. Marathonbeten megteszem a Wolfsburg - Dortmund meccset hazaira 5.4-es oddson 100 euro (payout 540 euro) értékben.
Utána ugyanezt a meccset megteszem 100 euroval Wolfsburg layre (liability 430 euro, payout 530 euro) Betfairen 5.3-as oddson.
Akkor hazai győzelem esetén, illetve döntetlen/vendég győzelem esetén mennyit vesztek/nyerek?

Köszi.

Idézetet írta: Markides Dátum november 02, 2013, 23:58:29
Üdv mindenkinek!

Knapphoz lenne egy kérdésem. Ha ma kezdenél hozzá a sport arbitrage-hoz azt milyen lépésekben tennéd?
Egy megkötést tennék: a max. erre fordítható összeg 200 EUR lenne.
Köszönöm a választ előre is.

A kezdő- és mobilbónuszokon kell végigszaladni először (persze arbitrázsokkal kiforgatva), ezzel megnöveled jelentősen a tőkédet, ráadásul megismered az irodákat is. (fogadási típusok, kifizetési gyorsaság, kezelhetőség, láthatatlan tétlimitek...)

Úgy kéne elosztanod a pénzt, hogy 3-4 irodához/bónuszhoz elég legyen, ezért a kisebbekkel érdemes kezdeni...

Idézetet írta: Markides Dátum november 03, 2013, 06:04:30
Lenne egy nagyon amatőr kérdésem...

Ha pl. Marathonbeten megteszem a Wolfsburg - Dortmund meccset hazaira 5.4-es oddson 100 euro (payout 540 euro) értékben.
Utána ugyanezt a meccset megteszem 100 euroval Wolfsburg layre (liability 430 euro, payout 530 euro) Betfairen 5.3-as oddson.
Akkor hazai győzelem esetén, illetve döntetlen/vendég győzelem esetén mennyit vesztek/nyerek?

Köszi.

Használd a surebet.com oldalt!
Keress egy olyan szorzópárt, ahol betfair lay az egyik, kattints előtte a kis számológépre, majd írd át az adatokat a te szorzóid szerint!

Egyébként  csak az egyik oldal tétjét kell meghatároznod (pl. 100 euró a Wolfsburgra), a másik oldalhoz szükséges összeget már ebből levezetve kell kiszámolnod, eldöntve, hogy egyenletes oszoljon meg a haszon vagy csak az egyik oldalra menjen.

Ahogy nézem, a példád a betfair 6%-os jutaléka miatt veszteséges lesz, anélkül minimális hasznot hozna.



Idézetet írta: Knapp Dátum november 03, 2013, 13:18:53
A kezdő- és mobilbónuszokon kell végigszaladni először (persze arbitrázsokkal kiforgatva), ezzel megnöveled jelentősen a tőkédet, ráadásul megismered az irodákat is. (fogadási típusok, kifizetési gyorsaság, kezelhetőség, láthatatlan tétlimitek...)

Úgy kéne elosztanod a pénzt, hogy 3-4 irodához/bónuszhoz elég legyen, ezért a kisebbekkel érdemes kezdeni...

Köszönöm.

-

Ha jól értem surebetnél is van rizikó csak nem a meccsek kimeneteléből, hanem elsősorban a bettor figyelmetlenségéből, tudáshiányából és az irodák arbitrage elleni tevékenységéből adódik.
Amúgy a surebet.com tényleg nagyon jó oldal, több betet leellenőriztem és az oddsok megegyeztek, szóval valószínű itt fogok előfizetni a későbbiekben.

Idézetet írta: Markides Dátum november 03, 2013, 20:25:36
Köszönöm.

-

Ha jól értem surebetnél is van rizikó csak nem a meccsek kimeneteléből, hanem elsősorban a bettor figyelmetlenségéből, tudáshiányából és az irodák arbitrage elleni tevékenységéből adódik.
Amúgy a surebet.com tényleg nagyon jó oldal, több betet leellenőriztem és az oddsok megegyeztek, szóval valószínű itt fogok előfizetni a későbbiekben.

Utólag azért ritkán törölnek fogadást az irodák, bár van rá példa.
Az inkább elmondható, hogy a saját figyelmetlenségünk és tudáshiányunk hordoz kockázatot!  :)
Pl. a tenisz meccsek esetén eltérően értékelik a feladott meccseket,  hoki és kosármeccsek esetén pedig azt, hogy a pont/gól határ a rendes játékidőre vagy a hosszabbításra is vonatkozik-e. (van, ahol a hosszabbítás a 4. negyedhez számít!!)
Ha ilyen fogadásokat kötünk, akkor könnyen pofára eshetünk.  :)

Azt is benézhetjük, hogy miután megtettük az egyik oldalt, a másik iroda nem enged megfelelő nagyságú tétet feltenni az eseményre (vagy a személyünkre) vonatkozó korlát miatt.
Nem mindegy, melyik oldalt tesszük meg először...
(persze egy bet365 vagy egy pinnacle áttekinthető ilyen szempontból, de a legtöbb irodánál nem írja ki alapból a felrakható max. tétet)

A surebet.com is szokott hibázni, így főleg addig, amíg ránézésre nem ismered fel az arbokat, mindenképpen ellenőrizni kell a surebet.com számológépén a főoldalon látható "arbokat"!

Azt is javaslom, hogy ne a marathonnal kezdj, hacsak nem akarsz pár hét után mindig új számlát nyitni!

Idézetet írta: Knapp Dátum november 03, 2013, 20:51:24
Utólag azért ritkán törölnek fogadást az irodák, bár van rá példa.
Az inkább elmondható, hogy a saját figyelmetlenségünk és tudáshiányunk hordoz kockázatot!  :)
Pl. a tenisz meccsek esetén eltérően értékelik a feladott meccseket,  hoki és kosármeccsek esetén pedig azt, hogy a pont/gól határ a rendes játékidőre vagy a hosszabbításra is vonatkozik-e. (van, ahol a hosszabbítás a 4. negyedhez számít!!)
Ha ilyen fogadásokat kötünk, akkor könnyen pofára eshetünk.  :)

Azt is benézhetjük, hogy miután megtettük az egyik oldalt, a másik iroda nem enged megfelelő nagyságú tétet feltenni az eseményre (vagy a személyünkre) vonatkozó korlát miatt.
Nem mindegy, melyik oldalt tesszük meg először...
(persze egy bet365 vagy egy pinnacle áttekinthető ilyen szempontból, de a legtöbb irodánál nem írja ki alapból a felrakható max. tétet)

A surebet.com is szokott hibázni, így főleg addig, amíg ránézésre nem ismered fel az arbokat, mindenképpen ellenőrizni kell a surebet.com számológépén a főoldalon látható "arbokat"!

Azt is javaslom, hogy ne a marathonnal kezdj, hacsak nem akarsz pár hét után mindig új számlát nyitni!

Értem. Gondolom az új számla nyitását fake adatokkal gondolod. Ha erre valaki képes akkor nyilván unlimited bonuslehetősége van. Skrill account alapján könnyen beazonosítható az ilyen, nem? Vagy több Skrill acc-al rendelkezik?

Na mindegy, én még nem igazán tartok ott. :D

edit: ja látom meg lehet szüntetni Skrillt és újat létrehozni.

Következő irodáknál kezdek az alacsony bonusok miatt: bet365, betvictor, coral (+még keresek). Mybet, canbet, 12bet stb. később a nagyobb összegek miatt.

Idézetet írta: Markides Dátum november 03, 2013, 21:19:13
Értem. Gondolom az új számla nyitását fake adatokkal gondolod. Ha erre valaki képes akkor nyilván unlimited bonuslehetősége van. Skrill account alapján könnyen beazonosítható az ilyen, nem? Vagy több Skrill acc-al rendelkezik?

Na mindegy, én még nem igazán tartok ott. :D

edit: ja látom meg lehet szüntetni Skrillt és újat létrehozni.

Következő irodáknál kezdek az alacsony bonusok miatt: bet365, betvictor, coral (+még keresek). Mybet, canbet, 12bet stb. később a nagyobb összegek miatt.


Fake adatokkal sosem nyitnék számlát, mert mi van, ha bekérnek iratokat, miközben bent van egy csomó pénzed?

Korábban 200 eurós limitről írtál, úgy értettem, hogy összességében szánnál rá ennyit.
Ebben az esetben a mybet akár 100 eurós, vagy a canbet 180 eurós bónusza nem tűnik kicsinek...

Azt remélem, hogy mielőtt regisztrálsz valahova, azelőtt legalább az iroda itteni fórumtémáját végigolvasod, mert sok kellemetlenségtől megkímélheted magad!  :)
Mondjuk a canbet most éppen nem az az ajánlható kategória...

A kizárásokat nézted? A betvictor és a coral mint ha nem nagyon adna magyaroknak bónuszt...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2013, 00:18:48
A kizárásokat nézted? A betvictor és a coral mint ha nem nagyon adna magyaroknak bónuszt...

A mybet se ad.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2013, 00:18:48

Fake adatokkal sosem nyitnék számlát, mert mi van, ha bekérnek iratokat, miközben bent van egy csomó pénzed?

Korábban 200 eurós limitről írtál, úgy értettem, hogy összességében szánnál rá ennyit.
Ebben az esetben a mybet akár 100 eurós, vagy a canbet 180 eurós bónusza nem tűnik kicsinek...

Azt remélem, hogy mielőtt regisztrálsz valahova, azelőtt legalább az iroda itteni fórumtémáját végigolvasod, mert sok kellemetlenségtől megkímélheted magad!  :)
Mondjuk a canbet most éppen nem az az ajánlható kategória...

A kizárásokat nézted? A betvictor és a coral mint ha nem nagyon adna magyaroknak bónuszt...

Igaz, valóban nem adnak sajnos. Nem tudom 100 vagy 180 eurot hogy játszhatnék ki 200 eurobol. A rolloverrel van gond, mi van ha rollover vége előtt rányerem az összes pénzem a bonuszos számlára? Nem olyan sok a megfelelő bonusz sajnos, de ha nem találok eleget az sem baj, legfeljebb egyből kezdem az arbot annyiból amennyi pénz van.
Bodog 100$ freebet se tűnik rossznak, 3x kell forgatni, igaz nem tudom, hogy a teljes tőkét, vagy csak a bonuszt.

e: Egyébként miért van az, hogy látszólag viszonylag kevesen arbolnak? Ez az egyik legbiztonságosabb fogadási forma, mégsem nagy az érdeklődés iránta.