Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Markides Dátum november 04, 2013, 00:49:41
Igaz, valóban nem adnak sajnos. Nem tudom 100 vagy 180 eurot hogy játszhatnék ki 200 eurobol. A rolloverrel van gond, mi van ha rollover vége előtt rányerem az összes pénzem a bonuszos számlára? Nem olyan sok a megfelelő bonusz sajnos, de ha nem találok eleget az sem baj, legfeljebb egyből kezdem az arbot annyiból amennyi pénz van.
Bodog 100$ freebet se tűnik rossznak, 3x kell forgatni, igaz nem tudom, hogy a teljes tőkét, vagy csak a bonuszt.
Hol látjátok, hogy mybet nem ad magyaroknak bónuszt?
Bodogra nehezen fogsz regisztrálni Magyarországról. :)

Idézetet írta: Markides Dátum november 04, 2013, 00:49:41Egyébként miért van az, hogy látszólag viszonylag kevesen arbolnak? Ez az egyik legbiztonságosabb fogadási forma, mégsem nagy az érdeklődés iránta.
Mert kevesebb haszon látszik (kívülről) belőle, és azért, hogy valami komolyabb nyereséged legyen, vagy nagy téteket kell rakni (sokan nem engedhetik meg maguknak), vagy sok bónusz kell - egyesek ehhez a pokol bugyraiba leereszkedve sok-sok számlát működtetnek ugyanannál az oldalnál :) - plusz előfordulhatnak korlátozások, mert az irodák nem szeretik, ha arbolsz, ha pedig már az egyik oldalt megraktad nagy téttel, és a másik oldalon nem tudsz fogadni, akkor nagyot is szívhatsz (vagy nyerhetsz). :)

Idézetet írta: Tigris Dátum november 04, 2013, 09:18:59
Hol látjátok, hogy mybet nem ad magyaroknak bónuszt?
Bodogra nehezen fogsz regisztrálni Magyarországról. :)
Mert kevesebb haszon látszik (kívülről) belőle, és azért, hogy valami komolyabb nyereséged legyen, vagy nagy téteket kell rakni (sokan nem engedhetik meg maguknak), vagy sok bónusz kell - egyesek ehhez a pokol bugyraiba leereszkedve sok-sok számlát működtetnek ugyanannál az oldalnál :) - plusz előfordulhatnak korlátozások, mert az irodák nem szeretik, ha arbolsz, ha pedig már az egyik oldalt megraktad nagy téttel, és a másik oldalon nem tudsz fogadni, akkor nagyot is szívhatsz (vagy nyerhetsz). :)

Ja, teljesen nem kockázatmentes, nagy tőke kell hozzá és nem is hasonlít a sportfogadáshoz, az izgulás a meccsek kimeneteléért odavan, csupán a pénzszerzés a cél.

Idézetet írta: Tigris Dátum november 04, 2013, 09:18:59
Hol látjátok, hogy mybet nem ad magyaroknak bónuszt?

Nem adnak. Néhány hónapja érdeklődtem náluk, és (akkor) magyaroknak nem járt. Nem hiszem, hogy azóta változott volna. Persze semmi sem kizárt, de meglepődnék rajta.

Idézetet írta: Markides Dátum november 04, 2013, 00:49:41
Igaz, valóban nem adnak sajnos. Nem tudom 100 vagy 180 eurot hogy játszhatnék ki 200 eurobol. A rolloverrel van gond, mi van ha rollover vége előtt rányerem az összes pénzem a bonuszos számlára? Nem olyan sok a megfelelő bonusz sajnos, de ha nem találok eleget az sem baj, legfeljebb egyből kezdem az arbot annyiból amennyi pénz van.
Bodog 100$ freebet se tűnik rossznak, 3x kell forgatni, igaz nem tudom, hogy a teljes tőkét, vagy csak a bonuszt.



Ne a bónuszösszegeket nézd, hanem az "apró betűt"!

Szépen végig kell kattintgatni az összes fellelhető irodát és ki kell jegyzetelni a fontos paramétereket!
1. van-e ország kizárás (ha nem adnak magyaroknak, már nem is kell tovább nézni  :)  )
2. mennyi a bónuszösszeg
3. hány százalékos a bónusz
4. van-e korlátozás a befizetésnél (pl. skrill, neteller, bankkártyás befizetés kizárás vagy éppen megkövetelése)
5. mennyi idő van a bónusz forgatására
6. mennyi idő van regisztráció után a bónusz igénylésére (az első befizetésre)
7. milyen szigorítások vannak forgatásnál (pl. kizárt fogadási típusok, korlátozott tétnagyság)

Ha ezek megvannak, akkor lehet a neked megfelelő irodákat kiválasztani!
Kis tőkével először a kisebb bónuszokat kell megnézni, pl. a matchbook fogadásbiztosítását, az unibet és a betclic mobilfogadás biztosítását (ha már végeztünk a befizetési bónuszaikkal) stb.

Pont azért érdemes egyszerre több bónuszt forgatni, hogy ne legyen akkora probléma a pénz átnyerése! Ha egy számla kiürül, akkor teljesítetted annak a bónusznak a feltételeit. :)
(kivéve az utólag jóváírt bónuszoknál)
Bónuszos számláról bónuszosra vándorló pénz nem akkora tragédia.


Egyébként valószínű, hogy az arbosok többsége nem szívesen fedi fel a kis titkait, mert a nagy nehezen akár manuálisan megtalált, rendszeresen előforduló arbok csak addig jelentenek bizniszt, amíg tömegek nem kezdik pakolni! Utána már gyengébbek lesznek a szorzók...
Van ismerősöm, aki évekig két, közepesnél gyengébb iroda között arbolt egy bizonyos fogadási típusra. Nem is volt máshol számlája!
Vagy két év után kapta meg a jól megérdemelt korlátozást.  :)



Idézetet írta: Alk Dátum november 04, 2013, 09:34:29
Nem adnak. Néhány hónapja érdeklődtem náluk, és (akkor) magyaroknak nem járt. Nem hiszem, hogy azóta változott volna. Persze semmi sem kizárt, de meglepődnék rajta.

Van olyan oldal a neten, ahol nem említik a mybet bónusz reklámjánál a magyarok kizárását (sok más országot igen), haverral éppen most próbáljuk kideríteni, hogy így "kicsalható-e" belőlük a bónusz.  :)
Az iroda azt válaszolta elsőre, hogy adjuk meg a bónuszkódot az oldalon - nem említik a magyarok kizárását - viszont a kódra nem reagál az oldal.
Ezt jeleztük nekik, következő lépésként a reklámozó oldalon keresztül próbálkozunk.
Ha akarják, manuálisan is jóvá tudják írni a bónuszt.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 04, 2013, 09:22:14
Ja, teljesen nem kockázatmentes, nagy tőke kell hozzá és nem is hasonlít a sportfogadáshoz, az izgulás a meccsek kimeneteléért odavan, csupán a pénzszerzés a cél.
Mondjuk nekem pont az izgulós rész miatt lett elegem a sima sportfogadásból. A profi foci tele van letárgyalt meccsekkel (akár a legmagasabb szinten is), insider infok nélkül hosszú távon veszteséges a dolog (szerintem). A fenti tény nagyjából ki is ölte belőlem a foci iránti lelkesedést. Mondhatnám ugyanezt pl. boksszal kapcsolatban is.

Idézetet írta: Markides Dátum november 04, 2013, 00:49:41
Egyébként miért van az, hogy látszólag viszonylag kevesen arbolnak? Ez az egyik legbiztonságosabb fogadási forma, mégsem nagy az érdeklődés iránta.

A lényeg a látszólag szón van. Ha valóban kevesen csinálnák, sokkal kevesebb korlátozásról hallanánk.

A sportingbet mennyire érzékeny az arbra, meddig lehet feszíteni a húrt?

Knapp, téged azért korlátoztak le, mert arbbal forgattad ki a bónuszokat?

Agyamra megy ez a kiba*ott Skrill. HUF a beállított pénznemem. Írok nekik, hogy állítsák át Eurora (hogy ne veszítsek pénzt átváltáskor oldalakra való bef-nél). Utánanézek, látom ezt nem tudják megcsinálni, csak ha bezárom az accot és újat nyitok. Ok, megyek a lezárás linkre, erre kiírja hogy logoljak be. Eleve be vagyok logolva, de azért rámegyek a loginre, erre nem csinál semmit. -.- Írtam nekik újabb emailt, ami megint min. 24 óra amíg válaszolnak. Addig persze minden áll...


Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 04, 2013, 11:55:31
A sportingbet mennyire érzékeny az arbra, meddig lehet feszíteni a húrt?

Knapp, téged azért korlátoztak le, mert arbbal forgattad ki a bónuszokat?

Elég sokáig elviseltek, sok bónuszt kiforgattam náluk, de engem a korlátozással egy időben ki is zártak a bónuszokból.
Nem arboltam nagy összegekkel és nem is voltam nyereséges náluk az átbukások miatt - ezt visszanéztem a kizáráskor - de több oka is lehetett a döntésüknek.
Alapvetően egy olyan napon, amikor a mobilról tett fogadásokra tripla hűségpontot pontot adtak, befizettem hozzájuk és mohóságból feltettem egy 4%-os arbra vagy 80eft. (messze nem szoktam ennyit bónuszforgatásnál)
Mint kiderült, ez csapda lehetett, mert fél napig kint hagyták ugyanezt a szorzót.  :)

Aztán kiutaltattam a pénzemet és már másnap jött egy levélke, hogy megtisztelő számukra, hogy náluk játszom, de bónuszra már ne számítsak. (aztán valamiért nyáron újra elérhetőek voltak a bónusznaptár ajánlatok, ez technikai hiba is lehetett, mert a tippjáték nyereményekre továbbra sem voltam jogosult)

Nem hiszem, hogy egy komoly arbos számára a sportingbet tűréshatára megfelelő lenne, de ha a nagyobb sporteseményekre és a normálisabb fogadási típusokra szorítkozunk, akkor azért a bónusznaptáras napi 60000 ft-os forgalmat el kell tudniuk viselni egy ideig...


Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2013, 12:43:52
Aztán kiutaltattam a pénzemet és már másnap jött egy levélke, hogy megtisztelő számukra, hogy náluk játszom, de bónuszra már ne számítsak.

Mi alapján zárnak ki valakit a bonuszbol? Teljesen véletlenül is fogadhattál arra a meccsre, 1000 oka lehet. Nem tudom hogy gondolkodnak.

Idézetet írta: Markides Dátum november 04, 2013, 13:17:09
Mi alapján zárnak ki valakit a bonuszbol? Teljesen véletlenül is fogadhattál arra a meccsre, 1000 oka lehet. Nem tudom hogy gondolkodnak.

Hidd el, nem hülyék. A legtöbb irodának (de lehet, hogy mindnek) van valamilyen monitoring rendszere, amivel szűrni tudják az ügyfeleket fogadási szokásaik alapján. Nagy pénz van ebben az üzletben, nem engedhetik meg maguknak, hogy összességében az ügyfelek oldalán legyen a profit. Persze az arbitrázsban utazóknál (beleértve a negatív arbitrázzsal bónuszt forgatókat is) ez a helyzet, ezért próbálják tűzzel-vassal csökkenteni ezt a (számukra) veszteséget.

Idézetet írta: benson Dátum november 04, 2013, 14:03:04
Hidd el, nem hülyék. A legtöbb irodának (de lehet, hogy mindnek) van valamilyen monitoring rendszere, amivel szűrni tudják az ügyfeleket fogadási szokásaik alapján. Nagy pénz van ebben az üzletben, nem engedhetik meg maguknak, hogy összességében az ügyfelek oldalán legyen a profit. Persze az arbitrázsban utazóknál (beleértve a negatív arbitrázzsal bónuszt forgatókat is) ez a helyzet, ezért próbálják tűzzel-vassal csökkenteni ezt a (számukra) veszteséget.

Szerencsére azért nem minden iroda fejlesztette tökélyre ezt.
Érdekes, hogy a pinnacle megengedheti magának, hogy ne űzze az arbosokat.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 04, 2013, 14:37:24
Szerencsére azért nem minden iroda fejlesztette tökélyre ezt.
Érdekes, hogy a pinnacle megengedheti magának, hogy ne űzze az arbosokat.

Ennek szerintem az egyik fő oka az lehet, hogy nincsenek elcseszett, kiugróan magas oddsaik. Magasnak magasak, de nem azért, mert hibásak lennének, hanem az alacsony profitráta miatt. Ha az oddsokhoz hozzáadnánk ezt a 2-3%-ot, akkor kb. megkapnánk a valós, piaci szorzót (ami = 1/X, ahol X az esemény bekövetkezésének elméleti valószínűsége). S mint tudjuk, minél közelebb vannak az oddsok a valós oddsokhoz, annál kisebb a szórás, vagyis kisebb a kiugró oddsokból eredő kockázat, hosszú távon a nullszaldós játékhoz konvergál a végeredmény. Így még a szokottnál kisebb profit is hosszú távon stabilitást eredményez az iroda számára, felesleges még a személyre szabott tétlimitek alkalmazása és az ügyfelek figyelése is. Bónuszokat nem adnak, vagyis ez már nem csökkenti tovább a profitjukat, míg a több irodánál ha ezt is figyelembe vennénk, lehet, hogy 1-2%-kal alacsonyabb profit jönne ki (főleg a kevésbé ismerteknél, ahová jóformán csak egyszer, a bónusz miatt tér be az ember).
Egy hasonlattal élve: ahol állandóan jó áron (jó ár = magas odds) tud vásárolni az ember, oda rendszeresen visszatér (stabil, biztos profit a boltnak), míg ahol magasabb árakat (alacsonyabb szorzókat) talál, oda legfeljebb néhány akciós cucc (= bónusz, vagy kiugróan magas odds) miatt ugrik be, és ha nem vesz mást is, akkor abból hosszú távon nem tud jól kijönni a bolt, csak úgy, hogy a többi áru árát magasan tartja, és bízik abban, hogy a többi vevő abból is vesz (ami nyilván bizonytalanság, kockázati tényező). A vevőnek persze nem mondhatja, hogy ne csak az akciós árut vegye meg, a fogadóiroda viszont ilyen-olyan eszközökkel fel tudja hívni az akció-vadász ügyfelek figyelmét erre.