Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 04, 2013, 14:37:24
Szerencsére azért nem minden iroda fejlesztette tökélyre ezt.

Elszóltam magam, pont ma kb. 2 hét után lekorlátozott a bet365 is, annak ellenére, hogy ők számítanak az egyik legnagyobb tűrőképességű irodának. A többi lekorlátoz 2-3 nap alatt. Ez Így még középtávon sem működő dolog, mivel a bet365 nélkül szinte halott az egész.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 04, 2013, 16:12:35
Elszóltam magam, pont ma kb. 2 hét után lekorlátozott a bet365 is, annak ellenére, hogy ők számítanak az egyik legnagyobb tűrőképességű irodának. A többi lekorlátoz 2-3 nap alatt. Ez Így még középtávon sem működő dolog, mivel a bet365 nélkül szinte halott az egész.
Pár játékos mégis meg tudja oldani, szóval működhet. Szabad megkérdezni kb milyen összegű fogadásokat kötöttél?

Idézetet írta: Markides Dátum november 04, 2013, 18:21:22
Pár játékos mégis meg tudja oldani, szóval működhet. Szabad megkérdezni kb milyen összegű fogadásokat kötöttél?

De ez a kérdés, hogy tudja megoldani. Változó volt, de általában 30-150 euró között.

Azt szeretném kérdezni a tapasztaltabbaktól, hogy a bet365 korlátozás mennyire kerülhető el vagy tolható ki az ideje? Ha nem aggresszívan arbol valaki, hanem csak néhanapján illetve mellette még nem arb surebetek is számbajönnek akkor is korlátoznak? illetve mennyire számít a tét, vagy egy lelki határ ami alatt kell maradni? nagy tétnek számít 100-150 euró? vagy így is úgyis kiszúrják az arbot és akkor jobb minél többet kiszedni amíg lehet?

0% COMMISSION ON MATCHBOOK

The Matchbook betting exchange is built for high volume, low margin sport traders and we actively welcome arbitrage trading. We continue to promote a strong partnership with RebelBetting as their fantastic arbitrage software makes it easy for them to maximise value from the Matchbook platform.
- Cian Nugent, COO Matchbook

Egy buki, ami kifejezetten szeretni az arbosokat :).

Idézetet írta: Irtis Dátum december 04, 2013, 16:42:08
0% COMMISSION ON MATCHBOOK

The Matchbook betting exchange is built for high volume, low margin sport traders and we actively welcome arbitrage trading. We continue to promote a strong partnership with RebelBetting as their fantastic arbitrage software makes it easy for them to maximise value from the Matchbook platform.
- Cian Nugent, COO Matchbook

Egy buki, ami kifejezetten szeretni az arbosokat :).

Melyik exchange oldal nem kedveli őket? Szerintem nincs ilyen. :)

Jó ez igaz. Csak így leírva még sehol nem láttam.

Itt tényleg azon van a hangsúly, hogy fel kell vezetni az irodákat, nem szabad egyből beregisztrálás után egyből feltolni egy rakat pénzt és rögtön egy kimagasló arb oddszra. Ezzel belefut mindenki az irodák első szűrőjébe, és nem kell csodálkozni hogy 2 ilyen megtett meccs után már le is vagytok korlátozva. Szinte mindenki panaszkodik hogy Marathon korlátoz ha akarod, ha nem. Én több mint 1 éve regisztráltam hozzájuk. Játszottam pár arbot, de fogadtam csak sima meccsekre is. Persze mindent észszerű téttel, és nem vagyok lekorlátozva.
De azért kiváncsi lennék, hogy kit milyen mértékben korlátoztak le. Mondjuk aki most olvassa ezt a topikot kukkantsa már meg, hogy az esti Sunderland - Tottenham Premier League meccsre mekkora tétet enged feltenni mondjuk under 2,5-re. Várom a válaszokat  :)


Ilyen sok válaszra azért nem számítottam.

A bet-at-home irodánál levő kb. 600 eurómat hogyan lehetne a legkönnyebben és a legkevesebb veszteséggel átbukni más irodához?
Próbálkoztam, de sajnos nem buktam át, csak növekedett az összeg.
Kivenni nem tudom, a bónusz miatt forgatnom kellene még kb. 1600 eurónyi összeget.
Hiteles személynek kevesebb összegért átadom a számlám, bár nem tudom ez hogyan kivitelezhető.
Ötletek privátban is jöhetnek.

Aki esetleg arbolt a tegnapi galata-juve meccsre, az nézze meg újrakezdés előtt a fogadásait, mert az irodák eltérően vették a meccset. A pinnacle és bet365 lezárta és visszaadta a tétet, a marathon és a lcbet pedig még függőnek veszi.

Idézetet írta: Zebirus Dátum december 09, 2013, 22:14:42
A bet-at-home irodánál levő kb. 600 eurómat hogyan lehetne a legkönnyebben és a legkevesebb veszteséggel átbukni más irodához?
Próbálkoztam, de sajnos nem buktam át, csak növekedett az összeg.
Kivenni nem tudom, a bónusz miatt forgatnom kellene még kb. 1600 eurónyi összeget.
Hiteles személynek kevesebb összegért átadom a számlám, bár nem tudom ez hogyan kivitelezhető.
Ötletek privátban is jöhetnek.

Megoldottad?

Idézetet írta: norbi33 Dátum december 11, 2013, 10:44:49
Aki esetleg arbolt a tegnapi galata-juve meccsre, az nézze meg újrakezdés előtt a fogadásait, mert az irodák eltérően vették a meccset. A pinnacle és bet365 lezárta és visszaadta a tétet, a marathon és a lcbet pedig még függőnek veszi.

Sajnos én is megszívtam, ma a +0,5 a betonlinen 1,85, ott fejeztem be, term. veszteséggel. Lcbet-ről milyen véleményed van?

Idézetet írta: issey76 Dátum december 11, 2013, 10:49:20
Sajnos én is megszívtam, ma a +0,5 a betonlinen 1,85, ott fejeztem be, term. veszteséggel. Lcbet-ről milyen véleményed van?

Én még kijöhetek jól belőle, szerencsére a döntetlen pont bennmaradt 3,8-as oddson. Igazából nem is arboltam, hanem hogy pörögjenek a bónuszok, azért fogadtam, pont az lcbet miatt. A yogano fórumban sok minden le van írva róla. Én még csak nemrég regisztráltam, de azt látom, hogy néha késve reagálnak az oddsváltozásra.

Idézetet írta: norbi33 Dátum december 11, 2013, 11:08:19
Én még kijöhetek jól belőle, szerencsére a döntetlen pont bennmaradt 3,8-as oddson. Igazából nem is arboltam, hanem hogy pörögjenek a bónuszok, azért fogadtam, pont az lcbet miatt. A yogano fórumban sok minden le van írva róla. Én még csak nemrég regisztráltam, de azt látom, hogy néha késve reagálnak az oddsváltozásra.

Mázli, hogy pályafutásom során ez volt kb. a 3. ilyen esetem fociban, na erre készüljön fel valaki:) Köszönöm az infót.