Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: BetElek Dátum december 30, 2013, 09:11:21
Szerintem kezdj min. 6 irodával amiket felsoroltál jók, plusz még lehetne melléjük: william hill, bet365, sportingbet, és ha még a marathont is beveszed sok arbod lesz, csak lehet nem sokáig..., mert a marathon hamar lekorlátoz.
Köszi!

így menni fog a dolog 2-3 hétig neki, a willhill hamar le fogja korlátozni, a marathon méghamarabb, a sportingbet is és a bet365 sem fogja tovább húzni mint pár hét

üdv, betvictor is nagyon hamar ki fog tiltani

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 30, 2013, 09:34:51
így menni fog a dolog 2-3 hétig neki, a willhill hamar le fogja korlátozni, a marathon méghamarabb, a sportingbet is és a bet365 sem fogja tovább húzni mint pár hét


Igazad van, én csak a kevésbé korlátozó és együtt mozgó irodák ellen párjára (ázsiai,amerikai) próbáltam tippeket adni, és ezek ugyebár a korlátozós irodák, amiket cserélni kell folyamatosan, sajnos. Ugyan ennyi idő alatt korlátozhat a bet-at-home,10 bet, vagy a ladbrokes is.
Melyek azok az irodák amik tovább bírják és szembe tudod állítani őket az ázsiai,amerikai irodákkal?

Arberek ellen sajnos /nekem tokmindegy/ az irodak mar siman tudnak vedekezni :) nem olyan konnyu oket leszedni mint regen...Ha csak nem borzen nyersz, bookienal meg veszitesz.

Idézetet írta: BetElek Dátum december 30, 2013, 10:22:38
Igazad van, én csak a kevésbé korlátozó és együtt mozgó irodák ellen párjára (ázsiai,amerikai) próbáltam tippeket adni, és ezek ugyebár a korlátozós irodák, amiket cserélni kell folyamatosan, sajnos. Ugyan ennyi idő alatt korlátozhat a bet-at-home,10 bet, vagy a ladbrokes is.
Melyek azok az irodák amik tovább bírják és szembe tudod állítani őket az ázsiai,amerikai irodákkal?
nincs olyan

Idézetet írta: BetElek Dátum december 30, 2013, 09:11:21

A blokkolással kapcsolatban lenne egy kérdésem a többiekhez,mit tudtok, jan 2 .-től lehet-e még Magyarországról ugyanúgy regelni mint eddig az irodákba, vagy már nem igazán és olyan lesz mint a bwin?

Köszi!

A legtöbb irodát (ugye vagy 200 bukiról van szó) egyáltalán nem érdekli a magyar szabályozás, maximum akkor tiltja ki a magyar ügyfeleket, ha a saját üzletpolitikájába nem férnek bele.
Lehet, hogy néhány "rendezettebb" iroda, amelyik a hírére is vigyáz Európában, kitiltja a magyarokat, de ez igazából nekik sem érdekük.

Sziasztok, őszintén szólva nem olvastam végig a fórum mind  a 86 oldalát, úgyhogy lehet, hogy már felmerültek korábban a kérdéseim - ez esetben  bocs, de ugyebár az újszülöttnek minden vicc új. Csak most ismerkedem az arbitrázzsal, az obligát "hagyományos" sportfogadásban elszenvedett sorozatos szopásokat megelégelve...

1, A legutóbbi hozzászólások alapján úgy tűnik, nem áll nagy jövő a most induló, kezdő "surebetező" előtt. AZ itt elhangzottak alapján a legtöbb iroda néhány héten belül lekorlátoz,letilt, hacsak nem  aprópénzzel játszol - ez nem hangzik túl biztatóan -valóban  ennyire sötét a helyzet, vagy csak félreértettem valamit?

2, Van valakinek tapasztalata a Rebelbetting arbitrázs szoftverrel? Kipróbáltam az ingyenes változatot, nekem eléggé ígéretesnek látszik, persze a valódi profithoz az előfizetéses verzióra lenne szükség. Megéri befizetni, vagy az ember úgysem tudja kiszedni a profitot a fentebb említett korlátozások miatt?

3, Ma azt hallottam a rádióban, hogy  jan. 2-től állítólag (??) blokkolni fogják  a fogadóirodák weblapjához való hozzáférést. Tehát nem a regisztrációt, hanem magát az URL-t.  Ez tényleg így lesz, vagy marhaság (avagy én értettem félre megint valamit)?


A BookMaker-ről tud valaki használható információt ? Úgy látom vannak használható odds-aik jégkorongban meg kosárlabdában, de még fociban is.
És van 15% üdvözlő bónuszuk, ha jól értelmezem 4x kell megforgatni, de számomra nem egyértelmű, hogy a depozitot vagy a bónuszt.
Előre köszönöm a választ.


Melyik irodákat ajánlanátok jégkorong arbokhoz? Max 6-7 irodához szeretnék befizetni, és most a bwinnél meg a pinnaclénél van pénzem, szóval ezek eddig biztosak, ehhez kellene még 4-5.

sziasztok

VPN-el kapcsolatban szeretnék érdeklődi, ugyanis nem használtam még, viszont most már nagyon aktuális.  :bash:  Az új személyazonosság és a patyolat tiszta gép már megvan, de ha meg tudnám oldani VPN-el akkor nem fizetnék elő új netre. ezért szeretném kérni a segitségeteket. tapasztalatokat, véleményeket, mire kell figyelni, ár/érték arányban melyik a leg előnyösebb, melyiket ajánljátok és más hasonló infókat.
eddig ezt a kettőt nézegettem: http://www.vipvpn.hu/   -   http://torvpn.com/magyar/ingyen_vpn.html     esetleg ezekeről valami vélemény???
Most T-home-os netem van és a havi adatforgalmam kb 40-45giga. tudomásom szerint a legnagyobb mobil net 30gigás, ami elég netszes lehet... ezért is ragaszkodnék inkább a VPN-hez.

előre is köszönöm  :beerchug:

üdv

Sziasztok! Lehet, hogy hülye kérdés, de mostanában egy új, tiszta "személyazonosággal" mekkora profitot lehet elérni, amíg le nem korlátoznak minden fontos irodánál? 1-2 ezer €? olyan 50-100€-s tétekkel, kerülve a "beugratós" odds-okat és a kínai ötöd osztályú és ehhez hasonló bajnokságokat.

Köszi!

Idézetet írta: mukusz745 Dátum január 21, 2014, 17:43:45
Sziasztok! Lehet, hogy hülye kérdés, de mostanában egy új, tiszta "személyazonosággal" mekkora profitot lehet elérni, amíg le nem korlátoznak minden fontos irodánál? 1-2 ezer €? olyan 50-100€-s tétekkel, kerülve a "beugratós" odds-okat és a kínai ötöd osztályú és ehhez hasonló bajnokságokat.

Köszi!

Iroda fuggo :) de szerintem nem lehet eljutni 1000 euroig ( sajat tapasztalat)...s ha megis akkor titkoljak a modszeret a profibbak :P

Idézetet írta: mukusz745 Dátum január 21, 2014, 17:43:45
Sziasztok! Lehet, hogy hülye kérdés, de mostanában egy új, tiszta "személyazonosággal" mekkora profitot lehet elérni, amíg le nem korlátoznak minden fontos irodánál? 1-2 ezer €? olyan 50-100€-s tétekkel, kerülve a "beugratós" odds-okat és a kínai ötöd osztályú és ehhez hasonló bajnokságokat.

Köszi!

Ha teljesen tiszta az új személyazonosságod, és besöpröd csak az ismertebb irodák (mondjuk melyekről már itt a fórumon is írtak) kezdő bónuszait, akkor 2000€ reálisan elérhető cél. Nekem tavaly kb. 1300 jött össze úgy, hogy a legnépszerűbb irodák kezdőbónuszait már évekkel ezelőtt letudtam. Vagyis kevésbé ismert bukik új bónuszai + a már meglévők által küldött ajánlatokat kihasználva jött ez össze. Tisztán csak arbitrázsból szerintem nagyon nehéz ennyit összelapátolni. Hiába van akár extra nagy tőkéd, a tétlimitek behatárolnak.
Jó pár hónap, mire végigzongorázod a kezdőbónuszok kiforgatását, a levegőben lógó blokkolás miatt szerintem minél előbb vágj bele!

Mondjuk nem tudom, hogy ezt az összeget havi vagy éves szinten gondoltad. Előbbi utópia, utóbbi összejöhet, ha nem vagy mohó és ésszel csinálod. Bónuszokkal akár néhány hónap alatt is.

Sziasztok! A Winner.com-ról mit tudtok? Egy meccsnél az oddsai megegyeztek a Titanbettel. Ha a Titan tükörirodája, akkor tudom, hogy kerülni kell.

Idézetet írta: oki Dátum január 23, 2014, 21:19:47
Sziasztok! A Winner.com-ról mit tudtok? Egy meccsnél az oddsai megegyeztek a Titanbettel. Ha a Titan tükörirodája, akkor tudom, hogy kerülni kell.

Miért, mi a gond a Titanbettel?

Nekem friss tapasztalataim vannak velük, de azok pozitívak... (bónuszokat adtak és 70-80 eurós tétekkel szépen hagyták is kiforgatni, majd amikor kifizetést kértem, felajánlották, hogy a következő 3 napban a veszteségeim 20%-át visszatérítik, gondolom azért, hogy próbáljam meg átbukni máshova  a pénzt kifizetés helyett.  :D  )

Winneres tapasztalataim viszont még nincsenek.