Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum január 23, 2014, 21:44:35
Miért, mi a gond a Titanbettel?

Nekem friss tapasztalataim vannak velük, de azok pozitívak... (bónuszokat adtak és 70-80 eurós tétekkel szépen hagyták is kiforgatni, majd amikor kifizetést kértem, felajánlották, hogy a következő 3 napban a veszteségeim 20%-át visszatérítik, gondolom azért, hogy próbáljam meg átbukni máshova  a pénzt kifizetés helyett.  :D  )

Winneres tapasztalataim viszont még nincsenek.

A Titannak szokása a már megnyert fogadást is törölni, ebben a topikban is volt erre panasz.

Még egy kérdés. Nem értem a betfair működését. Kidobja a kereső rá a szorzókat, de a portálon nem találom azt a lehetőséget. Hogy megy ez? Ha kidob egy betfair-es szorzót, akkor nekem kell olyan fogadást létrehozni?

Idézetet írta: oki Dátum január 24, 2014, 13:08:14
Még egy kérdés. Nem értem a betfair működését. Kidobja a kereső rá a szorzókat, de a portálon nem találom azt a lehetőséget. Hogy megy ez? Ha kidob egy betfair-es szorzót, akkor nekem kell olyan fogadást létrehozni?

Lehet, hogy a keresés pillanatában elérhető volt az a szorzó, de mire odaérsz, már nem az. (ráadásul az ingyenes keresők nem mindig és nem minden iroda estén mutatnak azonnali szorzókat)

A betfair-en az is előfordulhat, hogy csak minimális összeggel rakható meg az általad vágyott szorzó, mert más játékosok éppen csak 1-2 dollárért kínálják azt a szorzót.
Mivel ott sokan vadásznak az extrém elmozdulásokra (nem csak az arbosok, hanem a betfair-en belül trédelők is), így a valóban jó szorzók általában még rövidebb ideig elérhetőek csak, mint más piacokon.

Persze te is kiírhatsz szorzókat, de a kereső nem ebből indul ki, hisz akkor lényeben bármilyen fiktív arbitrázst ajánlhatna azzal a megjegyzéssel, hogy próbálkozzál a betfairen jól lezárni.  :)

Az meg ugye egy extra "Jó hír", hogy január 30-tól már 6,5% jutalékot fizethetünk a betfair-en a nyereményeink után...
Én csak akkor használom őket, ha éppen valamilyen bónuszajánlatot küldenek, különben a jutalékkal csökkentett szorzóik már csak a középmezőnybe elegendőek.

Idézetet írta: benson Dátum január 21, 2014, 21:40:36
Ha teljesen tiszta az új személyazonosságod, és besöpröd csak az ismertebb irodák (mondjuk melyekről már itt a fórumon is írtak) kezdő bónuszait, akkor 2000€ reálisan elérhető cél. Nekem tavaly kb. 1300 jött össze úgy, hogy a legnépszerűbb irodák kezdőbónuszait már évekkel ezelőtt letudtam. Vagyis kevésbé ismert bukik új bónuszai + a már meglévők által küldött ajánlatokat kihasználva jött ez össze. Tisztán csak arbitrázsból szerintem nagyon nehéz ennyit összelapátolni. Hiába van akár extra nagy tőkéd, a tétlimitek behatárolnak.
Jó pár hónap, mire végigzongorázod a kezdőbónuszok kiforgatását, a levegőben lógó blokkolás miatt szerintem minél előbb vágj bele!

Mondjuk nem tudom, hogy ezt az összeget havi vagy éves szinten gondoltad. Előbbi utópia, utóbbi összejöhet, ha nem vagy mohó és ésszel csinálod. Bónuszokkal akár néhány hónap alatt is.


Pont emiatt akartam írni, de ez most jól jött.
Van pár bónusz amit ki akarok szedni-elsőnek bet at home- de arb állás mégha nullás is nincs.
mindenféleképpen használjam a kereső progit? vagy van más út a tiszta bónuszpénzekhez?

Idézetet írta: betörő Dátum január 24, 2014, 17:52:12

Pont emiatt akartam írni, de ez most jól jött.
Van pár bónusz amit ki akarok szedni-elsőnek bet at home- de arb állás mégha nullás is nincs.
mindenféleképpen használjam a kereső progit? vagy van más út a tiszta bónuszpénzekhez?

Bónuszforgatáshoz nem kell arbnak lennie, 1-2%-os veszteséggel is forgathatsz, úgy is marad bőven a bónuszból. (sőt, jobb is, ha nem a nagy arbokra megyünk, mert nehezebben "bukunk le".)

A keresők használata egyértelműen sok időt megtakarít, de ha van türelmünk, akkor manuálisan is lehet találni használható szorzópárokat.

Azokon a piacokon, ahol 94-95%-ot visszaad egy iroda (ezt az oddsportal.com-on lehet figyelgetni), ott arb közeli szorzókat is lehet találni, csak esetleg meg kell nézni hozzá egy tucatnyi irodát.
Ha viszont csak 90% körül ad vissza az iroda, akkor az már nehéz szülés, ott már vagy trédelgetni kell, vagy egy marathon számlát munkába állítani, esetleg egy kis "tuti" szorzóval megtoldani a gyenge iroda szorzóját.

A bet-at-home-nál is vannak piacok, amelyeket másként áraz, mint az irodák többsége. (pl. foci félidő eredménye, hokimeccsek, vagy focimeccseken élőben a lesz gól/nem lesz gól fogadások a 15 perces periódusokra)

Szerintem még regisztráció és befizetés előtt fel kell térképezni az irodák kínálatát...

Idézetet írta: betörő Dátum január 24, 2014, 17:52:12
Van pár bónusz amit ki akarok szedni-elsőnek bet at home- de arb állás mégha nullás is nincs.

Nekem a kereső most dobott ki bet-at-homera 25 arbot, a legerősebb 5.3%-os...

Idézetet írta: benson Dátum január 21, 2014, 21:40:36
Ha teljesen tiszta az új személyazonosságod, és besöpröd csak az ismertebb irodák (mondjuk melyekről már itt a fórumon is írtak) kezdő bónuszait, akkor 2000€ reálisan elérhető cél. Nekem tavaly kb. 1300 jött össze úgy, hogy a legnépszerűbb irodák kezdőbónuszait már évekkel ezelőtt letudtam. Vagyis kevésbé ismert bukik új bónuszai + a már meglévők által küldött ajánlatokat kihasználva jött ez össze. Tisztán csak arbitrázsból szerintem nagyon nehéz ennyit összelapátolni. Hiába van akár extra nagy tőkéd, a tétlimitek behatárolnak.
Jó pár hónap, mire végigzongorázod a kezdőbónuszok kiforgatását, a levegőben lógó blokkolás miatt szerintem minél előbb vágj bele!

Mondjuk nem tudom, hogy ezt az összeget havi vagy éves szinten gondoltad. Előbbi utópia, utóbbi összejöhet, ha nem vagy mohó és ésszel csinálod. Bónuszokkal akár néhány hónap alatt is.

Ertem. Egyenlore csak bonuszokkal foglalkoztam. Elso 2 szamlamnal csak a gyorsasagra mentem, szinte nem szamitott mekkora a minusz, csak porogjon. A mostaninal viszont rajottem, hogy inkabb lasabban, de ne legyen nagy a minusz. Mondjuk az elso ket szamlanal sokat fogadtam "elenoldali irodaknal" ( will hill, marathon, paddy stb), ez kesobb meg jo lehet, talan tovabb birjak majd.
Blokkolas nem fog kulonosebben zavarni, szlovak szamlakkal fogok dolgozni. Bar nem olcso, de ha bonusszal es arbbal egyutt lehet hozni 1500-2000et, akkor nekem megeri.

Mennyire igaz, hogy tovabb elerhetoek az arbok ejjel/hajnalban?
Bocs az ekezetekert, telorol vagyok.

Idézetet írta: oki Dátum január 24, 2014, 18:47:57
Nekem a kereső most dobott ki bet-at-homera 25 arbot, a legerősebb 5.3%-os...

Igen, de pl. az 5.3-as alapból nem annyi, mert az Interwetten 5%-ra megvágja a magyar ügyfeleket a nyereményből, így az 1.3-as szorzójuk valójában 1.235. (1.3 x 0.95)
Hasonló a  helyzet a Betfair szorzóival, bár néhány keresőnél alapból beállítható a jutalék mértéke és azzal együtt számolja a szorzókat.

Idézetet írta: mukusz745 Dátum január 24, 2014, 19:16:29
Ertem. Egyenlore csak bonuszokkal foglalkoztam. Elso 2 szamlamnal csak a gyorsasagra mentem, szinte nem szamitott mekkora a minusz, csak porogjon. A mostaninal viszont rajottem, hogy inkabb lasabban, de ne legyen nagy a minusz. Mondjuk az elso ket szamlanal sokat fogadtam "elenoldali irodaknal" ( will hill, marathon, paddy stb), ez kesobb meg jo lehet, talan tovabb birjak majd.
Blokkolas nem fog kulonosebben zavarni, szlovak szamlakkal fogok dolgozni. Bar nem olcso, de ha bonusszal es arbbal egyutt lehet hozni 1500-2000et, akkor nekem megeri.

Mennyire igaz, hogy tovabb elerhetoek az arbok ejjel/hajnalban?
Bocs az ekezetekert, telorol vagyok.

Főleg az olyan európai irodák mozdulnak lassabban, amelyek eleve nem engednek magas téteket és így az arbosok is elkerülik őket.
Igazából a piac globális és a Föld valamelyik oldalán mindig vannak ébren arbosok.  :)

kössz knapp. én is 1-2 %-ra gondoltam. megpróbáljuk

Sziasztok! Valaki ismeri vagy esetleg meg van neki a Betting Master névre hallgató progi ?

közben most jövök rá hogy nem is feltétlenül kell meglennie a forgatási kötelezettségnek.
Egy fogadással átbukom és kész.
vagy nem?

Idézetet írta: betörő Dátum január 29, 2014, 09:01:57
közben most jövök rá hogy nem is feltétlenül kell meglennie a forgatási kötelezettségnek.
Egy fogadással átbukom és kész.
vagy nem?

Elvileg előfordulhat.  :)
Az irodák többsége egyből jóváírja a bónuszt, de több helyen adják már utólag vagy részletekben csepegtetve. (vagy éppen limitálva van az összeg, ami beszámít fogadásonként a forgatásba)

Ha mondjuk all in-t nyomsz egyből, az elég átlátszó, nem sokáig maradsz majd a "szabadidős játékos" kategóriában és kapsz egy korlátot vagy éppen kihagynak a további bónuszakciókból.  :)

Ugyanakkor az is veszélyes, hogy nem átbukod a pénzt, hanem a bónuszos számlán növeled meg jelentősen az egyenlegedet. Azért készülj fel ilyen esetre, hogy legyen még tartalék szabad pénz a forgatáshoz!
Egyébként érdemes egyszerre 2-3-4 bónuszt forgatni, azaz lehetőleg bónuszos számlák között arbolni, mert így nem járhatunk rosszul egy átbukásnál.  :)  (mindenképpen egy bónuszos számla ürül ki)

Valaki elmagyarázná nekem ezt a fogadási fajtát?
3 Way Handicap ( 0 - 1. )
Itt egy hokimeccs volt, normál játékidőben 1:1-es döntetlen, hosszabbítás után 2:1.
Hogy van elszámolva egy ilyen fogadás, ha a hazaira teszed meg a hendikepet?

Idézetet írta: oki Dátum január 30, 2014, 21:29:16
Valaki elmagyarázná nekem ezt a fogadási fajtát?
3 Way Handicap ( 0 - 1. )
Itt egy hokimeccs volt, normál játékidőben 1:1-es döntetlen, hosszabbítás után 2:1.
Hogy van elszámolva egy ilyen fogadás, ha a hazaira teszed meg a hendikepet?

A 3 way arra utal, hogy 3 lehetséges kimenetele is lehet az eseménynek, azaz számol döntetlennel is.

1-esre fogadsz, akkor legalább 2 gólos hazai győzelemmel vagy nyerő
x-re fogadsz, akkor pontosan 1 gólos hazai győzelem kell neked
2-esre fogadsz, akkor a meccsen X2-vel vagy nyerő

Általában a rendes játékidőre vonatkozik ez a típusú fogadás, de a bet365 azzal szívat mindenkit, hogy a hosszabbítást is beleszámolja, így bizonyos arb keresők tévesen mutatják arbitrázsnak...
(nekem 30000 ft-ba került a tanulópénz ennél a fogadási típusnál...)

Sziasztok nem akarom végig böngészni az összes oldalt, ezért lenne egy kérdésem bet365 az arbosokat meddig tűri. Illetve helyette melyik írodákat javasoljátok.
Köszönöm a segítséget.