Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum február 01, 2014, 21:17:37
Sziasztok nem akarom végig böngészni az összes oldalt, ezért lenne egy kérdésem bet365 az arbosokat meddig tűri. Illetve helyette melyik írodákat javasoljátok.
Köszönöm a segítséget.

Az én 5 évig hobbi szinten, de többé-kevésbé rendszeresen használt számlám kb 6 hónapig bírta korlát nélkül. Haverom számlája (valóban az övé, ő használta stb) viszont alig 3 hónapot bírt ki, miközben neki kb negyedakkora forgalma volt időarányosan, mint nekem. Ő viszont az arbitrázs fogadások előtt alig használta a számláját, szóval a felvezetés, a forgalom óvatos növelése valóban fontos szempont.

Idézetet írta: Alk Dátum február 02, 2014, 12:46:25
Az én 5 évig hobbi szinten, de többé-kevésbé rendszeresen használt számlám kb 6 hónapig bírta korlát nélkül. Haverom számlája (valóban az övé, ő használta stb) viszont alig 3 hónapot bírt ki, miközben neki kb negyedakkora forgalma volt időarányosan, mint nekem. Ő viszont az arbitrázs fogadások előtt alig használta a számláját, szóval a felvezetés, a forgalom óvatos növelése valóban fontos szempont.

Csak egy kérdés, ami számotokra hatalmas baromságnak tűnhet! Honnan tudja vagy hogy jön rá egy iroda ,hogy valaki arbra játszik? Hiszen ha valaki ezzel foglalkozik akkor egy irodánál egy kimenetelre tesz és egy másik irodánál fogad ellen, vagy nem?

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum február 02, 2014, 12:58:35
Csak egy kérdés, ami számotokra hatalmas baromságnak tűnhet! Honnan tudja vagy hogy jön rá egy iroda ,hogy valaki arbra játszik? Hiszen ha valaki ezzel foglalkozik akkor egy irodánál egy kimenetelre tesz és egy másik irodánál fogad ellen, vagy nem?

Onnan, hogy az arbosok a világ minden táján közel egy időben ugyanarra fogadnak: amit az arbitrázs kereső programok kidobnak találatként.
Ha az iroda azt tapasztalja, hogy mondjuk a lengyel női röplabda liga egyik meccsén a hendikepes győzelemre hirtelen több tucat vagy több száz fogadás érkezik, ráadásul kizárólag az egyik oldalra, akkor jogosan gyanakodhat.
Ezért lehet tovább bírni korlátok nélkül, ha csak népszerűbb eseményekre és fogadási típusokra játszunk, ha élőben arbolunk vagy ha manuálisan keresünk szorzópárokat kisebb irodák között, amelyeket nem követnek az arbosok.
(persze ez mind több munkát is jelent)

Ugyanakkor szerintem a pénzmozgatási technikák is árulkodóak: befizetés, egyből all in, majd nyertes szelvény esetén gyors kifizetés, ez az optimális ha arbolsz, de a legfeltűnőbb is.

Sziasztok!

Előre is bocsi, lehet rossz helyre címzem a segítségkérést! Egy másik fogadásokkal foglalkozó lapon találkoztam a dutching calculator kifejezéssel és magyarul nem találtam róla leírást.Tudnátok segíteni, hogy ez mihez nyújt segítséget vagy hogyan kell használni? Ha pedig rossz helyen járok hol tudnék ezzel kapcsolatban segítséget kérni?  Előre is köszi a segítséget!

Idézetet írta: fafa Dátum február 02, 2014, 16:29:40
Sziasztok!

Előre is bocsi, lehet rossz helyre címzem a segítségkérést! Egy másik fogadásokkal foglalkozó lapon találkoztam a dutching calculator kifejezéssel és magyarul nem találtam róla leírást.Tudnátok segíteni, hogy ez mihez nyújt segítséget vagy hogyan kell használni? Ha pedig rossz helyen járok hol tudnék ezzel kapcsolatban segítséget kérni?  Előre is köszi a segítséget!

Szerintem minden arbitrázs kereső, amelyikben van számológép a tét megtételéhez, az valóban "dutching calculator" is.
Igazából az a lényeg, hogy beütöd a különböző kimenetelek szorzóit és ebből egyből kiszámolja, hogy mekkora tétet kell az egyes kimenetelekre feltenned, hogy minden esetben ugyanakkora eredményed legyen.
http://www.oddschecker.com/betting-tools/dutching-calculator.html

Ennél nekem szimpatikusabb a surebet.com kalkulátora, ahol azt is beállíthatod, hogy mely kimenetelekre menjen a nyereség (veszteség) és melyek legyenek úgy árazva, hogy csak a tétünket nyerjük vissza, ha az a kimenetel jön be.
(pl. csinálhatjuk azt bónusz forgatásnál, hogy ha rossz helyre vándorol a pénzünk, akkor több nyereségünk legyen, ha meg jó helyre megy, azaz sikerül átbukni, akkor ne is legyen profitunk)

http://en.surebet.com/calculator

Ehhez a D oszlopban kell bejelölnünk, hogy hova kérjük csúsztatni az eredményt. (profitot vagy veszteséget)
Alapbeállítás, hogy minden kimenetelnél ugyanakkora profitunk lesz, azaz ez is egy dutching calculator.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 02, 2014, 13:33:57


Ugyanakkor szerintem a pénzmozgatási technikák is árulkodóak: befizetés, egyből all in, majd nyertes szelvény esetén gyors kifizetés, ez az optimális ha arbolsz, de a legfeltűnőbb is.


Ennel nagyobb hiba nem nagyon van az arbolasban...hogy folyton kiveszel mindent

Valaki használta már a Betliner irodát? A surebet.com néha feldob használhatónak látszó Betliner-es arbot, gondoltam ki kéne próbálni ebben az ínséges (korlátozós) időben.:)
Mennyire megbízható brigád, van valami "sötét titok" velük kapcsolatban? Jól látom, hogy ez egy exchange iroda, olyan mint a betfair csak 0% sarccal?

Idézetet írta: beerka Dátum február 05, 2014, 18:08:15
Valaki használta már a Betliner irodát? A surebet.com néha feldob használhatónak látszó Betliner-es arbot, gondoltam ki kéne próbálni ebben az ínséges (korlátozós) időben.:)
Mennyire megbízható brigád, van valami "sötét titok" velük kapcsolatban? Jól látom, hogy ez egy exchange iroda, olyan mint a betfair csak 0% sarccal?

Még nem is hallotam róla kutakodtam termsben sok mit nem találtam csak ezen akad meg a szemem.

Fees for withdrawals from the betting exchange

If a players plays on the betting exchange, a 2% house fee will be taken from the player's net winnings on a bet where an offer was accepted. A winning offer will not be subject to a house fee. Additionally, multiple bets will not be subject to a house fee.

The minimum house fee is not less than 1 cent. The rounding error for house fee is +/- 1 cent.

Example #1: a player accepts a €100 bet and wins €50. Under this scenario, a 2% house fee equals €1 and €149 is returned to the player's account.

Example #2: a player makes a €100 offer. His bet is accepted and he wins €50. Under this scenario, no house fee is applied and €150 is returned to the player's account.

Köszönöm a választ.
Senki sem használja/használta az irodát?

Ha meggondolom, én sem teljesen értem, hogy miért üldözi a legtöbb iroda az arbosokat.

Végül is, ők nem nem mindig ugyanattól az irodától nyernek pénzt. Az is simán lehet, hogy az adott irodában inkább jókora mínuszban vannak.

Ilyenkor is tilt az iroda? Ha igen, akkor miért, mi ebben a logika? Van valami elvi problémájuk a surebettel?

Idézetet írta: Assassin Dátum február 06, 2014, 17:40:25
Ha meggondolom, én sem teljesen értem, hogy miért üldözi a legtöbb iroda az arbosokat.

Végül is, ők nem nem mindig ugyanattól az irodától nyernek pénzt. Az is simán lehet, hogy az adott irodában inkább jókora mínuszban vannak.

Ilyenkor is tilt az iroda? Ha igen, akkor miért, mi ebben a logika? Van valami elvi problémájuk a surebettel?

Ebben nem a logikat kell keresni :) egyszeruen az arbos valahol mindenkep nyer, ergo valakit megkopaszt. es egy iroda se akar az lenni :) Se erkolcsot, se logikat ne keress benne. Meg kell szokni azt, hogy ok vannak lovon, barmikor mondhatjak - veled nem jatszunk, mert te nyersz.

Betcity-ről kinek mi a tapasztalata? Korlátozni szoktak-e és ha igen, mennyire?

Idézetet írta: Assassin Dátum február 06, 2014, 17:40:25
Ha meggondolom, én sem teljesen értem, hogy miért üldözi a legtöbb iroda az arbosokat.

Végül is, ők nem nem mindig ugyanattól az irodától nyernek pénzt. Az is simán lehet, hogy az adott irodában inkább jókora mínuszban vannak.

Ilyenkor is tilt az iroda? Ha igen, akkor miért, mi ebben a logika? Van valami elvi problémájuk a surebettel?

Ahogy AC_28 mondja, az arbos "mindig" nyer, így az irodák összességében veszítenek.
Bizonyos megközelítésben csak idő kérdése, hogy mikor nyersz az adott irodával szemben.  :)
Arra azért kíváncsi lennék, hogy akik tudatosan átbukják a pénzüket a betfair-pinnacle irodákhoz, ők mennyire tudják elkerülni a korlátozásokat...

Az arbosok tevékenységében az is zavaró lehet egy irodának, hogy mindig egyszerre és ugyanarra a kimenetelre érkeznek a tétek, ami nagyobb kockázatot jelent az adott eseményen a bukinak.

Ha nem is nagyon, de érintve vagyok a témában, ám így is azt mondom, hogy az iroda inkább korlátozza azokat a játékosokat, akiket "veszélyesnek érez" a jövedelmezőségére, mint hogy aztán ne fizessen.
(szerintem a Canbet fizetésképtelenségében is közrejátszott, hogy túlnyomórészt hozzájuk bukta át a fogadók többsége a pénzét, ugyanakkor meg a Titanbetnél nagyon okosan felajánlották, mikor kifizetést kértem, hogy a következő a 3 napban a veszteségeim 20%-át visszaadják, ezzel az "átbukásra" buzdítottak)


Idézetet írta: Knapp Dátum február 12, 2014, 02:35:09
Hiba vagy csali?    ::)

Ezer sebből vérzik:)

1. A felület nem bet365, hanem bwin:), ez hiba
2. A bwin ugye már 1 éve kivonult a magyar piacról, ez megint hiba:)
3. Amit kitettél képet, az éppen 4 órával azelőtt készült 21:59 és 22:49 között, ez csali:)
4. Mattek Sands odds-a egyértelműen "palp" error, ez megint hiba:)
5. Teljesen kizárt, hogy megtetted, ez csali:)