Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: issey76 Dátum február 12, 2014, 13:02:31
Ezer sebből vérzik:)

1. A felület nem bet365, hanem bwin:), ez hiba
2. A bwin ugye már 1 éve kivonult a magyar piacról, ez megint hiba:)
3. Amit kitettél képet, az éppen 4 órával azelőtt készült 21:59 és 22:49 között, ez csali:)
4. Mattek Sands odds-a egyértelműen "palp" error, ez megint hiba:)
5. Teljesen kizárt, hogy megtetted, ez csali:)

Az, hogy a Bwin kivonul Magyarországról, a meglévő ügyfeleket pontosan hogyan érinti?


Mely fogadóirodáknál lehet alacsonyabb bónuszokat beszerezni? Kis tőkémet növelném ezzel. Nem baj, ha az iroda inkorrektebb, vagy nem szokott arb lenni rajtuk, az alacsonyabb bónusz a lényeg, mondjuk max 50 euro először, de lehet bármilyen alacsony. Előre is köszi!

Idézetet írta: oki Dátum február 15, 2014, 22:00:14
Mely fogadóirodáknál lehet alacsonyabb bónuszokat beszerezni? Kis tőkémet növelném ezzel. Nem baj, ha az iroda inkorrektebb, vagy nem szokott arb lenni rajtuk, az alacsonyabb bónusz a lényeg, mondjuk max 50 euro először, de lehet bármilyen alacsony. Előre is köszi!

Bet-at-home 50% max 50€
Bettson-nal is volt valami 25€ regen, most nem tudom mi a helyzet
Betfair 20€ freebet
Betclic 17.000ft cashback
Bet365 100% max 50€

Meg kuldok egy linket privatban

Idézetet írta: mukusz745 Dátum február 16, 2014, 15:49:29
Bet-at-home 50% max 50€
Bettson-nal is volt valami 25€ regen, most nem tudom mi a helyzet
Betfair 20€ freebet
Betclic 17.000ft cashback
Bet365 100% max 50€

Meg kuldok egy linket privatban
Köszi, várom az üzit :)

Sziasztok!
Visszatérve az arbitrázshoz.
Én új vagyok ezen a téren, (persze fogadok folyamatosan a bet365 ön)
Szeretném elkezdeni az arbitrázst és szeretnék tanácsot kérni. Az én tőkém kb 40000 font lenne.
Így elég szép haszonra tehetek szert, viszont olvastam a véleményeket a korlátozásokról és a tétek eltörléséről és egy kicsit elkeserítettek. Én Angliában élek. Csak a Pinnacle és a Ladbrokes vagy Coral irodáknál szeretnék fogadni. Szerintetek meddíg tudnék eljutni? Vagy bukhatok rajta? Köszi a válaszokat.

Idézetet írta: paliii23 Dátum február 17, 2014, 14:06:25
Sziasztok!
Visszatérve az arbitrázshoz.
Én új vagyok ezen a téren, (persze fogadok folyamatosan a bet365 ön)
Szeretném elkezdeni az arbitrázst és szeretnék tanácsot kérni. Az én tőkém kb 40000 font lenne.
Így elég szép haszonra tehetek szert, viszont olvastam a véleményeket a korlátozásokról és a tétek eltörléséről és egy kicsit elkeserítettek. Én Angliában élek. Csak a Pinnacle és a Ladbrokes vagy Coral irodáknál szeretnék fogadni. Szerintetek meddíg tudnék eljutni? Vagy bukhatok rajta? Köszi a válaszokat.

Még nem buktál egy fillért (fontot) sem, mitől keseredtél el?  :)

A Pinnacle nem fog korlátozni, a másik kettő meg igen.
Másrészt hiába van 40000 fontod, mikor a személyedtől függetlenül a különböző eseményeknek is van tétkorlátja, ami akár pár tíz font is lehet, még egy egyébként nem korlátozott számlán is.
Tehát hiába találsz egy 4%-os arbot, ha arra a meccsre csak 30 GBP-t tehetsz fel az egyik irodánál.

Én mindhárom irodánál játszom, de csak  Pinnacle-nél van nagy forgalmam. Ugyanakkor van ismerősöm, akit a Coral nagyon gyorsan pár euróra lekorlátozott.
Szerintem ha csak arbolsz és nem teszel mellette más (élő és nem arbos) fogadásokat is különböző tétekkel, akkor hamar kiszúrnak és akkor sem fognak annyira szeretni, ha Angliában élsz. (bár az elképzelhető, hogy toleránsabbak lesznek, mint ha itthonról játszanál)

Igen, bukhatsz arbolással is és nem csak akkor, ha utólag törlik az egyik fogadásodat!
Simán előfordulhat, hogy mire megteszed az egyik oldalt, a másiknak esik a szorzója. Belefuthatsz az eltérő szabályokba, amelyek a tenisz mellett kosárlabdában és jégkorongban is előfordulnak.
Nekem olyan is volt, hogy egyszerűen elgépeltem a tétet... (szerencsére még időben észrevettem és lehetett veszteséget csökkenteni)

Mondjuk 40000 font tőke aligha fog kelleni a 3 irodához...

Egyébként ha valakit korlátoznak, az határozatlan időre szól, vagy hogy van ez?

Idézetet írta: Knapp Dátum február 17, 2014, 19:03:35
Belefuthatsz az eltérő szabályokba, amelyek a tenisz mellett kosárlabdában és jégkorongban is előfordulnak.

Kosárlabdában milyen eltérő szabályok lehetnek? A hosszabbítás beleszámítása vagy kihagyása?

Idézetet írta: Jabba Dátum február 17, 2014, 19:32:41
Egyébként ha valakit korlátoznak, az határozatlan időre szól, vagy hogy van ez?

Igen, határozatlan időre. Gyakorlatilag örökre. Mikor reklamáltam, mindig jöttek azzal a kamu szöveggel, hogy a játékosok státuszát felülvizsgálhatják, de én még nem hallottam olyanról, hogy valakinek feloldották volna a korlátozását. Nem is lenne rá semmi oka az irodáknak.

Idézetet írta: Irtis Dátum február 17, 2014, 19:44:20
Kosárlabdában milyen eltérő szabályok lehetnek? A hosszabbítás beleszámítása vagy kihagyása?

Igen, határozatlan időre. Gyakorlatilag örökre. Mikor reklamáltam, mindig jöttek azzal a kamu szöveggel, hogy a játékosok státuszát felülvizsgálhatják, de én még nem hallottam olyanról, hogy valakinek feloldották volna a korlátozását. Nem is lenne rá semmi oka az irodáknak.

Igen, erre gondoltam.
Ráadásul még a 4. negyed vagy a 2. félidő pontszámába is beleszámíthat a hosszabbítás.
(pl. a bet365-nél...)

Pl a ladbrokes eltérően kezeli az európai és az amerikai kosárlabdát over/under téren!
Az európainál nincs benne a hosszabbítás de az amerikai kosárlabdánál benne van!

Idézetet írta: Knapp Dátum február 17, 2014, 19:03:35
Még nem buktál egy fillért (fontot) sem, mitől keseredtél el?  :)

A Pinnacle nem fog korlátozni, a másik kettő meg igen.
Másrészt hiába van 40000 fontod, mikor a személyedtől függetlenül a különböző eseményeknek is van tétkorlátja, ami akár pár tíz font is lehet, még egy egyébként nem korlátozott számlán is.
Tehát hiába találsz egy 4%-os arbot, ha arra a meccsre csak 30 GBP-t tehetsz fel az egyik irodánál.

Én mindhárom irodánál játszom, de csak  Pinnacle-nél van nagy forgalmam. Ugyanakkor van ismerősöm, akit a Coral nagyon gyorsan pár euróra lekorlátozott.
Szerintem ha csak arbolsz és nem teszel mellette más (élő és nem arbos) fogadásokat is különböző tétekkel, akkor hamar kiszúrnak és akkor sem fognak annyira szeretni, ha Angliában élsz. (bár az elképzelhető, hogy toleránsabbak lesznek, mint ha itthonról játszanál)

Igen, bukhatsz arbolással is és nem csak akkor, ha utólag törlik az egyik fogadásodat!
Simán előfordulhat, hogy mire megteszed az egyik oldalt, a másiknak esik a szorzója. Belefuthatsz az eltérő szabályokba, amelyek a tenisz mellett kosárlabdában és jégkorongban is előfordulnak.
Nekem olyan is volt, hogy egyszerűen elgépeltem a tétet... (szerencsére még időben észrevettem és lehetett veszteséget csökkenteni)

Mondjuk 40000 font tőke aligha fog kelleni a 3 irodához...

Ezt többen is írtatok, hogy ha csak arb fogadásokat tesz az ember, akkor hamar jön a korlát. Akkor mínuszos arbokat is kéne tenni? Vagy live-ban fogadni, esetleg live arbokat keresni? Értem, hogy tisztán arbbal kiszúrnak gyorsan, de ha mellette össze-vissza fogadgatunk, akkor lehet, hogy mínuszban zárunk mondjuk a hónap végén

Idézetet írta: mukusz745 Dátum február 19, 2014, 18:09:15
Ezt többen is írtatok, hogy ha csak arb fogadásokat tesz az ember, akkor hamar jön a korlát. Akkor mínuszos arbokat is kéne tenni? Vagy live-ban fogadni, esetleg live arbokat keresni? Értem, hogy tisztán arbbal kiszúrnak gyorsan, de ha mellette össze-vissza fogadgatunk, akkor lehet, hogy mínuszban zárunk mondjuk a hónap végén

A mínuszos arb nem biztos, hogy jó ötlet, mert az "erősebb oldal" ugyanaz, mint ha arbolnál és attól még, hogy te nem látod, lehet ez egy arb állás egy 3. irodával szemben.
Pl. te rakod az 1.95-öt, mert csak 2-es szorzót látsz vele szemben, ám ha egy általad nem figyelt irodánál 2,08 is van, akkor az 1,95-ös fogadás is arbolásnak tűnhet.

Az esetenkénti élő arbolást biztosan nehezebben tudják szűrni.
Nem tudom, mik a szűrési paraméterek, de ha azt nézzük, akkor a non-live - live arány a "klasszikus" arbosoknál 100:0, az egyszeri- és kötésben tett fogadások aránya szintén 100:0-hoz és a "nagy tét" - "kis tét" arányuk is lényegében ugyanez.
Ha több százezer ügyfél közül kéne kiszűrnöm az arbosokat, akkor első körben ezekre a paraméterekre keresnék rá és megnézném, mennyire mozognak együtt, valamint milyen sűrűn mozgatják ki-be a pénzüket.

Lehet, hogy egy ilyen szűrést el tudsz kerülni, ha időnként 1-2 eurós tétjeid is vannak. (pl. az átlagos téted egyből jelentősen visszaesik és nem is mozdulsz együtt a többi arbossal)

Emlékszem, ezen a fórumon is említette valaki, hogy brit fogadóktól azt tanulta, hogy mielőtt az arb fogadást megtenné, tegyen meg először egy "simát" is valahonnan a tétlapról.



Tapasztalt arbosok irjanak legyszi!! (akik tobb eve arbolnak)

Elo arbokkal es irodakkal kapcsolatos kerdeseim lennenek!

A segitokeszebb embereknek en is tudok hasznos infokat atadni :)



Privat uzenetben irjatok :)


Egy hónapban kb hány surebet-et tenni, reálisan?
100-at, 200-at?