Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: robi9393 Dátum július 31, 2014, 20:32:52
a gyorsasagon es fogadoirodak limitein kivul van mas valami kockazatos?

Az első oldalak valamelyikén valaki nagyon jól összefoglalja a buktatókat meg a praktikákat amiket jó betartani, keresd meg érdemes.

Idézetet írta: robi9393 Dátum július 31, 2014, 20:32:52
a gyorsasagon es fogadoirodak limitein kivul van mas valami kockazatos?

Például az, hogy mások a szabályok egy adott sportág esetén a különböző irodáknál.

Aminél előfordulhat, hogy látszólagos arb valóban nem fed le minden lehetséges történést:
- tenisz feladásnál
- kosárlabda és jégkorong esetében a hosszabbítás beleszámítása eltérő
- baseball meccsek esetén a kezdő pitcher személye számít-e vagy sem
- még focinál is eltérhet, hogy mondjuk a 80. perc utáni időszakot a meccs végéig értelmezik vagy csak a hivatalos 90. perc végéig

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de volt olyan, hogy krikett meccsre tett fogadásomat azért törölte a betathome utólag, mert állításuk szerint ők 4 napos meccsre kalkulálták a szorzót és az csak 1 napos volt. (vagy fordítva.  :D  )
Na azóta krikettre nem teszek, mert fingom nincs, miről van szó és nem ismerem fel, ha bevisznek az erdőbe.

mathbeten sokszor latok olyant is h kulombozo % arbok fennt vannak kb 20 percig is..sot tobb ideig is...tehat ido az elvileg van eleg ahoz h fogadhass...igazam van ebben?

Sziasztok! Ismeritek ezt a oldalt?

A goggle-ben rá kell keresni arra a szóra, hogy Sportbefektetés.

Illetve azt szeretném megkérdezni, hogy vannak valami új módszerek arra, hogy hosszútávon is jövedelmezővé lehessen tenni (600-700euro/hó) ezt a fajta sportfogadást?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv...

Eddig bet-at-home kuponok miatt jöttek az új regisztrálok, most meg az arbitrázs vonzza őket.   :D

Erről az jut eszembe, hogy engem is faggatott privát üzenetekben egy srác pár hónappal ezelőtt, aki gyorsan és sok pénzt akart keresni arbitrázsokkal és várta tőlem a "tuti receptet".
Valahogy a fejébe vette, hogy én tudom a "titkot", azaz van módszerem arra, hogy elkerüljem az arbolás miatti korlátozásokat.
(aki még egy fillért sem keresett így, már azon aggódik, hogy mi lesz, ha elapad a havi "sok százezret" hozó pénzforrása... aha)

Nem elégítette ki a válaszom, ami egyébként itt a fórumon is fent van, így pár nap múlva egy friss regisztrációról megkeresett egy "új" fórumtag, hogy most kezdene bele az arbolásba és azt hallotta, hogy én tudom a megoldást a korlátozások elkerülésére...   ::)

A legtöbb kérdésre egyébként is a gyakorlat adja meg a választ, ráadásul muszáj ismerni az irodákat és a fogadási típusokat.

Idézetet írta: robi9393 Dátum augusztus 01, 2014, 18:35:27
mathbeten sokszor latok olyant is h kulombozo % arbok fennt vannak kb 20 percig is..sot tobb ideig is...tehat ido az elvileg van eleg ahoz h fogadhass...igazam van ebben?

Belépsz az irodához és megnézed, hogy megvan-e még a szorzó, így egyből kiderül, igazad van-e.
Ha pénzt is fizetsz be, ki is próbálhatod egyből. Van iroda, ahol látszik már a fogadás előtt, hogy mennyi a feltehető összeg, van ahol csak azután derül ki, hogy elküldöd a fogadást.
Ezt ki kell tapasztalni. (még a Pinnacle esetében is láttam már olyat, hogy éppen csak 0,01 eurót lehetett feltenni egy olyan fogadásra, ami arbitrázst hozott volna. Ott legalább látszott előre.)

Ha sokáig megmarad az arb, az több mindent jelenthet:
- nem frissül rendesen az oldal, ahol nézed
- nem is valódi arb (mások a szabályok a két irodánál vagy tévedésből két olyan fogadástípust párosít a kereső, amelyek nem fednek le mindent)
- olyan kis forgalmú piacon vagy kicsi irodánál van valamelyik szorzó, hogy inkább elkerülik a fogadók (az arb lehet "csapda" is.)


Idézetet írta: body01 Dátum augusztus 02, 2014, 08:50:20

Illetve azt szeretném megkérdezni, hogy vannak valami új módszerek arra, hogy hosszútávon is jövedelmezővé lehessen tenni (600-700euro/hó) ezt a fajta sportfogadást?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv...


A régi módszerekkel meddig jutottál?  :)
Hosszú távon csak az lehet nyereséges, aki valamit hosszú távon csinál és nem az, aki azon gondolkodik, hogy egyáltalán belekezdjen-e.










Üdvözlet!

Leírom, hogyan jártam. Talán megkímélek másokat ettől a kellemetlen élménytől. Előtte egy kis előzmény.

Első fejezet. Az itt taglalt időszak úgy 3 hétig tartott. Kezdő arbosként nagyon profi voltam, legtöbb irodánál 3-5 fogadás után 1 Euróval hasítottam. Okos ember a más kárán tanul. Bullshit. A tapasztalatot nem lehet kihagyni. De, hogy ne kalandozzak el.... Teltek múltak a napok, jöttek szépen a korlátozások menetrendszerűen. Profit lassan a minimálbért nyaldossa. Aha... hát nem ezért kezdtem el. Hát akkor most mi legyen?! Megyünk betonozni, vagy nekilátunk az igazi munkának?!

Másokdik fejezet. You fuck with me?! You fuck with te best!! A következő két hét a fegyverkezés időszaka volt. Napi 15-20 óra kutatás. Elszántan kerestem azt, amire még senki sem jött ár, egy Szent Grált amivel rövid idő alatt egy SL merciben landolnék (amúgy úgy is megtalálom b*ss*am*g! :).

Harmadik fejezet. 5 napig a boldogság mámorában lubickoltam. Új és szűz böngésző, új személyiség (ID,telszám,neteller acc meg minden nyalánkság) + VPN. Minden szép és jó volt, a kutya nem vette észre, hogy arbozok. Persze, az arbokat és másként kezeltem, úgy tűnik az álca működött. Aztán a sok sok munkám/invencióm pillanatok alatt atomokra hullott. Történt ugyanis, hogy egyszer csak a Torvpn dobott egy hátast, és kibiggyent az ip címem. Hát addig éltem. Paddy, Marathon, betsson au revoir. Mindegyik pillanatok alatt lekorlátozott fillérekre. Utána még teszteltem a vpn-t. Jónéhányszor  sikerült reprodukálnom az esetet. Felettébb kelemetlen a helyzet. VPN ide vagy oda, én bizony arb esetén lőttem csak be, vágtattam arra az oldara, amelyiken új accal nyomtam, 1 perc alatt letudtam, és VPN ki. Nem szarral gurigáztam, nem napokig voltam a bookie oldalakon. Másodpercekig, a max talán 2 perc volt. És ennek a kretén TORnak még az is sok volt. Természetes addig nem logoltam be sehova, amíg le nem csekkoltam egy ilyennel az ipmet: http://whatismyip.hu/  . Hibát nem vétettem, csak... bíztam a VPN szolgáltatóban. Tragédia nincsen, egy személyiség kiesik + az új hitelesítések miatt 4-5 nap. De óva intek mindenkit a TORvpn ilyen jellegű használatától. A többi VPNnel még nincs tapasztalatom, ezért azokról nem mondok véleményt, csak előítéletet :) Valós IP > Virtuális IP. Murphy törvény, ha valahol van hibalehetőség, ott hiba is lesz sajnos. És úgy tűnik ebben a szakmában egy hiba sem fér bele. A VPn kihagyhatatlan mivel magyar honból nem biztos, hogy minden bookiet elfogunk érni, de mögötte eldobható IPnek kell lenni.

ui: Ezúton puszilom a TorVPN srácok családját! Illetve örülhettem, hogy pénzzel támogathattam a válalkozásukat!

A legjobbakat,
HED

Idézetet írta: HED Dátum augusztus 07, 2014, 08:30:37
Üdvözlet!

Leírom, hogyan jártam. Talán megkímélek másokat ettől a kellemetlen élménytől. Előtte egy kis előzmény.

Első fejezet. Az itt taglalt időszak úgy 3 hétig tartott. Kezdő arbosként nagyon profi voltam, legtöbb irodánál 3-5 fogadás után 1 Euróval hasítottam. Okos ember a más kárán tanul. Bullshit. A tapasztalatot nem lehet kihagyni. De, hogy ne kalandozzak el.... Teltek múltak a napok, jöttek szépen a korlátozások menetrendszerűen. Profit lassan a minimálbért nyaldossa. Aha... hát nem ezért kezdtem el. Hát akkor most mi legyen?! Megyünk betonozni, vagy nekilátunk az igazi munkának?!

Másokdik fejezet. You fuck with me?! You fuck with te best!! A következő két hét a fegyverkezés időszaka volt. Napi 15-20 óra kutatás. Elszántan kerestem azt, amire még senki sem jött ár, egy Szent Grált amivel rövid idő alatt egy SL merciben landolnék (amúgy úgy is megtalálom b*ss*am*g! :).

Harmadik fejezet. 5 napig a boldogság mámorában lubickoltam. Új és szűz böngésző, új személyiség (ID,telszám,neteller acc meg minden nyalánkság) + VPN. Minden szép és jó volt, a kutya nem vette észre, hogy arbozok. Persze, az arbokat és másként kezeltem, úgy tűnik az álca működött. Aztán a sok sok munkám/invencióm pillanatok alatt atomokra hullott. Történt ugyanis, hogy egyszer csak a Torvpn dobott egy hátast, és kibiggyent az ip címem. Hát addig éltem. Paddy, Marathon, betsson au revoir. Mindegyik pillanatok alatt lekorlátozott fillérekre. Utána még teszteltem a vpn-t. Jónéhányszor  sikerült reprodukálnom az esetet. Felettébb kelemetlen a helyzet. VPN ide vagy oda, én bizony arb esetén lőttem csak be, vágtattam arra az oldara, amelyiken új accal nyomtam, 1 perc alatt letudtam, és VPN ki. Nem szarral gurigáztam, nem napokig voltam a bookie oldalakon. Másodpercekig, a max talán 2 perc volt. És ennek a kretén TORnak még az is sok volt. Természetes addig nem logoltam be sehova, amíg le nem csekkoltam egy ilyennel az ipmet: http://whatismyip.hu/  . Hibát nem vétettem, csak... bíztam a VPN szolgáltatóban. Tragédia nincsen, egy személyiség kiesik + az új hitelesítések miatt 4-5 nap. De óva intek mindenkit a TORvpn ilyen jellegű használatától. A többi VPNnel még nincs tapasztalatom, ezért azokról nem mondok véleményt, csak előítéletet :) Valós IP > Virtuális IP. Murphy törvény, ha valahol van hibalehetőség, ott hiba is lesz sajnos. És úgy tűnik ebben a szakmában egy hiba sem fér bele. A VPn kihagyhatatlan mivel magyar honból nem biztos, hogy minden bookiet elfogunk érni, de mögötte eldobható IPnek kell lenni.

ui: Ezúton puszilom a TorVPN srácok családját! Illetve örülhettem, hogy pénzzel támogathattam a válalkozásukat!

A legjobbakat,
HED

http://nvpn.net/

Sziasztok! Elolvastam az osszes eddigi oldalt az arbitrazs forumon es szeretnek vele komolyabban foglalkozni, viszont ahogy latom ahany ember annyi fele megkozelites, megsincs egy igazan tuti tipp sem hogyan lehet hosszutavon havi 1000 euro folotti tiszta nyereseget termelni, indulotokem van, rokonsag van. Ugy latom ha surebet programot hasznal az ember akkor eleg hamar taccsra vagjak ugyhogy az lenne a kerdesem ha magamnak keresek arbitrazsokat akkor hol kezdjem, valamint ha nem vagyok indiszkret akkor azt szeretnem tudni, hogy havi szinten kinek mennyi nyereseg jon ossze mekkora munkaraforditassal, hogy ugy kb lathassam hogy mire szamithatok, bmw-t vagy bmx-t celozzam be nem mindegy, koszi a valaszokat elore is

hali
jelenleg még a free surebet.com-ot használom, de lassan érik az előfizetés. nincs kedve valakinek közösben előfizetni? egyáltalán megoldható, hogy külön ip-ről jelentkezzünk be, nem fogják kiszúrni? tudom, hogy nem egy nagy összeg, de egyelőre nincs túl nagy tőkém, így eleve a surebet-ekkel sem kaszálok nagyokat, úgyhogy kezdetnek így gondoltam :)
bet365-re, meg marathon-ra regisztráltam bő egy hónapja, ott trade-eléssel próbálkoztam, elég jól jöttem ki belőle, de azért nem egy életbiztosítás, és mivel már fogadtam ezeknél az irodáknál, talán lekerültem az arbitrázs figyelő rendszerről is egy darabig. surebet-en nézegettem és ezeknél az irodáknál (belevéve pinnacle-t, meg betfair-t, mert ott nem foglalkoznak az arbitrázs fogadókkal) egész sok surebet van és nem csak 1% haszon alatt.
közben még próbálok trade-elni is, hogy ne csak atbitrázs legyen, talán így is javítok az esélyeimen.

Két laptopot használok egyszere nem tudok belépni. De ha free-t használsz akkor inkább betburgert használd, ott liveba is van 1% alatt. Egy hónapig ingyenes volt az élő része (akkor tesztelték) nagyot lehetett vele kaszálni. Azóta sokan rá kattantak, én nem látom értelmét használni. De prematch erősebb mint surebet, meg drágább is de freebe inkább azt használd.

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 13, 2014, 20:34:47
Két laptopot használok egyszere nem tudok belépni. De ha free-t használsz akkor inkább betburgert használd, ott liveba is van 1% alatt. Egy hónapig ingyenes volt az élő része (akkor tesztelték) nagyot lehetett vele kaszálni. Azóta sokan rá kattantak, én nem látom értelmét használni. De prematch erősebb mint surebet, meg drágább is de freebe inkább azt használd.

Akkor egy Betburgert kérek, minden mehet bele!

hmm, ez valóban jobb, eddig nem ismertem, köszi :)
de, az ára is húzósabb, ez már még inkább felesben kellene.
most jön az utánpótlás, várom, hogy megérkezzen a pénz neteller-re, mert a trade-elős időben nem túl nagy pénzekkel játszottam és átnyertem mindent bet365-re. no meg betfair-re és pinnacle-re is kell utalni (pinnacle-t használtam párszor, mert voltak jó odds-ok, de azt is átnyertem marathon-ra, onnan pedig bet365 :) ). az élő fogadásnál nálam vitte a prímet bet365, és kb. mindig az élő fogadás része jött, azért ment át oda szinte minden.


na hát próbaképp előfizettem egy hétre surebet.com-ra. nincs túl sok találat 1% felett, de jelenleg csak négy irodát használok. de sajnos ehhez a négyhez is kevés a tőkém. mindig osztani, szorozni kell, hogy miket rakhatok meg, mert ha itt rakom meg és ide nyerek akkor ennél az irodánál már túl sok pénzem lesz, a másiknál meg kb. nulla... ki-be venni a pénzt meg nem nagyon szeretem, mert azzal is csak a feltűnést keltem. utóbbi időben csomót nyertem marathon-ra, úgyhogy kénytelen voltam párszor kivenni a pénzt.
hát gyerekek tényleg nem könnyű, de rendületlenül haladok tovább :) ahogy egyre több pénzem lesz, úgy lesz egyre jobb (csak ne korlátozzanak sehol). akkor majd több irodát tudok felvenni a listára, bár azokat is majd "be kellene vezetni". vaktában fogadni nem akarok, trade-elés pedig idegőrlő, úgyhogy nem tudom még hogy lesz. nincs valami tuti taktikátok sima fogadásra? :D nekem az is jó, ha a végén nullára jövök ki a fogadásból, csak minimális legyen a rizikó. ez csak amolyan figyelemelterelés lenne.

Fogadj arbitrázs közeli szorzókra, amit máshol visszafogadsz. Ez nem feltűnő az irodáknál, kockázatod nincs, és minimális veszteséggel megúszod a "bejáratást".