Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


esetleg ilyen 0,0x%-os arb lehet? meg gondolom akkor nem kell orbitális tétekkel fogadni.

ARb közeli szorzó ez jó ötlet de ha pl bet365 és marathonbet között 0% attól még adott esetben 5dimes-al vagy pinnacle-el ami nincs benne a keresődben simán lehet nagyobb arb. Ha akarsz magadnak nullszaldos beteket akkor nem árt ha bele pakolsz magadnak még néhány bukmékert, vagy oddsportálon nézz szét elötte.

igaz, erre nem is gondoltam, köszi az észrevételt.
egyébként tudtok mondani olyan irodákat, amik között egész sok az arb? amiknél vagyok, pl. marathon és bet365 között jócskán van, de igazából marathon-t kb. bármivel tudom párosítani, mert ott elég nagy szorzók vannak. szóval pár olyan irodát tudok, ahol szintén általában magasabbak a szorzók?
ahogy nézegettem a keresőt, stanjames-t, coral-t, betvictor-t, interwetten-t, sportingbet-et, paddy power-t láttam egész sokszor. ezek közül van valakinek tapasztalata, észrevétele, hogy milyen irodák (mármint arbitrázs szempontjából)?

Idézetet írta: rooney8 Dátum augusztus 23, 2014, 17:17:01
igaz, erre nem is gondoltam, köszi az észrevételt.
egyébként tudtok mondani olyan irodákat, amik között egész sok az arb? amiknél vagyok, pl. marathon és bet365 között jócskán van, de igazából marathon-t kb. bármivel tudom párosítani, mert ott elég nagy szorzók vannak. szóval pár olyan irodát tudok, ahol szintén általában magasabbak a szorzók?
ahogy nézegettem a keresőt, stanjames-t, coral-t, betvictor-t, interwetten-t, sportingbet-et, paddy power-t láttam egész sokszor. ezek közül van valakinek tapasztalata, észrevétele, hogy milyen irodák (mármint arbitrázs szempontjából)?

A coral-betvictor-paddy trió nem túl türelmes a magyar arbosokkal, szerintem gyorsan jön a korlát.
(mondjuk a marathonnál is nehéz megúszni)
Az interwettent meg alapból elfelejtheted, mert az mellett, hogy a befizetésnek van költsége, minden egyes nyereményből vonnak 5%-ot! (a nyertes szelvény teljes értékéből, nem is csak a profitból)

Úgy emlékszem, hogy a DNB szorzóiknál is van szigorítás, döntetlennél, csak a tét 90%-át adják vissza.

(ugye alapból a DNB és ázsiai hendikep 0 fogadásoknál döntetlennél nincs haszon, de külön le lehet játszani a döntetlent is: a várható profitot kell visszaosztani a döntetlen szorzójával.


köszi az infókat, ezt nem is tudtam interwetten-ről, de azonnal megy a feketelistára.
hát igen, én is olvastam, hogy marathon-nál szinte biztos a korlát, és ha azt elveszítem, akkor az eléggé beütne nekem, mert nélküle a maradék három irodánál (bet365, pinnacle, betfair) vajmi kevés arb lenne.
az ázsiai irodákkal mi a helyzet? mintha olyasmit olvastam volna, hogy ők nem annyira allergiásak az arbosokra. ennek van valami alapja?

Sziasztok, én még csak most csöppentem ide.
Elnézést előre is, ha olyat kérdezek amit már leírtatok.
Régóta foglalkozok sportfogadással ,de még nem találkoztam olyannal ami fixen hozott volna pénzt.
Pár kérdést tennék fel ,mert már elvesztettem itt a fonalat az olvasgatásba.
Ez tényleg egy működő stratégia, vagy már annyira korlátozzák az irodák hogy nem éri meg?
Ha igen, elmondaná valaki példaként, hogy 1 hónap alatt abból amennyit feltöltött kb. hány %-a jött vissza?
Köszönöm előre is ,ha valaki válaszol !

Idézetet írta: demoney Dátum augusztus 24, 2014, 01:43:39
Sziasztok, én még csak most csöppentem ide.
Elnézést előre is, ha olyat kérdezek amit már leírtatok.
Régóta foglalkozok sportfogadással ,de még nem találkoztam olyannal ami fixen hozott volna pénzt.
Pár kérdést tennék fel ,mert már elvesztettem itt a fonalat az olvasgatásba.
Ez tényleg egy működő stratégia, vagy már annyira korlátozzák az irodák hogy nem éri meg?
Ha igen, elmondaná valaki példaként, hogy 1 hónap alatt abból amennyit feltöltött kb. hány %-a jött vissza?
Köszönöm előre is ,ha valaki válaszol !

ugyan én is csak mostanában kezdtem el ezt a fajta fogadást, de gondolom nem probléma, ha leírom a tapasztalataimat.
jelenleg a betett pénzem ~17%-a jött tiszta haszonként, ha a bónuszt is beleszámolom, akkor ~22% ( augusztus 15-én kezdtem, szóval 9 nap alatt). a bónuszokat érdemes kihasználni, azonban vigyázni kell vele, jól el kell olvasni a feltételeket, én is figyelmetlen voltam és majdnem buktam miatta 50€-t. a korlátozásról még nem tudok nyilatkozni, egyelőre engem még nem érint (kopp-kopp-kopp). valahol itt olvastam egy jó írást, hogyan lehet "bevezetni" egy fogadóirodát, és hogyan lehet minél jobban radar alatt maradni (ha jól rémlik benson írta jó pár oldallal korábban, szerintem keresd vissza). nagyvonalakban annyi volt, hogy mielőtt elkezdenél arbolni, előtte az adott fogaóirodá(k)nál egy ideig csak sima fogadásokat köss kerek tétekkel (tehát mondjuk 12,45€ és az ilyen nem kerek összegeket kerüld). ezután, mikor már ténylegesen elkezdesz arbolni, szintén csak kerek tétekkel fogadj, kerüld az alacsonyabb osztályokra való fogadást, ne utalj ki/be pénzt sokszor (ideális esetben havonta csak egyszer-kétszer, de alacsony kezdőtőkével ez szinte lehetetlen). a nagyon kiugró arbokat kerüld (tehát ilyen 10-20-30%), mert valószínűleg úgyis törlik majd a fogadásodat hibás odds-ra hivatkozva és csak felhívod magadra a figyelmet. ha egy irodán belül van arb, azt is kerüld, azt is törölni fogják. nagyvonalakban ennyi lenne. ja még annyi, hogy ajánlatos egy pénznemben létrehozni minden számlát, a valutaváltásból adódó veszteséget elkerülendő. ajánlatos még neteller vagy skrill számlát is nyitni, mert az irodába a betét azonnal történik ezekről, és a kivét is maximum 1-2 óra.
ajánlott fogadóiroda: na ebben még én sem nagyon tudok segíteni. amit tudok, hogy az exchange oldalak (betfair, matchbook, betdaq... stb.) nem korlátoznak, de náluk x % jutalákot levonnak a nyereményből. pinnacle ami hagyományos buki és ők sem korlátoznak. egyéb oldalakról nincs infóm, szóval csak óvatosan.
ja igen, azt még elfelejtettem, hogy érdemes előfizetni valamilyen arb figyelő oldalra/programra, mert a free oldalak csak 1%-ig mutatják az arbokat.

Köszönöm. Sok embernek hasznos lehet ez,aki mostanában kezdené el.

Sajnos nem engem érdekel, de én kérdezem :)
Az egyszerűség kedvéért egy korlátozó és egy nem korlátozó iroda esetén. ha úgy jön ki a lépés hogy mindig a nem korlátozóra bukjuk át a lóvét akkor a másik se fog korlátozni mivel ő nyeri a pénzt mint az állat vagy csak azért is lekorlátoz? :D

Mivel nem jöhet ki úgy a lépés 1 hónap napi 5-10 fogadással nem lesz nagy eltérés hova nyerjük az összeget. Ugyank akkor vannak napok mikor csak egy helyre megy a lé, de ez csak rövid eltérés az átlagtól.
És mivel ezt tudják az írodák ezért öket nem érdekli. Ugyan akkor nekem is megfordult már a fejemben mi lenne ha bet365 véletlenül fenn hagy egy napos arbot szemben egy adó paradicsomban lévő bookival, szépen átt merik a pénzt ezt veszteségnek könyvelik el.
Így pedig meg sporolhatnak egy rakás pénzt amit levonhatnak az adó köteles profitból.

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 24, 2014, 14:32:25
Mivel nem jöhet ki úgy a lépés 1 hónap napi 5-10 fogadással nem lesz nagy eltérés hova nyerjük az összeget. Ugyank akkor vannak napok mikor csak egy helyre megy a lé, de ez csak rövid eltérés az átlagtól.
És mivel ezt tudják az írodák ezért öket nem érdekli. Ugyan akkor nekem is megfordult már a fejemben mi lenne ha bet365 véletlenül fenn hagy egy napos arbot szemben egy adó paradicsomban lévő bookival, szépen átt merik a pénzt ezt veszteségnek könyvelik el.
Így pedig meg sporolhatnak egy rakás pénzt amit levonhatnak az adó köteles profitból.
Ez világos, de kérdés az volt hogy ha mégis valamilyen csoda folytán folyamatosan a nem korlátozóra nyeri át a pénzét akkor a korlátozó annak örül ezért nem korlátoz vagy úgyis meg fogja szívatni?

Igen így már teljesen más. Itt szerintem érdemes lenne meg kérdezni a suppot hogy mi az adott iroda állás pontja a "csodákal kapcsolatban"

egyébként arra én is gondoltam, hogy megpróbáljuk átnyerni tippmixpro-ra a pénzünket és akkor megúszunk mindenféle adót, meg járulékot és legálisan van egy rakat pénzünk. vagy ez nem ilyen egyszerű? azon túlmenően, hogy elég trágya odds-ok vannak pro-n.

Ha a látványos arbolás zavar egy irodát, akkor valószínűleg nem fogja megtűrni a "veszteséges" játékost, mert ha az ügyfél biztos nyerő, akkor a buki csak bukó lehet hosszútávon.  :)
Nem elég, hogy működjön ez a "csoda", de az irodának is hinni kell benne, hogy így lesz a továbbiakban is.  hehe

Egyébként ha annyira tudod, melyik oldal fog nyerni, akkor a másikat felesleges is megjátszani, mert csak viszi a pénzt!   ;D

Mondjuk vannak oldalak, ahol azt javasolják, hogy a "nem korlátozó" irodákhoz bukjuk át a pénzt (pl. a betfair-hez), de szerintem ennek inkább az az oka, hogy az affiliate partnerek érdekeltek abban, hogy a beajánlott játékosok veszteségesek legyenek. (legalább látszólag bizonyos irodáknál)  ::)

Velem azért egyszer előfordult, hogy egy iroda, mikor kifizetést kértem, felajánlotta, hogy a következő napokban a veszteségeim 30%-át visszaadja, azaz lényegében megkértek rá, hogy bukjam át máshova a pénzt.





Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 24, 2014, 22:05:02
Ha a látványos arbolás zavar egy irodát, akkor valószínűleg nem fogja megtűrni a "veszteséges" játékost, mert ha az ügyfél biztos nyerő, akkor a buki csak bukó lehet hosszútávon.  :)
Nem elég, hogy működjön ez a "csoda", de az irodának is hinni kell benne, hogy így lesz a továbbiakban is.  hehe

Egyébként ha annyira tudod, melyik oldal fog nyerni, akkor a másikat felesleges is megjátszani, mert csak viszi a pénzt!   ;D

Mondjuk vannak oldalak, ahol azt javasolják, hogy a "nem korlátozó" irodákhoz bukjuk át a pénzt (pl. a betfair-hez), de szerintem ennek inkább az az oka, hogy az affiliate partnerek érdekeltek abban, hogy a beajánlott játékosok veszteségesek legyenek. (legalább látszólag bizonyos irodáknál)  ::)

Velem azért egyszer előfordult, hogy egy iroda, mikor kifizetést kértem, felajánlotta, hogy a következő napokban a veszteségeim 30%-át visszaadja, azaz lényegében megkértek rá, hogy bukjam át máshova a pénzt.
:D haha hát de nem értem mi bajuk van akkor ha sose kérsz tőle pénzt akkor mit szarakodik :D bár lehet ezért nem is vagyok buki mert akkor már érteném