Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Google és utána írd be mondjuk azt hogy.
1xbet scam
1xbet stolen my money

Légy egy kicsit kreatív.

Idézetet írta: bendehal Dátum május 11, 2015, 22:56:14
Google és utána írd be mondjuk azt hogy.
1xbet scam
1xbet stolen my money

Légy egy kicsit kreatív.

bet365 scam keresesre is kijon vagy 208ezer talalat, pedig az azert megbizhato  ;)

ok, köszi a választ akkor majd kreatív leszek.... Igazán sokat segítettél! Thanks!  Azért ha van valaki más is aki konkrétabb válasszal is tud szolgálni azt megköszönöm!!

Idézetet írta: lunatik Dátum május 11, 2015, 23:04:03
bet365 scam keresesre is kijon vagy 208ezer talalat, pedig az azert megbizhato  ;)
És mit írnak azt persze már nem kell figyelni csak hogy google mennyit talál...
Idézetet írta: farkasdani82 Dátum május 11, 2015, 23:11:41
ok, köszi a választ akkor majd kreatív leszek.... Igazán sokat segítettél! Thanks!  Azért ha van valaki más is aki konkrétabb válasszal is tud szolgálni azt megköszönöm!!
Fórumokon szidják ahogy lehet, de neked több kell hát fizess be.  :bash:
http://arbusers.com/index.php/topic,2813.0.html

oké-oké, vettem.. egy kalap szar.. rendben! :) Egyébként ahogy utána nézelődtem, úgy látom, h a legjobb irodák:
Pinnacle, Sbobet, Betfair, Expect, 5dimes, Gamebookers... Ezek az irodák ugyanis nem szoktak korlátozni és persze megbízhatóak is. Javítsatok ki, ha tévedek. Pinnacle és Betfair már megvan, de ha majd a Marathonbet és a Bet365 lekorlátoz, ezek felé veszem  az irányt... A Coral-t nem ismerem, de azt olvastam korlátozhatnak ők is, kár érte... Egyábként az ázsiai bukik úgy látom jobbak ilyen szempontból ( korlátozás szempontjából)

Idézetet írta: farkasdani82 Dátum május 11, 2015, 23:27:11
oké-oké, vettem.. egy kalap szar.. rendben! :) Egyébként ahogy utána nézelődtem, úgy látom, h a legjobb irodák:
Pinnacle, Sbobet, Betfair, Expect, 5dimes, Gamebookers... Ezek az irodák ugyanis nem szoktak korlátozni és persze megbízhatóak is. Javítsatok ki, ha tévedek. Pinnacle és Betfair már megvan, de ha majd a Marathonbet és a Bet365 lekorlátoz, ezek felé veszem  az irányt... A Coral-t nem ismerem, de azt olvastam korlátozhatnak ők is, kár érte... Egyábként az ázsiai bukik úgy látom jobbak ilyen szempontból ( korlátozás szempontjából)

A gamebookers annyira nem korlátoz, hogy a magyaroknak alapból csak 5 eurós tétet enged. :)
(De amúgy sem lehet már regelni.)

Idézetet írta: farkasdani82 Dátum május 11, 2015, 23:27:11
oké-oké, vettem.. egy kalap szar.. rendben! :) Egyébként ahogy utána nézelődtem, úgy látom, h a legjobb irodák:
Pinnacle, Sbobet, Betfair, Expect, 5dimes, Gamebookers... Ezek az irodák ugyanis nem szoktak korlátozni és persze megbízhatóak is. Javítsatok ki, ha tévedek. Pinnacle és Betfair már megvan, de ha majd a Marathonbet és a Bet365 lekorlátoz, ezek felé veszem  az irányt... A Coral-t nem ismerem, de azt olvastam korlátozhatnak ők is, kár érte... Egyábként az ázsiai bukik úgy látom jobbak ilyen szempontból ( korlátozás szempontjából)
Matchbook-ot javaslom még,bónuszt adnak és gyakran jobbak (a kisebb comissiójuk miatt is)mint a Betfair.Csak kevés eseményre lehet fogadni,de szerintem korrektek.Nekem jók a tapasztalataim az Interwettennel,de sok magyartól valamiért plusz pénzeket vonnak.Olvasd át a topikjukat.Lehet egy próbát megér de lehet hogy nem tudod arbra használni őket.188bettel-egy valami idegesítő ellenőrzést leszámítva-jók a tapasztalataim.De én nem arbolok.

Értem, köszi szépen :) az interwettenen én is gondolkodom, de pont ezért nem tudom mit tegyek, mert én is hallottam ezt, h levonnak, pedig ők sem korlátoznak asszem

Esetleg még tudtok irodákat, melyek nem korlátoznak? A Marathonbet már meg is tette, pont tegnap írtam, h szerintem gyorsan fognak... 4 fogadás után meg is tették, pedig egész összeggel fogadtam nagy csapatokra és teniszre... Ezekről tudtok valamit? Bármelyikről: Redbet, Betway, PAF, Cashpoint, mybet,

Mondjuk annyit tehetnél mielőtt meg kérdezed hogy megnézed az itteni fórumon hogy mit írnak róla.
De természetesen szívesen segítünk.
Betway, PAF, Mybet magyarokat kizárta.
Itt szétnézhetsz milyen cloneokat keresel ezek helyett.
http://www.betclone.com


Sziasztok !

Szeretném én is elkezdeni az arbitrázs fogadást ! Tudnátok tanácsokat adni ? Mire kell figyelni ? Jelenleg ezekre az oldalakra vagyok regisztrálva : bet365, unibet, bwin, sportingbet, betclic. Mekkora összeggel érdemes belevágni ? Igaz most nincs erre több 10.000 ft-om de gondolom kicsivel és megéri mivel "bukni nem lehet"... Tudtok olyan oldalakat ajánlani ami összeszedi azokat a meccseket/eseményeket ahol ki lehet használni ezt a fogadást ? Ti mióta játszotok ezzel a taktikával ? Mennyi pénzel kezdtétek ? Sok pénzt ki lehet belőle szedni ? A különböző oldalak nagyon figyelik az ilyen fogadókat ?

Válaszokat előre is köszi :)

Már csak egy kérdésem lenne... Mi lenne pontosan a middles arbitrázs? Ha írnátok egy példát erre, azt megköszönném :) ezzel bukhatok is?

Middle arbitrázs: olyan arb, amikor mind2 kimenetel is nyerhet, bukni viszont csak minimálisat lehet.

Példa:

Kosár fogadás: egyik irodánál "X" csapat pontjai 148,5 felett odds: 1,9
                     
                     másik irodánál "X" csapat pontjai 152,5 alatt odds: 1,9

Ha mindkettőt megteszed azonos téttel, max 5%-át bukhatod ugye a tétnek, viszont ha 149, 150, 151, 152 pontot dobna a csapat mindkettő nyer, és nagyot kaszálsz.