Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


 :ok: Mostmár úgy érzem megvilágosodtam és értem, h miről is van szó, ez a link nagyon hasznos volt, nagy segítség nekem.. ez a Betgun itt elég jó sure beteket csinál,(jack-frost.co.uk/sports_betting_arbs.php) néztem az itteni listában, ami fel lett rakva, de ott nem találtam.. vagy csak elkerülte a figyelmemet.. Ráadásul sokszor van párban csupa jó irodákkal ( pinnacle, sbobet, 12bet, 188bet, melyek nem korlátoznak, vagy csak nagyon ritkán), nem tudom ez is ilyen lehet e....

Egyébként olyan nem fordulhat elő remélem, hogy ha én megraktam a fogadást, ők semmissé tegyék azt ( mondjuk ha elszámolták magukat vmi odds-nál, amiből jó sure bet lett), ha már megtettem azt,  nem törlik, ugye?

Nem tudom hogy már végigolvastad-e ezt a topikot mert ha jól emlékszem akkor itt volt arról is szó hogy az irodák nem kedvelik az olyan játékosokat akik az irodák nyilvánvaló hibáira (mint a fenti példákban a Betgun)utaznak.Talán még a bet365-nél is volt szó arról hogy töröltek(? vagy szankcionáltak másképp?,nem emlékszem)ilyen fogadásokat.És hogy a rutinos arbolók óva intettek mindenkit az ilyesmitől.


Mond, Dani, itt van 103 oldal olvasnivalo - mindenre valaszt kapnal, meg olyanokra is, amire almodban se gondolnal, csak idot kellene bele invesztalnod. De igy konnyebb ugye? egy honap mulva mar ugy is a dontetlenezessel, vagy goalhuntingal fogsz probalkozni, itt meg a fiuk egy uj tigrisjaninak, vagy egy oroszlanyferinek fogjak ugyanezt magyarazni ujbol es ujbol... Le a kalappal elottuk. Es nem arrol van szo, hogy nem akarok segiteni, vagy fasz vagyok. Csak eppen nem szeretem ha valaminek nincs ertelme...

1xbetről érdeklődtek páran, néhány oldallal előrébb. Személyes tapasztalat alapján nagyon jó az iroda, kiváló oddsokat kínál, magas limitekkel, élő chaten rögtön válaszolnak, a kifizetés szinte azonnal megérkezik.
Ez mind szép és jó, körülbelül 3-4 hétig tart a "tündérmese"...
Eleinte normál tétekkel játszottam (20-30 Euro), leginkább bónuszok kiforgatásához, csak top ligákra fogadtam. Összességében -1 és +1% közti "haszonnal". Az első nagy tét után (ami bl negyeddöntő volt -valami 1X2-, 100 Euroval fogadtam az irodánál és valami 2-3%-os arb volt), rögtön le is korlátoztak 1Euróra... Erre eléggé számítottam is, kicsit csodálkoztam, hogy ilyen sokáig bírta. Viszont ami ezután következett az egy kisebb tortúra volt a kifizetésnél. Netellerre kértem ki x összeget, majd írták, hogy küldjem le a ID dokumentumokat. Személyi, lakcím elküldve. Valami nem stimmel. Küldjek bankszámlát. Elküldve. Valami még mindig nem stimm. Küldjem be az útlevelem másolatát. Elküldve (így már minden személyes dokumentumot elküldtem amit csak lehet). De már megint csak gond van és nem tudnak kifizetni. Küldjek a Neteller számlámról PrtScreent. Megvan, elküldve. De még mindig nem jó, mert küldjek arról is PrtScreent, ami igazolja a Netelleres befizetésemet hozzájuk. Ezek után már hajlandóak voltak teljesíteni a kifizetést.
Röviden ennyi  :D



Köszi az információt A_28... Nem mindenki járt még ilyen fórumokon és nem lát meg egyből mindent és nem minden van itt bizony ugyanígy, ahogy kérdeztem ( valami igen) és bizony igen, kérdezek, mert nem akarok egy fogadással elbukni 4-500 eurot vagy usd-t, azért mert bizonytalan vagyok... Ha nem kapok választ az sem baj, akkor próbálom kikeresni, ( lehet éppen több hónap, akár több évre visszamenőleg a hozzászólásokat, lehet azóta változhattak dolgok stb), de ha már vannak itt ilyen emberkék, akik szívesen segítenek, akkor abban nincs semmi... De ha neked ezeket a hozzászólásokat olyan idegesítő elolvasni, hát akkor ne tedd!  :cya:

Idézetet írta: farkasdani82 Dátum május 15, 2015, 00:50:19
Köszi az információt A_28... Nem mindenki járt még ilyen fórumokon és nem lát meg egyből mindent és nem minden van itt bizony ugyanígy, ahogy kérdeztem ( valami igen) és bizony igen, kérdezek, mert nem akarok egy fogadással elbukni 4-500 eurot vagy usd-t, azért mert bizonytalan vagyok... Ha nem kapok választ az sem baj, akkor próbálom kikeresni, ( lehet éppen több hónap, akár több évre visszamenőleg a hozzászólásokat, lehet azóta változhattak dolgok stb), de ha már vannak itt ilyen emberkék, akik szívesen segítenek, akkor abban nincs semmi... De ha neked ezeket a hozzászólásokat olyan idegesítő elolvasni, hát akkor ne tedd!  :cya:

Nem az az idegesítő, hogy írsz, hanem az, hogy nem olvasol. Mondjuk emiatt nem szedek idegnyugtatót.  ;D

Kérdezhetsz nyugodtan, de előbb nézd meg ha a kérdésedre nem e született már válasz. Vannak dolgok amelyek már "n"-szer le voltak írva. Ennyi az egész.

Tudom, tudom, egyszerűbb kérdezni, mint utánaolvasni. Ez már ilyen világ, sajnos.

Egyébként az évek során sem változik az alap ázsiai handicap fogadási típusokkal. A víz szalad, a kő marad.

Üdv újra (páv év után :angel:).

A danger zone-t kihasználva surebetezik valaki?
Értem én ez alatt azt, hogy pl. live fogadáson megrakom az undert pl. Pinnacle-n és overt a másik irodánál, de csak az után miután a Pinnacle megerősítette az under fogadásomat. Ez alatt az idő alatt (akár 2 perc is), míg a fogadás a danger zone-ban van, addig a másik oldalon bőven emelkedhet az overre az odds, főleg ha a meccs vége felé rakjuk meg a tétet, amikor már gyorsabban változnak a szorzók. Ha jól tudom, a danger zoneban lévő bet akkor is void, ha megteszem az undert, és az alatt az idő alatt gól születik (akkor is ha már nem lenne esélyem nyerni pl. 80. percben megteszem az u0,5 és 20 mp múlva gólt szereznek).
Ez így működhetne?
Köszi.

Elvileg mukodhet, gyakorlatilag nem tennem tuzbe a kezem. kezdjuk azzal, hogy ez igy mar nem sure bet. Masik dolog, nem vagy tisztaban a azsiai over / underrel. under 0,5 nincs void. under 1 kell oda tenned, es varni, amig az over 0,5 felmegy egy nagyobb szorzora. ez sokkal tovabb tart majd mint 2 percig... ki kell probalni, ot tiz eros tetekkel...

Idézetet írta: AC_28 Dátum május 18, 2015, 10:21:17
Elvileg mukodhet, gyakorlatilag nem tennem tuzbe a kezem. kezdjuk azzal, hogy ez igy mar nem sure bet. Masik dolog, nem vagy tisztaban a azsiai over / underrel. under 0,5 nincs void. under 1 kell oda tenned, es varni, amig az over 0,5 felmegy egy nagyobb szorzora. ez sokkal tovabb tart majd mint 2 percig... ki kell probalni, ot tiz eros tetekkel...

Az ázsiai over/underrel tiszában vagyok, ebben biztos lehetsz, úgy vettem ki, hogy te nem egészen értetted meg, hogy mire gondolok. Én a danger zone által voidolt fogadásokra értettem ezt. Tehát amíg a fogadás nincs megerősítve. Pinnacle live betnél a fogadásod rögtön el van fogadva (nem kell várni 5-6 mp-et mint pl. bet365) és belekerül a danger zone-ba, amíg nem kerül megerősítésre. A fogadás addig nincs megerősítve, amíg a labda nem kerül ki a támadó harmadból - nos ez lehet akár 1-2 perc is. A szabályok szerint akkor voidolódik egy fogadás ami a danger zoneban van ha gól születik, vagy piros lap. (javítsatok ki ha, nem így van)


Idézetet írta: zaporozsec Dátum május 18, 2015, 10:41:57
Az ázsiai over/underrel tiszában vagyok, ebben biztos lehetsz, úgy vettem ki, hogy te nem egészen értetted meg, hogy mire gondolok. Én a danger zone által voidolt fogadásokra értettem ezt. Tehát amíg a fogadás nincs megerősítve. Pinnacle live betnél a fogadásod rögtön el van fogadva (nem kell várni 5-6 mp-et mint pl. bet365) és belekerül a danger zone-ba, amíg nem kerül megerősítésre. A fogadás addig nincs megerősítve, amíg a labda nem kerül ki a támadó harmadból - nos ez lehet akár 1-2 perc is. A szabályok szerint akkor voidolódik egy fogadás ami a danger zoneban van ha gól születik, vagy piros lap. (javítsatok ki ha, nem így van)

Akár működhet is, de elképzelhetőnek tartom, hogy "nagyvonalúan" egy gól esetén gyorsan elfogadják még az under fogadásodat.  :)
Ugyanakkor ez is inkább trédelés, mint arbitrázs, mivel az is előfordulhat, hogy a Pinnacle gyorsan jóváhagyja, te meg percekig vársz máshol a megfelelő szorzóra, azaz percekig kockáztatsz.
De ezzel tényleg lehet rövidíteni a kockázatban töltött időt. (bár én inkább az over tippeknél érzem indokoltnak a "danger zone"-os várakoztatást, undernél az iroda helyében egyből elfogadnám a fogadást...)

Az lenne az igazi, ha a Pinnacle is kínálna a 10-15 perces szakaszokra over-under szorzókat, mert ott még gyorsabban másznak felfelé az over szorzók.


Idézetet írta: Knapp Dátum május 18, 2015, 16:16:23
Akár működhet is, de elképzelhetőnek tartom, hogy "nagyvonalúan" egy gól esetén gyorsan elfogadják még az under fogadásodat.  :)
Ugyanakkor ez is inkább trédelés, mint arbitrázs, mivel az is előfordulhat, hogy a Pinnacle gyorsan jóváhagyja, te meg percekig vársz máshol a megfelelő szorzóra, azaz percekig kockáztatsz.
De ezzel tényleg lehet rövidíteni a kockázatban töltött időt. (bár én inkább az over tippeknél érzem indokoltnak a "danger zone"-os várakoztatást, undernél az iroda helyében egyből elfogadnám a fogadást...)

Az lenne az igazi, ha a Pinnacle is kínálna a 10-15 perces szakaszokra over-under szorzókat, mert ott még gyorsabban másznak felfelé az over szorzók.

Ha jól emlékszem, akkor pár hónapja fogadtam egy Liverpool meccsre underra kb 15 perccel a meccs vége előtt, egyből lett gól, és voidolták a fogadásomat. Azért írtam pont a Pinnaclet példának, mivel náluk lehet manuálisan akár másodpercenként frissíteni a bal oldalon lévő szelvényen a Pending bet szekciót, ezért pontosan lehet tudni, hogy mikor fogadták el a fogadást. Nos amint eltűnik onnan a fogadás, akkor meg lehet rakni a másik oldalt. Szerintem minimális a kockázat.
A szabályzatukban (http://goo.gl/qEAKS0) nincs kitérés a fogadás típusára, hogy mikor void, csak ennyi van írva:
Events that will lead to a bet being rejected when the ball is in the Danger Zone:

A goal
A red card


Mérkőzés vége felé, vagy félidőhöz közeledve már sokat változnak az o/u, ill a félidő o/u oddszok, szóval ott meg lehetni csípni több %-ot is.

Na mindegy, kipróbálom kis téttel eleinte, aztán majd beszámolok róla :)

Lóverseny arbitrázst próbáltátok már? Ma a betfair és a bet365 szorzóit hasonlítottam egymáshoz, és szinte minden futamon akadt olyan szorzó, ahol lehetett volna arbolni, de csak nagyon rövid ideig, a bet365-nél gyorsan lecsökkentették a szorzót, amit utána lehetett volna layelni.
A gugliban közben rábukkantam a Spymare szoftverre, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Egész jó cuccnak tűnik.
http://www.spymare.com/
Rendkívül jól kidolgozott honlap, érdemes rákattintani jobb felül a közösségi oldalak gombjaira  :D