Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Közben tudok is reagálni saját magamra mert csináltam pár számítást, ha nem több ezer eurós tétekkel nyomja az ember, akkor nem éri meg, havonta egy minimálbérnyi összegért kár az időt pazarolni... a fogadóirodák meg úgyis lekorlátoznak, szóval halott ügy

Ha több ezer eurós téttel rakod akkor is lekorlátoz! Szerintem a korlátozásra ellen még nemigen tudott senki semmit kitalálni! Külföldi oldalakon a Pinnacle, Marathonbet, Betfair hármast jelölik meg mint legkevésbé korlátozó irodát! Ehhez képest több embertől hallottam, hogy pl. a Marathonbet már 3-4 surebet után korlátoz! Szóval ennyit erről!

Idézetet írta: vinatieri Dátum május 19, 2015, 13:39:46
Ha több ezer eurós téttel rakod akkor is lekorlátoz! Szerintem a korlátozásra ellen még nemigen tudott senki semmit kitalálni! Külföldi oldalakon a Pinnacle, Marathonbet, Betfair hármast jelölik meg mint legkevésbé korlátozó irodát! Ehhez képest több embertől hallottam, hogy pl. a Marathonbet már 3-4 surebet után korlátoz! Szóval ennyit erről!
Az a gáz hogy te nagyon nem vagy képben ezzel a témával.  :)

Szerintem itt én vagyok az egyetlen, akit nem korlátozott a Marathonbet  :D

Idézetet írta: zaporozsec Dátum május 19, 2015, 20:21:32
Szerintem itt én vagyok az egyetlen, akit nem korlátozott a Marathonbet  :D

Engem is elviseltek majd 5 hónapig, csak amikor elkezdtem náluk komolyabban nyomni nagyobb tétekel akkor korlátoztak.
De az hogy ennyi ideig birta csak annak tudom be hogy egy befizetésem nem írták jóvá és ott fényképezni kellet skrill history-t supportal is sokat kérdezett. De persze az is lehet hogy ennek semmi köze hozzá.

ha már így "pörög" a topik, nekem is lenne egy kérdésem. jelenleg betburger-t használom, mint arb figyelő oldal. igazából meg is vagyok elégedve vele, nagyjából sikerül kihámozni a 1% feletti arb-okat is, de sok idő és sokszor mire megtalálom, már lőttek is az arb-nak. szóval olyan oldalt keresek, ahol free módban sincs 1%-os korlátozás és ki lehet választani, hogy mely irodák közül mutassa az arb-okat. betburger is drága ahhoz, hogy előfizessek rá, többet vinne el az előfizetés, mint a haszon, ezért is kellene free oldal.

Idézetet írta: rooney8 Dátum május 20, 2015, 21:19:13
ha már így "pörög" a topik, nekem is lenne egy kérdésem. jelenleg betburger-t használom, mint arb figyelő oldal. igazából meg is vagyok elégedve vele, nagyjából sikerül kihámozni a 1% feletti arb-okat is, de sok idő és sokszor mire megtalálom, már lőttek is az arb-nak. szóval olyan oldalt keresek, ahol free módban sincs 1%-os korlátozás és ki lehet választani, hogy mely irodák közül mutassa az arb-okat. betburger is drága ahhoz, hogy előfizessek rá, többet vinne el az előfizetés, mint a haszon, ezért is kellene free oldal.
Szerintem ez részben a te hibád hogy löttek az arbnak, 10-20 mp frissités megy náluk.
Szerez be egy +monitort megkönnyiti az életed, nekem van egy eladó.  ;)
Én free programról nem tudok ami normális lenne.
Talán egy surebet.com megteszi, de az baromi lassú és dobálja be a régi arbokat is ami nem él. De 10$ per hét vagy 30$ per hó. És kapsz egy nagyon íritáló jelzést mellé ami napi néhány órás használattal a falra mész. Persze azt lehet váltogatni de egyik sem jobb mint a másik...
ami napi 8 órás használattal

Idézetet írta: bendehal Dátum május 20, 2015, 21:47:05
Szerintem ez részben a te hibád hogy löttek az arbnak, 10-20 mp frissités megy náluk.
Szerez be egy +monitort megkönnyiti az életed, nekem van egy eladó.  ;)
Én free programról nem tudok ami normális lenne.
Talán egy surebet.com megteszi, de az baromi lassú és dobálja be a régi arbokat is ami nem él. De 10$ per hét vagy 30$ per hó. És kapsz egy nagyon íritáló jelzést mellé ami napi néhány órás használattal a falra mész. Persze azt lehet váltogatni de egyik sem jobb mint a másik...
ami napi 8 órás használattal

betburger-nél az 1% feletti arbok okoznak problémát, mert ha nem fizetsz elő, akkor csak az eseményt mutatja, és hogy hány százalékos az arb, utána neked kell manuálisan kikeresni, hogy vajon melyik fogadás okozhat arb-ot. ez a sok idő és itt van, hogy sokszor mire megtalálom, már lőttek az arbnak. persze vannak olyan fogadóiroda párosítások, ahol már nagyjából kitapasztaltam, hogy mely fogadástípusoknál szokott arb lenni, de tény, hogy sokkal egyszerűbb lenne az életem, ha előfizetnék rá. de nézzük meg az árakat: havi 79,9€. mióta csinálom az arb fogadást, a legtöbb bevétel - hónapra lebontva - 79€ volt, de abban egy kevés bónusz is benne volt. a többi hónap pedig közelében sincs ennek az összegnek. így jól látható, hogy bőven nem éri meg előfizetni, mert folyamatosan mínuszban lennék. és látom, hogy milyen arb-ok vannak, hétköznap szinte alig van 1% feletti esemény, így azt sem lehet mondani, hogy ha előfizetnék, akkor dőlne a lé :D
igazából az a baj, hogy kevés irodánál vagyok, ami a kevés tőke miatt is van. szép lassan próbálgatok bevenni új irodákat, csak macerás. ha rögtön arb-olni kezdek, akkor már jön is a korlátozás. "be kellene vezetni" az új irodákat, valós fogadásokkal, de bukni nem akarok. trade még lehet egy megoldás, de abban is ott van a kockázat. szóval nem egyszerű :D
surebet.com-ot pedig régebben használtam, elő is fizettem rá, de nagyon kevés arb-ot talál az oldal. mikor még marathon-on nem korlátoztak, akkor jó volt, mert ott szinte minden eseményen volt egy arb, akkor lehetett kaszálni, csak akkor még kevesebb volt a kezdőtőke, így nem tudtam akkora tétekkel játszani:)

Én az oddstorm.com -ot tudom ajánlani élő arbokhoz, bár csak a focit mutatja, az is jó ha nincs kosár, tenisz vagy kézilabda. Gyors, rengeteg iroda benne van a keresőjében, kiválaszthatod hogy mekkora arbokat mutasson. Egy napra befizettem, aztán rájöttem hogy felesleges fizetni érte, mert mutatja a mérkőzés állását és hogy hányadik percben jár a meccs, bet365-ön így hamar meg lehet találni melyik meccsről is van szó aztán már csak rakni kell. Bocs ha már írták, talán valakinek hasznos lesz az info

Van itt olyan aki használ valamilyen szoftvert/elő van fizetve valahol, és megdobna 1-2 surebet tippel?
Az ingyenesen elérhető oldalakon nincs semmi értelmes, és ketyeg az óra, bónuszt kéne forgatnom winmastersnél (youwin szorzók) :redchug:
Kéne a bennragadt pénz, de sok van még hátra, és kevés az idő :bash: Valaki esetleg tudna segíteni?

Idézetet írta: Labs Dátum június 15, 2015, 03:15:50
Én az oddstorm.com -ot tudom ajánlani élő arbokhoz, bár csak a focit mutatja, az is jó ha nincs kosár, tenisz vagy kézilabda. Gyors, rengeteg iroda benne van a keresőjében, kiválaszthatod hogy mekkora arbokat mutasson. Egy napra befizettem, aztán rájöttem hogy felesleges fizetni érte, mert mutatja a mérkőzés állását és hogy hányadik percben jár a meccs, bet365-ön így hamar meg lehet találni melyik meccsről is van szó aztán már csak rakni kell. Bocs ha már írták, talán valakinek hasznos lesz az info
Üdv Labs!
A hozzászólásod után megnéztem az oddstorm-ot. Tényleg könnyen meg lehet találni a meccseket. Viszont nagyon megköszönném ha esetleg volna néhány jó tanácsod, arra vonatkozólag, hogy hogyan rakod a fogadásokat. Úgy értem, hogy hogyan lehet olyan gyorsan számolni, tétet rakni, hogy még éljen az arb?
Előre is köszönöm a segítséget!
biros 

Sziasztok!

Bevallom, nem olvastam végig a teljes fórumot, de azért 80 oldalt letudtam, de így is maradt bennem pár kérdés. Ha jól vettem ki, akkor azok, akik ezzel foglalkoznak, a meccsek előtt fogadnak, de engem viszont az élő lehetőségek érdekelnének. Vagyis az ezekben rejlő lehetőség és buktató. Ma ugyanis kíváncsiságból figyeltem az élő foci és teniszmeccseket bet365-ön és pinnacle-n. Szinte mindegyik esetében találtam 2+%-os lehetőségeket, sőt, focimeccs közben félidő alatt, 19% is akadt.

A kérdéseim ezekkel kapcsolatosak tehát. Akik ezt művelik, élőben és meccs előtt is fogadnak vagy csak meccs előtt? A fizetős szoftverek az élő lehetőségeket is megmutatják, vagy csak a meccs előttieket? Azaz ezeket is kidobja az előfizetőknek, azaz sok ember teszi meg élőben is hirtelen?
Érdekes volt számomra, hogy csak az említett 2 fogadóiroda kínálatéban a csak élő mérkőzéseit nézegettem, és jó pár jó lehetőséget kiszúrtam. Vagy ez esetben is érdemes a nagyon szép pluszokat kihagyni? Pl.:10+%
Itt olyasmit el lehetne kerülni, hogy törölnek, vagy csúsztatnak egy meccset, és ezt másként kezeli a két iroda.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Idézetet írta: biros Dátum július 20, 2015, 16:10:40
Üdv Labs!
A hozzászólásod után megnéztem az oddstorm-ot. Tényleg könnyen meg lehet találni a meccseket. Viszont nagyon megköszönném ha esetleg volna néhány jó tanácsod, arra vonatkozólag, hogy hogyan rakod a fogadásokat. Úgy értem, hogy hogyan lehet olyan gyorsan számolni, tétet rakni, hogy még éljen az arb?
Előre is köszönöm a segítséget!
biros

Nekem van ehhez külön programom amivel kiszámolom, de magán az oddstorm-on is van valami hasonló, ha regisztrálsz az oldalukra akkor tudod használni a kalkulátort, ráadásul a szorzókat se kell beírnod, csak rákattolsz a kívánt meccsre és azokat adja be.

Phyllum-nak:

Akkor én pont az ellenkezője vagyok a trendnek, mert szinte csak az élő fogadásokban utazok, és elég jól jövedelmez. Egy a hátonütője, hogy gyorsnak kell lenni, és ha valamit elírsz könnyen bukta lehet a vége, de gondolom ezekre rájöttél. Fizetős szoftvereket nem használok, de szerintem mutatják az élő fogadásokat is (az oddstorm.com például mutatja). Én megrakom a nagy százalékú meccseket is, a focit ritkán törlik, inkább a kosárlabda kézilabda amiket előszeretettel törölnek, hosszabb távon megéri megrakni őket, lehet néha törlik de még úgyis szerintem vétek kihagyni. Persze ha valami 30% vagy afeletti akkor rendesen meg kell nézni hogy mi van, mert valószínűleg épp az egyik oldalon rosszul van megjelenítve az eredmény és ebből keletkezik az arb, na az ilyeneket ha megrakja az ember akkor ha amelyik oldal elkúrta és persze az az oldal nyert akkor mindjárt jönni is fog a törlés, jobb esetben oddsváltoztatás.

Idézetet írta: Labs Dátum július 25, 2015, 04:04:07Akkor én pont az ellenkezője vagyok a trendnek, mert szinte csak az élő fogadásokban utazok, és elég jól jövedelmez. Egy a hátonütője, hogy gyorsnak kell lenni, és ha valamit elírsz könnyen bukta lehet a vége, de gondolom ezekre rájöttél.

Igen, erre már rájöttem, bár még csak papíron vezetem, mit lehetett volna megtenni. Kipróbáltam az oddstorm ingyenes részét is, és mivel elrejti a csapatok nevét, próbáltam belőni bet-en, hogy vajon melyik csapat tart annál a percnél és állásnál, de lehetetlen volt. Nem tudom, hogy azért kapkod ennyire az oddstorm felülete, mert tényleg ilyen kapkodós, vagy csak mert ingyen fürkészi az ember. Mert itt nem 10 mp vagy 20 mp a rövid idő, hanem 1-2-3 mp. Folyamatosan feltűnik, eltűnik, de olyan gyorsan, hogy elolvasni sincs időm, hogy mi a 3 odds. Elhiszem, hogy pár mp erejéig sokkal több arbitrázs lehetőség van, sőt, szinte rengeteg, na de ez azért túlzás, hogy semmit se láttam annyi ideig, hogy legalább az oddsokat és az irodákat leolvashassam. Bármilyen villámkezű is próbálta volna megfogadni, egyet se tudott volna, az is biztos. (Lehet, hogy az oddstorm módszere az ingyen leskelődőkkel szemben, de én 2 perc után már így néztem ki: :D )

Élőzésben van pénz. Csak erre is egyre többen rákaptak.
Mindenféleképp csak 2 esélyesben szabad gondolkodni, másra nincs idő.
1-3mp-re feltünő dolgok, azért alakulnak ki mert program javít. Egy nem élő dologra adta ki, csak lassú a rendszerük gondolom.