Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Dani444 Dátum március 05, 2016, 00:35:22
Névről ismerem ezeket mind,de ingyenes verzióikat még nem használtam, mert úgy voltam/vagyok, hogy a bónuszokat forgatom csak!

A bónuszok forgatásához tökéletesen használhatóak. Jobb, mint 2 hetet várni egy kinézett meccsre...    ;)

Én a surebet.com kalkulátorát használom lényegében mindig, itt be lehet állítani, hogy melyik kimenetelre vagy kimenetelekre menjen a fogadásod profitja. (esetleg a vesztesége)
A kalkulátor "D" oszlopában kell pöttyözgetni, alapból minden sor be van jelölve, azaz egyenletesen oszlik meg a nyereség vagy veszteség a kimenetelek között.

Én is szoktam azzal játszani, hogy ne ugyanannyit nyerjek minden esetben, de nem a kimenetelt akarom eltalálni, hanem "racionális" okokból teszem.
Pl. ha van egy "nem szeretem" irodánál egy bónusz, amit kis veszteséggel át akarok bukni, akkor a "nem szeretem" irodánál nullára kalkulálok, így ha ott nyerek, akkor nem buktam a fogadáson, ha meg sikerül átbukni a pénzt, ahova akartam, csak akkor van rajta némi veszteség. (ez a módszer a kényszerből több körös forgatásoknál is garantálja, hogy csak egyetlen fogadásunkon veszítsünk, amikor már végre az átbukás is sikerül)

Ugyanez igaz, ha mondjuk az egyik irodánál költségeim lesznek majd a kifizetésnél, akkor úgy számolok, hogy ott többet nyerjek.

Egyébként a kalkulátorok segítségével a fogadásbiztosításokat is ki lehet számolni, hogy minden esetben ugyanannyit nyerjél, függetlenül attól, melyik kimenetel nyer. Ilyenkor a biztosított irodánál elhelyezett tét szorzóját 1.0-val kell csökkenteni a kalkulátorban.
(amíg nem használod ezeket, addig inkább nem megyek bele a részletekbe...  ;)  )

A "saját piacon" azt értem, amit te fedezel fel "manuálisan", ahol olyan arbok vannak, amiket rajtad kívül talán senki sem vett még észre.
Hja, a sok utalás is szemet szúrhat az irodáknak, de az a lényeg, hogy csak az utalgatástól nem lesz több pénzed (inkább csak kevesebb), tehát a pénzmozgatás csak egy szükséges rossz, amire ha van elegendő tőkéd, csak kevésbé van szükséged.
Az meg nem elhatározás kérdése, hogy nem az irodánál lévő teljes tőkéddel fogadsz, hanem legtöbbször kényszer is, hisz vannak limitek és ha el is tudnád költeni az összes pénzed egy bukinál, lehet, hogy a másik oldalon nem tehetsz fel ennek megfelelő összeget...

Idézetet írta: Dani444 Dátum március 05, 2016, 12:21:45
Most van 3 darab meccs amit kinéztem, de mivel vannak a kockázatmentes fogadások, és a regisztrációs bónuszok, ezt úgy csinálom, hogy egyszerre 3 helyen forgatok bónuszt, és a kockázatmentest úgy spekulálom, hogy az legyen a vesztő, aztán kivárom azt a meccset amit kinéztem (van hogy 2 hetet is várok rá :) ). Persze, így egy kicsivel több a veszteség (mivel három kötött iroda van egyszerre), de úgy csinálom hogy mindegyik irodánál a bónusz összeget játszom csak meg, aztán pedig a fennmaradó összeget (amit a kalkulátor szerint megkel még tennem) azt pedig fogadótőzsdéken csapom hozzá. :)

Az jó, hogy egyszerre forgatsz több irodánál, de ha heteket vársz egy meccsre, akkor ezzel sok időt illetve pénzt nem nyersz...
Inkább próbálj népszerű meccsekkel folyamatosan haladni, főleg, mert a hetekig meccsre várás sem túl életszerű. (bár ha nem arb, akkor talán nem tűnik fel az irodának)
Ha meg annyira ráérsz, különben sem látom értelmét a több hetes várakozásnak.
Azt írtad, fogadótőzsdével egészíted ki a hiányzó tétet, de még így is kis veszteséggel számolsz.
Amit lehet, játssz le a bónuszos irodák között, de ha van máshol is pénzed, akkor felesleges várni a forgatással.









Idézetet írta: Knapp Dátum március 05, 2016, 15:41:07
A bónuszok forgatásához tökéletesen használhatóak. Jobb, mint 2 hetet várni egy kinézett meccsre...    ;)

Én a surebet.com kalkulátorát használom lényegében mindig, itt be lehet állítani, hogy melyik kimenetelre vagy kimenetelekre menjen a fogadásod profitja. (esetleg a vesztesége)
A kalkulátor "D" oszlopában kell pöttyözgetni, alapból minden sor be van jelölve, azaz egyenletesen oszlik meg a nyereség vagy veszteség a kimenetelek között.

Én is szoktam azzal játszani, hogy ne ugyanannyit nyerjek minden esetben, de nem a kimenetelt akarom eltalálni, hanem "racionális" okokból teszem.
Pl. ha van egy "nem szeretem" irodánál egy bónusz, amit kis veszteséggel át akarok bukni, akkor a "nem szeretem" irodánál nullára kalkulálok, így ha ott nyerek, akkor nem buktam a fogadáson, ha meg sikerül átbukni a pénzt, ahova akartam, csak akkor van rajta némi veszteség. (ez a módszer a kényszerből több körös forgatásoknál is garantálja, hogy csak egyetlen fogadásunkon veszítsünk, amikor már végre az átbukás is sikerül)

Ugyanez igaz, ha mondjuk az egyik irodánál költségeim lesznek majd a kifizetésnél, akkor úgy számolok, hogy ott többet nyerjek.

Egyébként a kalkulátorok segítségével a fogadásbiztosításokat is ki lehet számolni, hogy minden esetben ugyanannyit nyerjél, függetlenül attól, melyik kimenetel nyer. Ilyenkor a biztosított irodánál elhelyezett tét szorzóját 1.0-val kell csökkenteni a kalkulátorban.
(amíg nem használod ezeket, addig inkább nem megyek bele a részletekbe...  ;)  )

A "saját piacon" azt értem, amit te fedezel fel "manuálisan", ahol olyan arbok vannak, amiket rajtad kívül talán senki sem vett még észre.
Hja, a sok utalás is szemet szúrhat az irodáknak, de az a lényeg, hogy csak az utalgatástól nem lesz több pénzed (inkább csak kevesebb), tehát a pénzmozgatás csak egy szükséges rossz, amire ha van elegendő tőkéd, csak kevésbé van szükséged.
Az meg nem elhatározás kérdése, hogy nem az irodánál lévő teljes tőkéddel fogadsz, hanem legtöbbször kényszer is, hisz vannak limitek és ha el is tudnád költeni az összes pénzed egy bukinál, lehet, hogy a másik oldalon nem tehetsz fel ennek megfelelő összeget...

Az jó, hogy egyszerre forgatsz több irodánál, de ha heteket vársz egy meccsre, akkor ezzel sok időt illetve pénzt nem nyersz...
Inkább próbálj népszerű meccsekkel folyamatosan haladni, főleg, mert a hetekig meccsre várás sem túl életszerű. (bár ha nem arb, akkor talán nem tűnik fel az irodának)
Ha meg annyira ráérsz, különben sem látom értelmét a több hetes várakozásnak.
Azt írtad, fogadótőzsdével egészíted ki a hiányzó tétet, de még így is kis veszteséggel számolsz.
Amit lehet, játssz le a bónuszos irodák között, de ha van máshol is pénzed, akkor felesleges várni a forgatással.

Huh! Köszönöm szépen a hasznos infót! :)  surebet.com kalkulátoráról még nem is hallottam. Köszi! Mindenféleképp megnézem! :) A fogadótőzsdés kiegészítést úgy értem. ha mondjuk egyik irodánál van 50 euró bónuszom a másiknál meg 70, és mondjuk egy meccsen szeretnék 3 kimenetelt lefogni és például a 70 euróhoz igazítom a többi kimenetelt, de a másikon csak 50 a bónusz, és mondjuk 52,38-at kellene feltennem, akkor 2.38-at megrakom fogadótőzsdén! Plusz ugye a 3. oldal, de most azt szándékosan nem írtam bele, hogy ne érts félre. :) A két hét várakozás most, egy olyan meccsnél van, aminél kockázat mentes fogadást kínál az egyik iroda pl: 60 euróért, én pedig a több kimenetelből, az egyikbe szinte biztos vagyok, hogy nem fog bekövetkezni (csak kockázatmentes fogadások bónusznál várok, természetesen alap kezdőbónusznál nem)! :)

Havi 200 euróval megelégedsz, itt kezdődik a probléma..
1 éve abba hagytam arbitrázst utolsó honapban amikor toltam unibet+unibet klónal (mind2 levolt korlátozva) meg szembe 3 irodával összelehettet hozzni havi 1k$. Ígaz volt benne live is bőven.
Manuálisan arbok meg 2 kijelző(vagy egy nagy) amugy nem nagyon találsz semmit.
De azért mikor kapsz egy freebet-et nézd meg mikorjár le. :)

Idézetet írta: bendehal Dátum március 05, 2016, 16:42:16
Havi 200 euróval megelégedsz, itt kezdődik a probléma..
1 éve abba hagytam arbitrázst utolsó honapban amikor toltam unibet+unibet klónal (mind2 levolt korlátozva) meg szembe 3 irodával összelehettet hozzni havi 1k$. Ígaz volt benne live is bőven.
Manuálisan arbok meg 2 kijelző(vagy egy nagy) amugy nem nagyon találsz semmit.
De azért mikor kapsz egy freebet-et nézd meg mikorjár le. :)

Havi 1000$ és abbahagytad?


Idézetet írta: bendehal Dátum március 05, 2016, 16:42:16
Havi 200 euróval megelégedsz, itt kezdődik a probléma..
1 éve abba hagytam arbitrázst utolsó honapban amikor toltam unibet+unibet klónal (mind2 levolt korlátozva) meg szembe 3 irodával összelehettet hozzni havi 1k$. Ígaz volt benne live is bőven.
Manuálisan arbok meg 2 kijelző(vagy egy nagy) amugy nem nagyon találsz semmit.
De azért mikor kapsz egy freebet-et nézd meg mikorjár le. :)

Úgy mondom a megelégedést, hogy akkor már boldog vagyok! Nyilván, ha több arb csúszna be egy hónapba, akkor kihasználnám. Egyébként pedig egyértelmű, hogy megnézem a freebet részleteit, hogy mikor jár le, de a regisztrációt is ahhoz igazítom, ha olyan :)

Idézetet írta: bendehal Dátum január 14, 2015, 21:18:32
Pörgess ki néhány bónuszt, hagy fenn mindig pénzt irodáknál.
Ne 2 perc alatt akarj 10 ezret kersni.
Másrészt elég 5-6 buki mert az 50-ből 30 klón.

Egyébként ezt nem te írtad!? :) Szóval akkor ne elégedjünk meg 200 euróval, vagy elégedjünk meg? :D

Idézetet írta: Tigris Dátum március 05, 2016, 16:52:20
Havi 1000$ és abbahagytad?


Igen mert 2$ volt a köv. korlátozás. Meg nem volt számlám és aki adott volna túl sokat kért. Másrészt ezekből az írodákból amit ki lehet az nem sok. Elég meg nézni bet365 UK bónuszát... és melette van még 30. Ha visszatérek nem magyar acc lesz. akkor döbensz rá mekkora szopás magyarnak lenni amikor a purevpn 27% áfát rád tól.
Meg elég időtt töltöttem a gép előtt, és kicsit kiégtem. De lassan eleget pihentem. :)

Idézetet írta: Dani444 Dátum március 05, 2016, 17:38:35
Egyébként ezt nem te írtad!? :) Szóval akkor ne elégedjünk meg 200 euróval, vagy elégedjünk meg? :D

Most be tolsz egy idézetett, nyílván valamire válaszoltam. Havi 60k-ért ülni a gép előtt tb stb. nélkül...
2 perc alatt 10 ezer ez egy fogadás, a tied pedig a másik véglet.


Azt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mennyi pénzt akar keresni, az igazából nem sportfogadás téma, hogy ki milyen élethelyzetben van és mik az igényei, elvárásai.  :)
Inkább abban tudunk segíteni, hogy elmondjuk, reálisak-e az elképzelések!

Ha engem kérdeznek, én azt szoktam mondani, hogy havi 20-50,000 ft-ot az irodák visszatérő bónuszaival is meg lehet keresni kockázat nélkül, ha van rá valakinek pár tízezer forintja. (mondjuk a nagyobb feltöltési bónuszok kiforgatása miatt azért nem árt, ha inkább 150-200,000 ft tőke van erre összességében)
Ezt saját számlákra értem, tehát multizás nélkül. Pl. az unibet egy jobb hónapban ad 6-8 fogadásbiztosítást, amelyekből tízezer forint gond nélkül kiszedhető. (éppen most esett le a 14. gól a mai NB1-es fordulóban, remélem, nem csak engem érint...  :)  )

Igen, manuális arb kereséshez több képernyős megoldás szükséges, de több monitor híján elég a böngészőt többször megnyitni, szépen lekicsinyíteni az ablakot és egymás mellé/alá szerkeszteni a különböző irodák és arb keresők oldalait.
Mondjuk szerintem sima sportfogadásnál is érdemes így figyelni a szorzókat, mert nem mindegy, hogy 1.85 vagy 1.95...

Szerintem a sportfogadáshoz szükséges infrastruktúra már kifejezetten olcsó, 20-30,000-ért lehet kapni megfelelő használt képet (sem merevlemezből, sem videokártyából nem kell extra), 10-20,000-ért monitort, de lehet ugye a meglévő tablet vagy telefon segítségével is dolgozni.
Monitor helyett meg akár még a tévékre is rá lehet nyomni a képet, főleg, ha nagyobb méretet szeretnénk.

Hja, a havi "tb", ha magad után fizeted 7050 ft. 


Idézetet írta: Knapp Dátum március 05, 2016, 19:30:54
Ha engem kérdeznek, én azt szoktam mondani, hogy havi 20-50,000 ft-ot az irodák visszatérő bónuszaival is meg lehet keresni kockázat nélkül, ha van rá valakinek pár tízezer forintja. (mondjuk a nagyobb feltöltési bónuszok kiforgatása miatt azért nem árt, ha inkább 150-200,000 ft tőke van erre összességében)
Ezt saját számlákra értem, tehát multizás nélkül. Pl. az unibet egy jobb hónapban ad 6-8 fogadásbiztosítást, amelyekből tízezer forint gond nélkül kiszedhető. (éppen most esett le a 14. gól a mai NB1-es fordulóban, remélem, nem csak engem érint...  :)  )


Szuper, hogy ezt a témát felhoztad! :) Mely irodák szoktak időről időre, bónuszokat kínálni? Én sajnos csak kettőt tudok, ami ilyen szuper. A bet365, és az unibet. Még mondanál nekem ilyen irodákat? Nagyon hálás lennék! :) Mondhatod az összeset is az se baj! : D

Sziasztok! A Pinnacle nagyon lassan reagál a gólokra pl. Ezt ki szabad használni surebetezés közben? Ha én látom egy másik irodánál a gólt én addig tehetek a pinnacle-en tippet? Elfogadják vajon? Nincs pénzem rajta, csak egy hét mulva lesz kb. ezért nem tudom kipróbálni. Szegény irodánál amíg végigmennek a színkódok két góllal is lemaradhat simán.

Idézetet írta: nagjtamas Dátum március 26, 2016, 15:42:27
Sziasztok! A Pinnacle nagyon lassan reagál a gólokra pl. Ezt ki szabad használni surebetezés közben? Ha én látom egy másik irodánál a gólt én addig tehetek a pinnacle-en tippet? Elfogadják vajon? Nincs pénzem rajta, csak egy hét mulva lesz kb. ezért nem tudom kipróbálni. Szegény irodánál amíg végigmennek a színkódok két góllal is lemaradhat simán.
A pinnacle-nél nem hiszem hogy működik a danger zona miatt.
http://www.pinnaclesports.com/information.aspx?id=22700&ito=5600&itc=260&itv=mjiznjyymjuyodas1&ito=sil39262204&its=english%20danger%20zone%20april%202012%20(2)

Hogyan tudom megszüntetni a bwin számlám,mert nem enged a kifizetésre,mert mikor arra kattintok kilép az oldalról. :S :(

Idézetet írta: Rockroll Dátum április 06, 2016, 15:16:03
Hogyan tudom megszüntetni a bwin számlám,mert nem enged a kifizetésre,mert mikor arra kattintok kilép az oldalról. :S :(
Minek azt megszüntetni?
Inkább add nekem ha már nem kell... ;)

Szia Knapp.  Most szeretnék vissza térni a sportfogadashoz.  Írnál kicsit részletesebben erről a bónusz forgatasrol? Ez is arb fogadás v csak bónusz forgatás? A válaszokat előre is köszi.

Idézetet írta: venom1989 Dátum április 09, 2016, 09:00:14
Szia Knapp.  Most szeretnék vissza térni a sportfogadashoz.  Írnál kicsit részletesebben erről a bónusz forgatasrol? Ez is arb fogadás v csak bónusz forgatás? A válaszokat előre is köszi.

A bónuszokat sokféle stratégiával forgathatod, ha arbitrázsok segítségével teszed, akkor egy apró különbség van az "igazi" arbitrázsokhoz képest: használhatsz olyan szorzópárokat is, amelyek nem hoznak nyereséget, hanem kicsi mínuszt eredményeznek.
Ugye bónuszforgatásnál részben az iroda pénzéből játszol, így akár 1-2% veszteség is belefér, hisz marad még a bónuszösszegből.

Ha valaki hosszabb távon szeretne egy számlát használni, akár a sima fogadások, akár a későbbi bónuszakciók miatt, annak egyébként is érdemes az elején nem mohó arbosnak tűnnie, mert a legtöbb irodánál hamar korlátozva lesz a számlája vagy éppen kizárják a bónuszokból...
Szóval egy új számlán inkább egy foci BL meccs háromesélyes piacán fogadjunk 1-2% veszteséggel, mint a bahreini röplabdabajnokság 4. osztályában a szettek számára.