Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Kedves Mindenki!
Első sorban a profi/haladó fogadó társaimhoz szólnék. Más részt kíváncsi vagyok annak a véleményére is aki "csak" pár hónapot használta ki az arbitrázs nyújtotta lehetőségeket.
Szerintetek érdemes bele kezdeni ebbe az egészbe még 2016-ban is? Nem késő már? Persze, hogy érdemes hisz tuti nyereség stb. Oké,oké de engem pont az a része érdekel ahol a buktatók vannak. A legfőbb gond az a korlátozás. Tudom az "alapszabályokat", hogy be kell járatni az irodát, de a leírtak alapján is úgy jött le, hogy akkor is korlátoznak vagy kitiltanak egy idő után. Szóval erre semmilyen megoldás nincs? A kerek összeggel fogadj, néha tegyél fel más tippeket, még ha buksz is egy keveset akkor is. Regisztrálj újra. Szóval ezeken kívül. A regisztrálj újra-val semmi gond nem lenne (talán az hogy ugyan az az ip cím?) ha gyártó soron érkeznének a személyek és vele együtt a személyi kártya/számla akármi. Én a rebelbetting (fizetős részét) szeretném használni. Az elég gyors, és úgy tudom/láttam, hogy vissza lehet hozni a havi díj árát simán... ha le nem korlátoznak. Tudom, hogy ezeket a kérdéseket körbe rágta már mindenki itt, de bízom abban, hogy az idő múlásával ezek a dolgok változnak egy keveset. Hátha segítek még egy-két kezdő társamnak azzal, ha valaki megválaszolja a kérdésemet. Egy szó mint száz, érdemes ma neki vágni kb. 300.000 forintnyi tőkével + esetleges bónuszok.. vagy nem hozz akkora hasznot ahány idegölő percek okozz a dolog? Még egy nagyon fontos dolog: mondanátok nekem 8-10 irodát ahol érdemes elkezdeni? (nyilván azokat akik legkésőbb korlátoznak le)
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!!

A közelmúltban regisztráltam én is erre a fórumra, teljesen laikusként, ami viszont egyértelmű nulla hozzáértéssel is az az, hogy az alapelv működőképes "csak" a gyakorlati buktatók kétségesek.  Magam is ezeket a kérdéseket szerettem volna feltenni mint Te.
Annyi különbséggel, hogy ha valaki sikeresen űzi az arbitrázst és hajlandó egy kezdő útját egyengetni a sportfogadási karrierje elején, annak szívesen felajánlanék anyagi ellentételezést tanításomért cserébe.
De ez a nagy csend lehet, hogy válasz is egyben?

Sziasztok ,
Aki szeretne Arbolással foglalkozni vagy már foglalkozott vele csak abbahagyta a buktatók miatt , korlátozások stb.
Keressem meg engem privátban.
Amint egy kapu bezáródik ki nyílik egy másik !

Egy szó mint száz , ismerem a megoldásokat, tudom hogyan maradunk radar alatt.

Félreértések elkerülése érdekében előre leszögezem SEMMI FÉLE ANYAGI VONZATA NINCSEN A SEGÍTSÉGEMNEK.

Kis tökével rendelkező Arbosok részére ( Minimum 400€ szükséges) napi szinten pár óra munkával 100-150€ profit megkeresése lehetséges!

Hihetetlen emberek tapossak a foldet. Megeszem a farkam, ha ez nem az a foszer, akit nemreg kidobtatok... az a ki vagyok en dumaju segg... komolyan, megall az esz. Szepen megvolt neki mondva, igy berontani valahova ,,bizniszt csinalni" nem fair dolog. Erre ittvan ujbol...

Idézetet írta: s.t.r Dátum május 28, 2016, 16:10:54
Sziasztok ,
Aki szeretne Arbolással foglalkozni vagy már foglalkozott vele csak abbahagyta a buktatók miatt , korlátozások stb.
Keressem meg engem privátban.
Amint egy kapu bezáródik ki nyílik egy másik !

Egy szó mint száz , ismerem a megoldásokat, tudom hogyan maradunk radar alatt.

Félreértések elkerülése érdekében előre leszögezem SEMMI FÉLE ANYAGI VONZATA NINCSEN A SEGÍTSÉGEMNEK.

Kis tökével rendelkező Arbosok részére ( Minimum 400€ szükséges) napi szinten pár óra munkával 100-150€ profit megkeresése lehetséges!

Ez egy elég "jó módszer" lehet, miért nem írod ki mindenkinek? :) Egyszerűbb, mint minden levélre válaszolni.  8)  ???

Ha olyan tuti a módszered, akkor miért nem alkalmazod egyedül, saját magad? Mért kell neked pár palimadár 400€-val, ha nem legombolni akarod őket?

StanJames,Marathonbet  kombó egyszerűen verhetetlen Liveba!

30-60 mp-ig általába folyamatosan élnek az arbok.

ÉS egész nap ilyeneket dobálgat! Hihetetlen !



Áruld már el pls a Vögele meccs melyik pillanatában adtak 21-es oddsot arra hogy 2-0ra nyer?


Vögele meccs előtt favorit volt. Az első szettben végig brékelőnyben volt,és simán nyerte is a szettet. Igaz a második szettben 0-2 volt de KIZÁRT dolog hogy 21es oddsot adtak akkor a szett győzelmére..(ami ugyanazt jelentette mint a 2:0)

Hát fogalmam sincs én csak screeneltem.
Betburger ezt írta és eddig még nem volt rossz tapasztalatom vele!

A szerbia u21 sem surebet, mert ha amrad a 2-1 akkor máris nincs garantált nyeremény.


Vezet Szerbia 2-1re és 3,40es oddsot adnak rá a StanJamesen. Aha.. Ez aha jól nézem egy +1es hendi a Szerbekre. Szal vezetnek és még előnyt is adnak nekik 3,40ért.. De ha mínuszos hendi lenne, vagyis kéne még nekik egy gól (ami logikusabb lenne) akkor sem surebet, mert ha marad a meccs 2-1, az nem profit.