Bajnokok Ligája 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kedden 8 meccsből 8 under lett a 2,5-ös line mellett. Sejtettem, hogy a közelgő hétvégi rangadók miatt nem lesz gólcsúcs, de hogy mind a 8 meccs marad 2,5 gól alatt, ez extra.

Kíváncsi leszek a mai napra ezek után.

Napoli - Ajax (szerda, október 12., 18:45CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

A hazai csapat nyer & Gólok száma 3,5 felett 3.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Barcelona - Inter (szerda, október 12., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

A hazai csapat nyer & Gólok száma 3,5 felett 3.50
 
Robert Lewandowski szerzi az első gólt 3.75
 
Hakan Calhanoglu gólt szerez   6.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Rangers - Liverpool (szerda, október 12., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Mohamed Salah szerzi az első gólt 5.75
 
Roberto Firmino gólt szerez 2.75
 
Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Idézetet írta: Admin Dátum október 06, 2022, 08:01:52Nem szeretnélek megbántani de olyan nem létezik, hogy FAN voltam. Az egy életre szól. Ha meg nem érzed, akkor meg nem is voltál valójában. OFF vége  ;)


Aki Del Pieron, Zidene-on ... nő fel, aztán kap nevesincs, meg Roma játékost, edzőt, oda nem illő világsztárt, kilátástalan játékot, érthetetlen felfogást, igazolásokat, azok közül sokan mondtak búcsút az öreg hölgynek.

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 12, 2022, 16:05:19Aki Del Pieron, Zidene-on ... nő fel, aztán kap nevesincs, meg Roma játékost, edzőt, oda nem illő világsztárt, kilátástalan játékot, érthetetlen felfogást, igazolásokat, azok közül sokan mondtak búcsút az öreg hölgynek.


Ilyen ez amikor egy csapat szurkolói el vannak kényeztetve ilyen csillagokkal, de ezek csak átmeneti periódusok.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 12, 2022, 09:09:50Kedden 8 meccsből 8 under lett a 2,5-ös line mellett. Sejtettem, hogy a közelgő hétvégi rangadók miatt nem lesz gólcsúcs, de hogy mind a 8 meccs marad 2,5 gól alatt, ez extra.

Kíváncsi leszek a mai napra ezek után.

Na ezt én is akartam írni, mert ilyen szerintem még sosem volt.
A háromesélyes oddsok is érdekesek lettek tegnap.

Egy Pool Barca kombi azééé jónak tűnik a mai napra.

Szerencsere a mai nap mar nehezebb volt belenyulni egy keves golos meccsbe.

Hiába szurkolok a Barcának mióta az eszemet tudom, nem örülök ennek a döntetlennek. Hosszabb távban kell gondolkodni és ennek a csapatnak most egy vereség és azonnali kiesés tett volna a legjobbat (így is kiesünk, csak várni kell rá 3 hetet). Azt úgy nem lehet, hogy 1 milliárdos adóssággal bevásárolunk a nyáron majd rögtön BL-t nyernénk. Laportát mindig szidtam, választás volt, akkor is mondtam, csak őt ne, mert politikusra semmi szükség...

Eladta a klub jövőjét, ígérgetett, fogalma sincs a vezetésről, hiába volt több évig elnök (ismerős valahonnan). Parasztvakításban nagyon erős, de ezt a keretet robbantani kell. És nagyon remélem, végre eltakarítják a Laporta-garnitúrát, hozzá köthető embereket, régi bútordarabokat és megindul egy teljesen új Barcelona. ALulról kell építkezni, nem úgy, hogy eladósítjuk a klubot még 5-10-20 évre. Inkább küzdjünk a 4. helyért a bajnokságban egy szerethető kerettel, mint ilyen járókeretes öregekkel, belterjes bohócokkal, akik megrémülnek, ha az ellenfél támad.

Piqué is inkább menjen le a Paradisóba, szedjen fel egy 18 éves csajt, ne mutogasson, hogy minden rendben van, aztán róla kapjuk a gólokat.  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum október 12, 2022, 23:03:42Hiába szurkolok a Barcának mióta az eszemet tudom, nem örülök ennek a döntetlennek. Hosszabb távban kell gondolkodni és ennek a csapatnak most egy vereség és azonnali kiesés tett volna a legjobbat (így is kiesünk, csak várni kell rá 3 hetet). Azt úgy nem lehet, hogy 1 milliárdos adóssággal bevásárolunk a nyáron majd rögtön BL-t nyernénk. Laportát mindig szidtam, választás volt, akkor is mondtam, csak őt ne, mert politikusra semmi szükség...

Eladta a klub jövőjét, ígérgetett, fogalma sincs a vezetésről, hiába volt több évig elnök (ismerős valahonnan). Parasztvakításban nagyon erős, de ezt a keretet robbantani kell. És nagyon remélem, végre eltakarítják a Laporta-garnitúrát, hozzá köthető embereket, régi bútordarabokat és megindul egy teljesen új Barcelona. ALulról kell építkezni, nem úgy, hogy eladósítjuk a klubot még 5-10-20 évre. Inkább küzdjünk a 4. helyért a bajnokságban egy szerethető kerettel, mint ilyen járókeretes öregekkel, belterjes bohócokkal, akik megrémülnek, ha az ellenfél támad.

Piqué is inkább menjen le a Paradisóba, szedjen fel egy 18 éves csajt, ne mutogasson, hogy minden rendben van, aztán róla kapjuk a gólokat.  ;D
Én az FC Liverpoolnak szurkolok amióta az eszemet tudom.
Ma örültem nagyon, hogy végre-valahára Salah pedagógiai célzattal kénytelen volt leülni a cserepadra és onnan nézni a többieket, ahogyan fociznak. Hetek óta reménykedtem, hogy Klopp leülteti őt a cserepadra, s emiatt az egyiptomi csávó kénytelen lesz gyorsan megmutatni, hogy neki a kezdőcsapatban van a helye.
Amikor a Rangers otthonában a meccs vége felé pályára léphetett, akkor néhány perc alatt szerzett 3 gólt.
A Barcának is kellene egy olyan "pofon", mint amilyet kapott Salah.

Egyébként a Barca BL-meccsénél arra tippeltem, hogy az általam utált és megvetett Inter nyerni fog idegenben, de sajnos érkezett Robert Lewandowski és "beleköpött a levesbe".

Idézetet írta: csabax Dátum október 12, 2022, 23:34:18Én az FC Liverpoolnak szurkolok amióta az eszemet tudom.
Ma örültem nagyon, hogy végre-valahára Salah pedagógiai célzattal kénytelen volt leülni a cserepadra és onnan nézni a többieket, ahogyan fociznak. Hetek óta reménykedtem, hogy Klopp leülteti őt a cserepadra, s emiatt az egyiptomi csávó kénytelen lesz gyorsan megmutatni, hogy neki a kezdőcsapatban van a helye.
Amikor a Rangers otthonában a meccs vége felé pályára léphetett, akkor néhány perc alatt szerzett 3 gólt.
A Barcának is kellene egy olyan "pofon", mint amilyet kapott Salah.

Egyébként a Barca BL-meccsénél arra tippeltem, hogy az általam utált és megvetett Inter nyerni fog idegenben, de sajnos érkezett Robert Lewandowski és "beleköpött a levesbe".

Nagyobbat szólt volna ez, ha nem két gigameccs (Arsenal, City) között ül a padon egy nem túl fontos BL találkozón, hanem valamelyik PL rangadón. Szerintem igazából ez inkább volt pihentetés, mint fegyelmezés; sajnos..
Beállt és gurított egy hármast ennek a nagyon gyenge Rangersnek, de még mindig nagyon sokkal 'tartozik' a szezonban.
Hétvégén sokat törleszhetne, ha végre a hazai ligában is lenne egy jó meccse :beerchug:

Azért az pech, hogy Koundé és Araujó egyszerre dőlt ki. Christensent nem tartom annyira jónak, de még ő is jobb lett volna. Az a csoda, hogy a bajnokságban ilyen jól áll a lábán a csapat. Ter Stegennel csodát tett a hajbeültetés  ;D




#103 október 14, 2022, 12:40:58, csabax
Idézetet írta: Latzka Dátum október 13, 2022, 08:38:01Nagyobbat szólt volna ez, ha nem két gigameccs (Arsenal, City) között ül a padon egy nem túl fontos BL találkozón, hanem valamelyik PL rangadón. Szerintem igazából ez inkább volt pihentetés, mint fegyelmezés; sajnos..
Beállt és gurított egy hármast ennek a nagyon gyenge Rangersnek, de még mindig nagyon sokkal 'tartozik' a szezonban.
Hétvégén sokat törleszhetne, ha végre a hazai ligában is lenne egy jó meccse :beerchug:
Ja, volt némi pihenés.
A liverpooli focisták Glasgowba mentek  egy hétre.
:beerchug: 

Az idei BL-szezon legnagyobb sztoriját kétség kívül Simon Mignolet és az FC Bruges írja. A belga csapat bombameglepetésre már továbbjutott BL-csopotjából, egykori kapusunk pedig ihletett formában véd.

📌Minyon az idei kiírás egyetlen kapusa, aki mind a négy csoportmeccsen védett és még nem kapott gólt.
📌Az Atléti ellen BL-rekordot döntött: a két meccsen 14 védést mutatott be, és mióta az Opta mér (2003 ősze), soha egyetlen kapus sem hárított ennyiszer egyazon ellenféllel szemben anélkül, hogy kapitulált volna.
📌Az Atléti kaput találó 14 lövése után mért várható gólok száma (xGOT) 3,6 volt, Simon így tartotta a madridiakat nullán.
📌Minyon összesen 22 védést mutatott be a sorozatban, míg a kapuja előtti helyzeteknek a minősége összesen 6,55 xG volt. 😯