Azahriah, futball-Eb és olimpia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted miről fog szólni Magyarország 2024-ben?

Azahriah
0 (0%)
Foci EB
4 (36.4%)
Olimpia
1 (9.1%)
Tiktok
0 (0%)
Orbán Viktor
4 (36.4%)
Valami más
2 (18.2%)

Összes szavazó: 11

Szerinted miről fog szólni Magyarország 2024-ben?

Én arra jutottam, hogy a húzó hírek, amit rommá osztanak, az majd Azahriah lesz, a magyar válogatott és majd az olimpia. Utóbbin belül csak az aranyérem, minden más nem érdekel senkit, még az ezüst sem.


Idézetet írta: TiB Dátum január 06, 2024, 16:51:10Szerinted miről fog szólni 2024?

Én arra jutottam, hogy a húzó hírek, amit rommá osztanak, az majd Azahriah lesz, a magyar válogatott és majd az olimpia. Utóbbin belül csak az aranyérem, minden más nem érdekel senkit, még az ezüst sem.

Most az a kérdés, hogy Magyarországra korlátozva, vagy a teljes világra? Mert ha utóbbi, akkor az év eseménye az amerikai elnökválasztás lesz.

Idézetet írta: Admin Dátum január 06, 2024, 18:40:10Most az a kérdés, hogy Magyarországra korlátozva, vagy a teljes világra? Mert ha utóbbi, akkor az év eseménye az amerikai elnökválasztás lesz.

Magyarországra, amúgy érdekes két nyugdíjas amerikai csatározása? ;D

Trump 77 éves, Biden 81 éves. Jó eséllyel azt sem tudják mi történt tegnap, de a világ vezetői lesznek. Szóval maradjunk csak itthon szerintem.

áptüdét: beírva hogy Magyarország

Idézetet írta: TiB Dátum január 06, 2024, 18:54:17Magyarországra, amúgy érdekes két nyugdíjas amerikai csatározása? ;D

Trump 77 éves, Biden 81 éves. Jó eséllyel azt sem tudják mi történt tegnap, de a világ vezetői lesznek. Szóval maradjunk csak itthon szerintem.

áptüdét: beírva hogy Magyarország

Az előjelek szerint nagyon is fontos Magyarországra tekintve is, hogy ki lesz a tengerentúlon az elnök. De lehet, hogy ezek csak pletykák.