SPF Race to 10 - Toplista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálok mindkettőtöknek @horzol @szumi0411  :beerchug:

Idézetet írta: horzol Dátum március 13, 2024, 13:27:48Keményen megszenvedtünk a 2500-ért!  ;D  :D  :crazy:
Valóban, talán még nem is volt ilyen hosszú menet. Kár, hogy itt nem volt napi halmozódás, de hát ez van.
Gratulálok @horzol  :cya:

Idézetet írta: szumi0411 Dátum március 13, 2024, 18:07:23Valóban, talán még nem is volt ilyen hosszú menet. Kár, hogy itt nem volt napi halmozódás, de hát ez van.
Gratulálok @horzol  :cya:

Ha esetleg kimaradt ez az infó, csak szólni szeretnék, hogy napi halmozódás már nincs. Fix nyereményes a játék. Ez az infó mondjuk még jól jön a későbbiekre nézve.

Idézetet írta: Admin Dátum március 14, 2024, 07:34:28Ha esetleg kimaradt ez az infó, csak szólni szeretnék, hogy napi halmozódás már nincs. Fix nyereményes a játék. Ez az infó mondjuk még jól jön a későbbiekre nézve.
Köszönöm az infót, de nem maradt ki, csak megerősítés akart lenni, hogy tisztában vagyok a változással.  :beerchug:


Elértem a 10 pontot.

Idézetet írta: hajnalmaya96 Dátum március 22, 2024, 23:37:58Elértem a 10 pontot.

Gratulálok a győzelmedhez!
 :beerchug:
Valahogy gondoltam, hogy nagyobb nyereményért nem olyan "roncsderbi" lesz, mint az előző. De hogy ilyen gyorsan vége?!


Gratulálok @hajnalmaya96 ! Gyorsan lerendezted ezt a kört!  :great:  :beerchug:


Gratulálok @hajnalmaya96  :great: Azért a 93. percben elszomorodtál egy kicsit.  ;D  Még jó, hogy les volt.