Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában


Valóban lezárták véglegesen, az ok pedig:

"Regrettably, during a recent audit of your Skrill account, we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore, your account has been closed. Please note that this decision is final.
 
For more information, please refer to articles 4, 4.5, 11, 11.4, 16, 16.4 Terms and Conditions you accepted when you registered."


az ok pedig nem derült ki...

szerintetek egy új regisztrációt elfogadnának ??

Idézetet írta: csucsu Dátum július 20, 2023, 00:23:07Valóban lezárták véglegesen, az ok pedig:

"Regrettably, during a recent audit of your Skrill account, we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore, your account has been closed. Please note that this decision is final.
 
For more information, please refer to articles 4, 4.5, 11, 11.4, 16, 16.4 Terms and Conditions you accepted when you registered."



az ok pedig nem derült ki...

szerintetek egy új regisztrációt elfogadnának ??

Az okot sosem mondjak el.

Csinalj inkabb netellert.

neteller, igen lehet az lesz, de ha nem tudni miért zárnak ki 3 nap alatt, akkor ott is ez a veszély fennt áll.

Egyébként itt a neteller fórum elég kevés a forgalom
:)


szerinted a Wise-nál is kell még valami adatot megadni (villanyszámla), ott sem találok ilyet

Idézetet írta: csucsu Dátum július 18, 2023, 23:39:33most meg ez jött:

"Dear Csucsu,
Csucsu a valódi neved, vagy álnévvel regisztráltál Skrillre?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 20, 2023, 07:14:55Csucsu a valódi neved, vagy álnévvel regisztráltál Skrillre?

természetesen a valódi névre, csak az ékezet hiányzik róluk,  mert latin betűket kértek.

#4055 július 20, 2023, 10:55:11, csucsu Ok: bővítés
Skrill számla regisztrálása után, az első pénz feltöltés
 melyik bankból kell hogy legyen  ?

a Wise fizikai kártyával lett feltöltve, 
lehet hogy magyar bankszámláról kellett volna ?
Például OTP számla vagy kártya?

Idézetet írta: csaba77_ Dátum július 19, 2023, 21:24:30sajnos képet nem tudok ide becsatolni. De valmi ilyet irt ki : oopps ... transaction is failed ....

A fizikai (valós) kártyával próbálkoztál, vagy a virtuálissal?

Emberek! A Skrillről működik most a bankszámlára utalás, vagy a magyar bankok azt is blokkolják? Benn van sok pénzem, ha nem működik hogy tudom kivenni?

Idézetet írta: sonio Dátum július 21, 2023, 04:22:33Emberek! A Skrillről működik most a bankszámlára utalás, vagy a magyar bankok azt is blokkolják? Benn van sok pénzem, ha nem működik hogy tudom kivenni?

Kérsz rá bankkártyát, azzal fizetsz vagy ATM-ből kp. kivétel.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 20, 2023, 00:39:08Az okot sosem mondjak el.

Csinalj inkabb netellert.

Valóban, rá kérdeztem mi volt a gondjuk ?
Válasz:

"Please refer to our previous correspondence, as all the respective information has been provided to you."


Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 20, 2023, 00:39:08Az okot sosem mondjak el.

Csinalj inkabb netellert.

Kösz, csináltam,
Ír IBAN, utalni nem tudok rá, legalábbis a Wise-ról.

Sziasztok. Mi az oka, hogy nem érkezett meg a kiutalás bankkártyára? Azt írja, azt hiszem, hogy elküldte, de nem érkezett meg.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum július 28, 2023, 13:30:00Sziasztok. Mi az oka, hogy nem érkezett meg a kiutalás bankkártyára? Azt írja, azt hiszem, hogy elküldte, de nem érkezett meg.

Lassabb annak a folyamata. Nekem volt, hogy 3 és fél nap múlva érkezett meg.

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 28, 2023, 15:43:39Lassabb annak a folyamata. Nekem volt, hogy 3 és fél nap múlva érkezett meg.

Nekem már két hete nem érkezett meg, ezért probléma...

Nekem Mastercardra mindig azonnal volt.