Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában


dátum: -születési dátum
Ruszkiba vagy?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 25, 2017, 16:15:00
dátum: -születési dátum
Ruszkiba vagy?

Nem dehogy   ;D
Beírtam "gugliba" hogy skrill,és csak ezt nyitotta meg. Am beírtam a születési dátumot de nem töltött be semmit. Csak vártam mint Ádám anyák napján   :redchug:

Mindenki megnyugodhat,tudom sokan izgultatok. Kikapcsoltam a wifit,majd vissza, és minden jó,sikerült belépni   :redchug:

Tényleg van valami gebasz a skrill-el.Engem a saját a pin kódommal sem enged belépni jelenleg.Explorer böngészőben meg pl be sem tölt az oldal.

Tököm tele van ezzel a Skrillel,ezek a pénzváltáson akarnak meggazdagodni.Eurós számláról nem lehet kérni hogy eurót küldjenek bankszámlára kivétkor,régebben persze lehetett.Az árfolyamuk meg olyan amilyen  :noway:.Vásárlás sincs rendben egyáltalán nem úgy vált mint régen amikor a kártyatársaság váltott,ami egy elég elfogadható árfolyam volt.Pénzfelvétel ATM-ből is gondolom szar+ költség is van.Nem igazán látok értelmes kézpénzfelvételt normális árfolyamon.Transferwise-ra nem lehet Skrillről befizetni
Aki kért ki Visa kártyára annak hogy jött ki az árfolyam,MNB középhez viszonyítva?

Valakinek van itt dollár alapú skrill-je?

Idézetet írta: Donwemer Dátum május 25, 2017, 16:48:50
Mindenki megnyugodhat,tudom sokan izgultatok. Kikapcsoltam a wifit,majd vissza, és minden jó,sikerült belépni   :redchug:

Én azért ajánlanék neked egy gyors jelszócserét, ha már ruszki oldalakra kerültél.  :cya:

Idézetet írta: router12 Dátum május 26, 2017, 13:05:20
igen

És lehet használni gond nélkül? Mert nekem is van de régen használtam és akkor emlékszem, hogy jött figyelmeztetés, hogy nem fognak fogadni dollárt. De most mikor beléptem egyik nap akkor nem volt ilyen és be tudtam lépni.


Valakinek volt már olyan hogy pénzfelvételnél kiírta az automata hogy elérte a limitet, majd hazaérek és látom hogy levette a pénzt?

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 03, 2017, 09:50:46
Valakinek volt már olyan hogy pénzfelvételnél kiírta az automata hogy elérte a limitet, majd hazaérek és látom hogy levette a pénzt?
2-3 napon belül visszateszi a Skrill, ha nem történt meg a tényleges pénzfelvétel.

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 03, 2017, 10:14:48
2-3 napon belül visszateszi a Skrill, ha nem történt meg a tényleges pénzfelvétel.

Akkor engem átvert a supportos csaj, mert 15 napot mondott  ;D ;D Köszi a választ!

Hja és sok sikert mára a CSAPATnak  :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 03, 2017, 10:46:36
Akkor engem átvert a supportos csaj, mert 15 napot mondott  ;D ;D Köszi a választ!

Hja és sok sikert mára a CSAPATnak  :beerchug:

Lehet nem vert át. Nekem pár hónapja volt hasonló szitu, akkor 2-3 napon visszatették anélkül, hogy a Skrillel tárgyaltam volna. Azóta lehet változott, de szerintem figyeld a számládat, mert én úgy gondolom ehhez nem kell 15 nap hogy rendeződjön.

Köszi, de az én nagy meccsem holnap lesz!  ;) Ma inkább a Te CSAPATodnak kívánok sok sikert!!  :)

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 03, 2017, 10:59:58
Lehet nem vert át. Nekem pár hónapja volt hasonló szitu, akkor 2-3 napon visszatették anélkül, hogy a Skrillel tárgyaltam volna. Azóta lehet változott, de szerintem figyeld a számládat, mert én úgy gondolom ehhez nem kell 15 nap hogy rendeződjön.

Köszi, de az én nagy meccsem holnap lesz!  ;) Ma inkább a Te CSAPATodnak kívánok sok sikert!!  :)

Persze, 15 nappal számolok az a biztos.

Úhh, tényleg, mintha azt olvastam volna hogy ma lesz a záró kör. Akkor holnapra :) Nekem az egyik szemem sírni fog, mert a Realt is szeretem, de az igazi szerelem a Juve, úgyhogy Fino Alla Fine!

Egy napon belül válaszolt a skrill  :o :o

De a pénzt még mindig nem tették vissza, szóval tényleg tartják azt a 15 napot - gyanús hogy összegfüggő a dolog  :-X Pedig a Budapest Bankos (az ótvaros ATM üzemeltetője) azt mondta hogy elvileg vissza kéne rakniuk miután reklamáltam, majd megvárni a BB akár 45 napig tartó "nyomozásának" eredményét, és ha esetleg én tévedtem és mégis felvettem a pénzt ( :D) akkor gond nélkül beterhelnek megint. Nagy gecik na  :redchug: