Bajnokok Ligája 2023/24 selejtezők

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy képzelem el a meccs utáni sajtótájékoztatót, mint a Papírkutyákban a cserépléctörés utáni párbeszédet, szereplők:

Csumpi - Csercseszov mester
Kuplung - Kubatov Gábor
Trolibusz - Riporter

Trolibusz: Hogy ment?
Csumpi: Te, én szerintem rendben volt, nem Kuplung? Vették nagyon!
Kuplung: Hagyjuk...




Idézetet írta: Admin Dátum július 19, 2023, 21:15:06Érkeznek a minőségi lelki dumák, "cikk" formájában:

https://www.origo.hu/sport/futball/20230719-ferencvaros-labdarugo-bajnokok-ligaja-kieses-folytatas.html

Egyébként tök jó...
Csináétam chatGPT tanfolyamot; hogyan tanítsd, hogyan kommunikálj az MI-vel. Hogyan írass vele minőségi blog-ot, közösségi média bejegyzést. stb....
Meggyőződésem, hogy ezt az anyagot az MI-vel íratták meg. Mivel a tanfolyamon számos olyan dolgot is tanítanak, hogy miként kell összefésülni a ChatGPT által megírt szövegrészeket, javítani a nyelvtani esetlenségeket stb....
Na ezt a cikket egy béna chatgpt felhasználó rakta össze, nyilvánvalóan megrendelésre, csak mondom...


Idézetet írta: Sound Dátum július 19, 2023, 23:09:27Egyébként tök jó...
Csináétam chatGPT tanfolyamot; hogyan tanítsd, hogyan kommunikálj az MI-vel. Hogyan írass vele minőségi blog-ot, közösségi média bejegyzést. stb....
Meggyőződésem, hogy ezt az anyagot az MI-vel íratták meg. Mivel a tanfolyamon számos olyan dolgot is tanítanak, hogy miként kell összefésülni a ChatGPT által megírt szövegrészeket, javítani a nyelvtani esetlenségeket stb....
Na ezt a cikket egy béna chatgpt felhasználó rakta össze, nyilvánvalóan megrendelésre, csak mondom...

Szerintem tévedsz. A ChatGPT nem nyal segget, ezek viszont igen.



Nagyon fura meccs volt, úgy játszott a Fradi, mint egy nyári felkészülési meccsen, aminek tényleg semmi tétje. Faterom amikor meglátta a kezdőt, már mondta, hogy ki fognak esni. Mondom neki, sok volt a sör :D.

Kár érte egyébként, mondom mint egyszeri focibuzi. Látjuk, a Vidi 2-3év alatt egy magyar szinten jó csapatból pár rossz igazolás, pár rossz döntés után kiesőjelölt lett. A Fradi tavasszal már bűnrossz volt, és azóta sem javult a helyzet. Az első meccsen volt valami néger védő, egész korrektül mozgott, miért nem játszott? De egyébként ezer kérdésem van, többre válaszom is, de mit sem ér. Ilyen Baráth, Knoster, Botka félékkel már a pékek meg a telefonos ügyfélszolgálatosok ellen sem lehet továbbjutni. Valamelyikőtök feltette a kapus sztoriját, aki nem akart már játszani, mezőnyben akart focizni, tényleg igazi grund jelleg, ott szoktunk vitatkozni, ki mikor álljon a kapuba :D

A legrosszabb az egészben, hogy sem sírni, sem nevetni nem tudtam tegnap. Kicsit bíztam benne, hogy a Slovan is megég, dögöljön a szomszéd tehene alapon, de ráadásul még ez sem jött össze.

Gondolkodtam, hogy behúzom a bet365-ön az FTC bajnoki címet long term, de látva a tegnapi meccset, inkább hanyagolom

Idézetet írta: Admin Dátum július 20, 2023, 09:14:42Szerintem tévedsz. A ChatGPT nem nyal segget, ezek viszont igen.

Simán nyal segget a chatGPT!
Meg kell kérned a beszélgetés során arra, hogy helyezkedjen bele abba az álláspontba hogy....
S mivel a 3.5 nem tud adatokat leszedni a netről csak a 2020-ig lett tanítva (a 4.0 viszont igen!), ezért fogsz egy propaganda seggnyaló írást, és megkéred rá, hogy hasonló stílusban készítse el az anyagot.
De tehetünk egy próbát, iratok vele bármilyen propaganda anyagot, bármilyen nézőpontból ha gondolod. Abba a nézőpontba helyezem bele, amibe szeretnéd - persze legyen valós a téma, ne pl: az amerikai indián törzsek véleménye az afrikai kínai befektetésekről.... Terjedelemtől függ az idő, s képeket is szerkeszt a cikkbe ha 4.0-al dolgozik az ember, magam 3.5-al vizsgáztam, azt is használom. Igazából vannak olyan bejegyzések már a közösségi médiában, weblapon, amit úgymond a chatGPT-vel, "mint személyi titkárral" készítettem el.

Magyarul csak a minél konkrétabb feladatot kell megadni neki. A terjedelmet, ha grafikont akarsz, akkor az abba megjelenő adatokat, vagy táblázat stb.
Szerintem kb 20-30 perc összedobni egy olyat, mint ami az origón kijött.

Idézetet írta: Sound Dátum július 20, 2023, 10:09:47De tehetünk egy próbát, iratok vele bármilyen propaganda anyagot, bármilyen nézőpontból ha gondolod.
Tedd meg, kérlek.
:beerchug:

OK!

Írj egy témát, nézőpontot, s megcsináltatom vele most épp van egy fél órám erre a baromkodásra! :laugh:

Ja csak annyi kérésem van, hogy ne kelljen keresni az elkészítendő cikk stílusát! Az lenne sok idő, hogy megfelelő legyen! Hanem kérlek csabax linkelj be valamit, ami egy elemző írás, és nem riport - köszönöm, ja és magyarul légyszi

Idézetet írta: Sound Dátum július 20, 2023, 10:22:53Ja csak annyi kérésem van, hogy ne kelljen keresni az elkészítendő cikk stílusát! Az lenne sok idő, hogy megfelelő legyen! Hanem kérlek csabax linkelj be valamit, ami egy elemző írás, és nem riport - köszönöm, ja és magyarul légyszi
https://www.origo.hu/sport/futball/20230719-ferencvaros-labdarugo-bajnokok-ligaja-kieses-folytatas.html