Sportfogadas Charity Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálok várda, nagy menet volt, a semmiről nyerted meg!

Gratula Várda! Remelem lesz meg verseny ahol tudok majd forumtagokkal jatszani.

Mindenkinek Gratulálok, aki indult!  :beerchug:

Várda!  :great:



Igazán sajnálom, hogy kimaradtam ebből a játékból.. 

En befizettem a belepot, viszont sajna nem tudtam elindulni... :(

Köszönöm Srácok a gratulációt! Megmondom őszintén nagyon nem szerettem volna nyerni, akik ott voltak tanúsíthatják, mert nekem per pillanat a Betssonról kicsit nehézkes a pénzfelvétel, de valamit majd csak kitalálok, hogy eljuttassam az őt megillető helyére a nyereményt! Mondjuk lelkiismeret furdalásom éppen így sincs, mert én már eddig is beszálltam a Karácsonyi Adományozásba, de úgy illene, hogy ez a nyeremény is oda jusson.
Egyébként "szétmákoltam" a mezőnyt, melyért szíves elnézéseteket kérem! Mikor már csak 8-an voltunk láthattátok toltam mindenre, a franc se gondolta, hogy ilyen szinten esik majd a zsuga, hogy végül megnyerem. Az összeg egyébként 13,36€-nak felel meg. Minimum levétel 20€, szóval még dolgozni kell az ügyön, hogy egyáltalán hozzáférjek. Éjszakára toltam egy ilyen szelót:
1. Valencia - Real Madrid  1.21NyertesLabdarúgás - Spanyol Primera Division Gólok száma , Fogadásod:Felett 1.5 goals
2. Ottawa Senators - Carolina Hurricanes  1.24NyertesJégkorong - NHL Dupla esély , Fogadásod:1X
3. Vancouver Canucks - Minnesota Wild  1.23NyertesJégkorong - NHL Dupla esély , Fogadásod:1X
3-as kombi / 3-as kombi Kombináció Kifizetve1 - 2 - 3  Tét:6.63  odds: 1.85 Nyertes12.27

De még ezzel sem járok 20€-nál. Egyébként nagyon élveztem a társaságotokat és örülök, hogy játszottunk egy jót! Remélem lesz még hasonlóra lehetőség!

Szia Várda!

A győzelmet soha nem kell magyarázni. A pókerre sokan azt mondják, hogy szerencsejáték, ami nem igaz, csak kell egy kis szerencse is hozzá, hogy mondjuk egy tornát megnyerjél. Ha jól emlékszem egy csoda riverrel jöttél vissza a játékba. Ez egyszer leesik, máskor nem. Ezért is szép ez a játék.
Az elején azt gondoltam, hogy Gery, szumos, th3PROj3ctOr hármas közül kerül ki a győztes, bár vmlinuz is jól nyomta.
Egyébként most nem tudom eldönteni, hogy oakland hülyéskedett -e, hogy nem nagyon tud pókerezni, de ha nem, akkor minden elismerésem, hogy résztvett ezen a versenyen.


 Én is élveztem a versenyt, és remélem lesz még mód így együtt játszani.
Egyébként nekem is okoz egy kis fejtörést, hogy hogyan kerüljön a pénz a karácsonyi számlára ugyanis ezen az 5$-on az-az 5.5$-on kívül nincs itt pénzem.
A plusz 0.5$-ár a versenyt követő freeroll eredménye.

Na mindegy majd megoldom kikérek máshonnan ezt pedig eljátszom   :beerchug:

Lehetne közös verseny például  a pókerstarson.

Én is csatlakozom! Gratulálok Várda!