Betfair Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Suvi Dátum március 04, 2010, 16:06:50
???

Akkor míg nem kötelező akkor lehet "játszani" és utólag is megmutatható a számla, ha esetleg nyerő helyen végeznék.

Köszi az infót!     :cya:

Igen.

Sziasztok.
A fogadasok feldolgozasa h vesztes vagy nyertes a szelo az mikor tortenik meg??
Es mikor frissul a toplista, milyen utemben?
Koszi. :)

"(a nyereményeket bónusz formájában kapjátok, s mielőtt igényelhetnétek 5-ször meg kell forgatni minimum 2.00-es szorzón)"

kombi vagy sima fogadáson?

thank you!

és ha nincs fent pénz a számlámon akor is megkapom a bónuszt? (igazi pénz?)

Sziasztok,

Ne haragudjatok, de ma egész nap utaztam, s csak most sikerült gép közelbe kerülnöm.

A tippek feldolgozása minden nap megtörténik, általában reggel, de ez most egy különleges eset volt, s ezért elnézést kérek. Remélem nem fordul majd elő gyakran.

Amilyen gyorsan csak tudom frissitem az eredményeket.

Feldolgoztam a tippeket. Mehet a fogadás tovább!  :great:

3. A nyeremények átvételéhez egy Gamebookersos számlára van szükséged (a nyereményeket bónusz formájában kapjátok, s mielőtt igényelhetnétek 5-ször meg kell forgatni minimum 2.00-es szorzón)

single vagy kombi bet?

Thank you!

Idézetet írta: toliga1986 Dátum március 06, 2010, 11:42:25
3. A nyeremények átvételéhez egy Gamebookersos számlára van szükséged (a nyereményeket bónusz formájában kapjátok, s mielőtt igényelhetnétek 5-ször meg kell forgatni minimum 2.00-es szorzón)

single vagy kombi bet?

Thank you!

Majd jövő héten rákérdek erre is.  ;)

Idézetet írta: toliga1986 Dátum március 06, 2010, 11:42:25
3. A nyeremények átvételéhez egy Gamebookersos számlára van szükséged (a nyereményeket bónusz formájában kapjátok, s mielőtt igényelhetnétek 5-ször meg kell forgatni minimum 2.00-es szorzón)

single vagy kombi bet?

Thank you!

Én már forgattam bónuszt a Gamebookersen az mindegy hogy single vagy kombi a lényeg hogy 2-es odds vagy fölötti legyen.


Idézetet írta: Milan Dátum március 06, 2010, 11:59:32
Majd jövő héten rákérdek erre is.  ;)
Üdv! Mélyen meghajtom az elismerés zászlaját!! Tuti a játék!
Csak egy kérdés! Meg tudnád mondani, hogy milyen formátumban kell megadni a telefonszámomat a számlanyitásnál??

Pl:
36                   203241523

sziasztok nagyon tuti a játék.Az lenne a kérdésem hogy mi van akkor ha fogadtam egy meccsre de azt elhalasztották akkor az törlődik a szelvényről vagy akkor mi történik?

Idézetet írta: CTF Dátum március 07, 2010, 21:31:26
sziasztok nagyon tuti a játék.Az lenne a kérdésem hogy mi van akkor ha fogadtam egy meccsre de azt elhalasztották akkor az törlődik a szelvényről vagy akkor mi történik?

Ebben az esetben a fogadás 0 pontot ér (úgymond "push" fogadásként lesz elkönyvelve).

#29 március 08, 2010, 16:35:58, vmlinuz
Kérhetnék egy nagy szívességet?most vettem észre hogy elírtam az azonosítómat és ha van rá valami módszer akkor valahogy kérlek változtassátok meg erre gamebooker azonosító: .... tudom elvileg nem lehet de most láttam hogy 3. vagyok a bajnokságban és nem szeretném hogy ha nyerek az máshoz utalják át .kérlek benneteek.Előre is köszönöm. bash Undecided