Olimpia Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 27, 2012, 17:05:34, Milan


Elindítottuk a 2012-es Nyári Olimpia alkalmából rendezett tippjátékunkat.

A részvétel mindenkinek INGYENES!

Olimpia Tippjáték - Szabályzat

Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban, akkor ebben a témában tedd fel kérdésedet.

Nyeremények:

Főnyeremény: 75€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

2.hely: 40€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

3.hely: 25€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

4.-9. hely: 10-10€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

A nyeremények átvételéhez [fw]Fortunawines[/fw] számlára van szükségetek. Ha még nem rendelkeztek hasonlóval, akkor [fw]IDE[/fw] kattintván nyithattok egy számlát.

Mindenkinek nagyon sok sikert kívánunk.  :great:

A szabályzat hamarosan fog frissülni (jelenleg még a Foci EB-s jelenik meg, de nem sokáig...).

Lényeges változás:

Maximum tét egy szelvényre: 5000 virtuális Forint!

Ezzel el szeretnénk kerülni a korábbi kellemetlen eseteket, amikor 100 ezer fölötti összegeket pakoltak egyesek a szelvényekre.

Idézetet írta: Milan Dátum július 27, 2012, 17:07:54
Lényeges változás:

Maximum tét egy szelvényre: 5000 virtuális Forint!

Ezzel el szeretnénk kerülni a korábbi kellemetlen eseteket, amikor 100 ezer fölötti összegeket pakoltak egyesek a szelvényekre.

Jó ötlet!  :ok:

Azt szeretném kérdezni,hogyha Szlovákiából vagyok és nem tudok regelni erre a fortunawin oldalra,akkor ugye nem tudok részt venni ebben a tippjátékban? :'( Ugyanis ennek a szlovák verziójában már játszom,de az ifortunaként szerepel nálunk,meg itt gondolom pont azért a regelésnél nem is lehet szlovákiát kiválasztani lakhely céljából.

úszásnál és kerékpárnál is néztem, hogy egy adott versenyző kétszer is szerepel az ajánlatban, különböző szorzóval.
Pl férfi kerékpárverseny ki lesz a győztes?
Cavendish, Mark 1.90
Cavendish, Mark 1.12
Sagan, P 7.50
Sagan, P 2.0
Van valami infótok erről?

Utánanézek mitől lehet.

A nagyobb odds a nyertes, a kisebb pedig 1-3 helyen végzést jelent. Keresem, hogy miért nem jelöli igy meg.


Idézetet írta: Milan Dátum július 27, 2012, 17:07:54
Lényeges változás:

Maximum tét egy szelvényre: 5000 virtuális Forint!

Ezzel el szeretnénk kerülni a korábbi kellemetlen eseteket, amikor 100 ezer fölötti összegeket pakoltak egyesek a szelvényekre.
De ha valaki 5 ezresével teszi meg azt a 100 ezrest fogadást (20x5.000), így elvileg ki lehet játszani ezt a szabályt. Vagy nem így van?

Nem ha egy eseményre csak egyszer lehet tippelni.

#11 július 28, 2012, 08:13:23, Latzka
Idézetet írta: Őrült Király Dátum július 28, 2012, 01:51:09
De ha valaki 5 ezresével teszi meg azt a 100 ezrest fogadást (20x5.000), így elvileg ki lehet játszani ezt a szabályt. Vagy nem így van?

Úgy tűnik így van, ugyanis engedte ugyanazt megtenni. Amúgy nem értek egyet a szabályváltozással, akinek sikerült több százezer "zsetont" összeszedni, annak szvsz joga van mindent kockáztatnia. (és ezzel akár nulláznia :))

Idézetet írta: Őrült Király Dátum július 28, 2012, 01:51:09
De ha valaki 5 ezresével teszi meg azt a 100 ezrest fogadást (20x5.000), így elvileg ki lehet játszani ezt a szabályt. Vagy nem így van?

Persze, a törvények/szabályok két okból vannak kitalálva:

1. Legyenek megszegve
2. Legyenek kijátszhatóak

;)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 27, 2012, 19:31:19
A nagyobb odds a nyertes, a kisebb pedig 1-3 helyen végzést jelent. Keresem, hogy miért nem jelöli igy meg.
Aha, valami ilyesmire gondoltam én is. Köszi a választ és a javítást!:))

Lenne pár kérdésem:
Ha megraktam egy adott eseményt 5.000 virtuális forinttal, akkor ugyanazt a kimenetelt már nem rakhatom másik szelvényre?
Ha megraktam egy adott eseményt mondjuk 2.000 forinttal, akkor rakhatok még rá 3.000 értékben?
Ha megraktam pl olyat, hogy Cavendish nyeri a futamot, akkor megrakhatom még azt másik szelvényen, hogy 1-3-ig végez?
Köszi előre is;)