csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 119 vendég van a témában


#2145 augusztus 04, 2012, 12:29:23, csabax
Olyan nincs, hogy egy harmadik irodánál ne fogadjak Nicola éremszerzésére:

Olimpia - triatlon, nők Ki szerez érmet? Tipp: Nicola Spirig (SUI) 1.90  :great:

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet

Jenkins, Spirig és Hall közül melyikőjük a legjobb futó?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 04, 2012, 10:22:24
Jenkins, Spirig és Hall közül melyikőjük a legjobb futó?

Jenkins. Hall őt fogja segíteni, mármint addig amíg bírja szuflával. Spirig nagyon jó bringás, de futásban is viszonylag jó.

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 04, 2012, 10:24:14
Jenkins. Hall őt fogja segíteni, mármint addig amíg bírja szuflával. Spirig nagyon jó bringás, de futásban is viszonylag jó.

Köszi az infót, akkor végül is Jenkins, ha bicajozásban nem kap sokat akkor érdemes lenne tenni nem? Jenkins és Spirig már le is dolgozta félpercet.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 04, 2012, 10:28:27
Köszi az infót, akkor végül is Jenkins, ha bicajozásban nem kap sokat akkor érdemes lenne tenni nem? Jenkins és Spirig már le is dolgozta félpercet.

Szerintem Jenkins olimpiai bajnok lesz, bár őszintén szólva én Spirignek szurkolok. De egy dolog az érzelem és más a realitás. Hall az első 10-ben sem lesz. Igaz, a most vezető szökevények közül senki sem várható a Top 10-be. Talán Bennett, de ő csak akkor, ha bírja majd a futást.

#2150 augusztus 04, 2012, 12:28:53, csabax
Csak azért Top 3, mert nehéz Nicola ellen fogadni. És nem is akarok!

Triathlon / Women / Top 3   Helen Jenkins   Back   1.4  :noway:

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 04, 2012, 10:32:52
Szerintem Jenkins olimpiai bajnok lesz, bár őszintén szólva én Spirignek szurkolok. De egy dolog az érzelem és más a realitás. Hall az első 10-ben sem lesz. Igaz, a most vezető szökevények közül senki sem várható a Top 10-be. Talán Bennett, de ő csak akkor, ha bírja majd a futást.

Értem! És Densham nem veszélyes?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 04, 2012, 10:36:53
Értem! És Densham nem veszélyes?

Ő is ott lehet az élen. Sok esélyes van, talán 10 is, nehéz megjósolni a végeredményt. Amíg bringa van, tuti nem, mert itt lehet csúszás, esés, akármi, sajna Zsófi is.

#2153 augusztus 04, 2012, 10:55:09, csabax
Látom a bet365 oddsot ad Snowsillra, 21.00. Na, rá ne fogadjatok, mert nem is indult. Moffatt már feladta a versenyt, de rá is 21.00-át kínál a bet365.  ;D

Jenkins és Spirig mellett jelen pillanatban Densham, Hewitt, Norden, Riveros Diaz. Jackson és Groff esélyesek.

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 04, 2012, 10:57:05
Jenkins és Spirig mellett jelen pillanatban Densham, Hewitt, Norden, Riveros Diaz. Jackson és Groff esélyesek.

De ha együtt érkeznek meg a bringa után akkor elvileg Jenkins megnyeri ugye? :)

#2156 augusztus 04, 2012, 11:12:22, csabax
Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 04, 2012, 11:01:02
De ha együtt érkeznek meg a bringa után akkor elvileg Jenkins megnyeri ugye? :)

Az élboly együtt érkezik meg a futásra, és majd ott, de szerintem annak is csak a végén dől el az olimpiai bajnoki cím. Tény, futásnál már valószínűsíthetők a dobogósok.

Éremesélyes a nagy négyes: Jenkins, Spirig, Hewitt, Densham. Plusz talán Norden is.

Ajánlott fogadási irodák: bet365 | Betfair | bwin | Sportingbet | Unibet

Már Densham a favorit, pedig még másfél kör futás hátravan...

Úgy tűnik, hogy Hewitt kiszállt az érmekért folyó küzdelemből, Norden viszont nagyon jól tartja magát.