Férfi kézilabda Eb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a férfi kézilabda Európa-bajnokságot?

Svédország
7 (43.8%)
Spanyolország
9 (56.3%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: január 30, 2022, 10:40:32

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 28, 2022, 16:58:21Én úgy tudom, hogy az ötödik kvalifikál a vébére.
Én úgy tudom norvégia màr kijutott igy csak izland szàmàra volt.

Úgy tűnik én tudtam jobban :D

Nagyon naggy meccs volt a dàn spanyol,úgy tünik tényleg sikerült eltaktikàzni magukat....Spanyolorszàg ezen az eb-n még egyszer sem jàtszott ennyire jòl..igaz a dànok se ennyire rosszul...

jaja, baromi jó mecss volt, különösen az első fele

és mint tegnap megírtátok a karma jött látott győzött  :angel:

IdézetNagyon naggy meccs volt a dàn spanyol,úgy tünik tényleg sikerült eltaktikàzni magukat....Spanyolorszàg ezen az eb-n még egyszer sem jàtszott ennyire jòl..igaz a dànok se ennyire rosszul...

Nekem volt dán végső győztes fogadásom, meg kötöttem ma a dán win-t és a francia win-t, de eskü örülök, hogy kikaptak... k*rvára megérdemelték azok után, amit a francia meccsel műveltek... megérte pihentetni, meg kikapni... ostobák...

Egyre nagyobb az esély arra a dán-franciára-a BRONZÉRT ???

Na ennyit az EB legjobb, legesélyesebb csapatáról és az 1,20-as szorzóról! :bash:
Nekem megért pár ezer forintot, hogy kiessenek a dánok!! :great:
Ennyit jelent ha valakit abszolút leírnak és mindenki esélytelennek tartja még a szorzók is rátettek arra, hogy csak a dánokon legyen lélektani teher!! A spanyolok így abszolút nyugiban játszhattak senki nem várt tőlük továbbjutást! :D  ;D
Nagyon remélem azért volt pár bátor és elfogult spanyol szurkoló akik szépen arattak a spanyolokkal!! :beerchug:
Remélem a franciák is hasonló sorsra jutnak!! :great:

Az izlandiak istene igazságot tett. Kellett nektek bundázni...:)

Idézetet írta: Admin Dátum január 28, 2022, 22:21:24Az izlandiak istene igazságot tett. Kellett nektek bundázni...:)
A franciàk sem érdemeltek döntöt,lenézték a svédeket...Mondjuk az utolsò tàmadàsuk szerintem egyértelmüen hetes,de a bìròk nem merték befújni...Ha befújjàk szerintem a kapus akkor is kivédi vagy kikapnak a hosszabbìtàsban mert a svédek egyértelmüen jobbak voltak...ha én beàllok a kapuba középre és megse mozdulok akkor is több labdàt fogtam volna mint a francia kapus....a 4 kivédett labda szégyen ezen a szinten szerintem nem érdemel döntöt...Azért sajnàlom hogy ìgy ment el,de a jobb caapat jutott ma tovàbb...

az miért lett volna hetes a végén?

Mem még 3 perccel később is reklamálta hogy hetes, annyira mondta hogy belül állt a svéd, de már ott visszanéztem vagy 5x, (egy videot csináltam a két meccsen, ezt az utolsó 1 percet) és semmi szabálytalanság nem volt.


jaja, senki nem állt belül, még simán el is vehették volna belemenés miatt is, lassítani is lehet a videót

#132 január 29, 2022, 09:28:55, szalist
Idézetet írta: hubika88 Dátum január 28, 2022, 23:31:39az miért lett volna hetes a végén?
Mert a lepörgés elött megütötték a lövökezét,azért vesztette el az egyensúlyàt,egyértelmü hetes a szabàlyok szerint..

Szalist, azt te sem gondolhatod komolyan hogy kontakt nelkul lehet vedekezni. Nem is tiltja semmi, a loves elott regen lefordult, szabadon lohetett.. Nem a kontakt miatt lott igy Fabregas. A beallok ilyen lefordulas utan igy szoktak, bedolve, beesve.

@szalist csak a szelvénye miatt gondolja így, ami megérthető. De majd legközelebb.  :beerchug: