Rivalo infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 19, 2013, 12:03:46, csacsa44
Találtam ezt az irodát, Tipico klónnak tűnik....
Bónusz ajánlat, szorzó,minden ugyanaz.
Regisztráltam, nyertem,de másnap be akartam lépni az oldalra, "account locked"...
Próbálom azóta is felvenni a kapcsolatot az irodával de semmi reakció...
Valaki játszik itt?

Idézetet írta: hanko2 Dátum október 19, 2013, 11:50:25
Találtam ezt az irodát, Tipico klónnak tűnik....
Bónusz ajánlat, szorzó,minden ugyanaz.
Regisztráltam, nyertem,de másnap be akartam lépni az oldalra, "account locked"...
Próbálom azóta is felvenni a kapcsolatot az irodával de semmi reakció...
Valaki játszik itt?

Azóta van újabb fejlemény?

Semmi változás, már írtam nekik vagy 50 levelet,az oldalon belül is meg e-mailben is....
Tré egy iroda, az már biztos!

#3 január 20, 2015, 16:19:50, firgabácsi
Azért írok egy kis saját tapasztalatot mert erről az irodáról nem sok szó esik. Tavaly április óta vagyok náluk, korlátozás náluk is megy ha nyerőben van az ember, de annyira nem szörnyű. Ajánlat szerintem igen jó, sok minden van ami sok helyen máshol nincs, outsider sportok is.
Kifizetéssel kapcsolatos tapasztalatok: Az oldalukon eleve ha kifizetést kérsz már addig el sem jutsz, hogy összeget írj be, előbb fel kell töltened a következőket: 1. személyi/útlevél másolat 2. első befizetést igazoló dokumentum másolata ( magyarul skrillről /netellerről az első depozit tranzakció másolata ) 3. közüzemi számla.
Na mikor ez megvolt, másnap jött egy e-mail, hogy töltsek fel pluszban egy képet amelyen a személyit/útlevelet a fejem mellett tartom :-)) Nem vicc.
Ezek után még aznap este legnagyobb meglepetésemre felhívtak telefonon és kikérdeztek, tényleg az vagyok-e aki vagyok, nevem, címem, mióta vagyok a rivalónál, milyen sportokra szoktam fogadni. Ezek után annyit mondtak majd kapok egy e-mailt. És tényleg, másnap megjött az e-mail skrilltől hogy kifizettek.
Elég szőrszálhasogató a folyamat, persze úgy is lehet értelmezni, hogy azt szolgálja, hogy illetéktelen ne vegyen fel pénzt a számládról.

Inkább magukat védik a multisoktól, mint minket az átveréstől.  :)

Tipico klón és már a tipico is eljutott egy idő után oda, hogy az igazolvánnyal kellett fotózkodni, de úgy látszik ezt még lehet fokozni egy telefonos mélyinterjúval.   ;D
A következő lépés valószínűleg az lesz, hogy az iroda egyik adminisztrátorát kell egy hétre vendégül látni az azonosításhoz, hogy jobban megismerjenek...

Én ide csak beregisztráltam korábban, hátha nyerek hozzájuk valami tippjáték bónuszt vagy maguktól ajánlanak egyet, de valahogy ez nem történt meg, így befizetni sem volt miért.
Hja, a regisztrációnál már eleve nem engedte a tipicos felhasználónevemmel a reget, valószínűleg közös az adatbázisuk.


Köszi a beszámolót!

Idézetet írta: Knapp Dátum január 20, 2015, 16:05:07
Inkább magukat védik a multisoktól, mint minket az átveréstől.  :)

Tipico klón és már a tipico is eljutott egy idő után oda, hogy az igazolvánnyal kellett fotózkodni, de úgy látszik ezt még lehet fokozni egy telefonos mélyinterjúval.   ;D
A következő lépés valószínűleg az lesz, hogy az iroda egyik adminisztrátorát kell egy hétre vendégül látni az azonosításhoz, hogy jobban megismerjenek...

Én ide csak beregisztráltam korábban, hátha nyerek hozzájuk valami tippjáték bónuszt vagy maguktól ajánlanak egyet, de valahogy ez nem történt meg, így befizetni sem volt miért.
Hja, a regisztrációnál már eleve nem engedte a tipicos felhasználónevemmel a reget, valószínűleg közös az adatbázisuk.


Köszi a beszámolót!

Ismerek még egy embert akinél pontosan ugyanez volt az eljárás, ebből leszűrhető, hogy valószínűleg ez a standard gyakorlat náluk. Régebben voltam tipicónál is amíg ki nem zárták a magyar ügyfeleket, én szerettem azt az irodát az ajánlat miatt, a rivalo tényleg egy tipico klón egyébként.