Magyarország a foci Eb-n

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 09, 2016, 22:43:45
Ez a tv2-s dokumentumfilm meghozta a hangulatot  :ok:

Nézését meg a járását...

Annyira durva volt, hogy 16-os karikával merték csak vetíteni...   ;D

A "nézését meg a járását" hangulatot inkább az alkoholhoz, a lagzikhoz és izé... a Balkánhoz tudom kötni.   :P
Olyan Kusturica kompatibilis, de azért Borat is tud rá rázni:

! No longer available

De majd TiB csinál egy videót, ahol Böde kenyeret vajaz erre a számra...

Idézetet írta: Knapp Dátum június 09, 2016, 23:09:35
De majd TiB csinál egy videót, ahol Böde kenyeret vajaz erre a számra...

Nem lehetetlen küldetés amúgy, azzal a norvég dobással sok minden lehet kezdeni :D

! No longer available

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 09, 2016, 22:43:45
Ez a tv2-s dokumentumfilm meghozta a hangulatot  :ok:

Nézését meg a járását...

Elfelejtettem megnézni.  :bash: :bash: :bash:



Nekem nagyon tetszett ez a dokumentumfilm, és a stílusa, hogy nem volt kommentár, átvezető szöveg stb, csak szimplán a válogatott élete. Dárdai nem tudom hogyan csinálta, de még szimpatikusabb lett, mint előtte :D Nem csak hebegett-habogott mint Egervári, hanem lényegre törően és érthetően közölte, amit akar.

Ami tanulságos volt még nekem, az Szalai és Dzsudzsák kapcsolata, én könnyen el tudom képzelni, hogy emiatt van még Ádám a csapatban, mert jobb kapcsolata van (mint a többi támadónak) azokkal, akik kiszolgálhatják a pályán, így például Balázs. Geráról is muszáj írnom, ahogy kicsit megfedte Dárdai, és ő szó nélkül tűrte, az nálam példaértékű. 10-ből 9 ember besértődött volna rajta, Zoli inkább tudomásul vette. Fain kis dokumentumfilm volt, a felszín alá láthattunk.

Idézetet írta: TiB Dátum június 10, 2016, 14:47:26
Nekem nagyon tetszett ez a dokumentumfilm, és a stílusa, hogy nem volt kommentár, átvezető szöveg stb, csak szimplán a válogatott élete. Dárdai nem tudom hogyan csinálta, de még szimpatikusabb lett, mint előtte :D Nem csak hebegett-habogott mint Egervári, hanem lényegre törően és érthetően közölte, amit akar.

Ami tanulságos volt még nekem, az Szalai és Dzsudzsák kapcsolata, én könnyen el tudom képzelni, hogy emiatt van még Ádám a csapatban, mert jobb kapcsolata van (mint a többi támadónak) azokkal, akik kiszolgálhatják a pályán, így például Balázs. Geráról is muszáj írnom, ahogy kicsit megfedte Dárdai, és ő szó nélkül tűrte, az nálam példaértékű. 10-ből 9 ember besértődött volna rajta, Zoli inkább tudomásul vette. Fain kis dokumentumfilm volt, a felszín alá láthattunk.

Szalait én is észrevettem, nagy haveroknak tűnnek Dzsudzsákkal. Amúgy Ádám nagyon jó arcnak tűnik, biztos ő felelős a hangulatért az öltözőben, de jó lenne ha focizni is tudna  :) Dzsudzsákon itt is lehetett látni amit már többször leírtam, igazi cséká lett. Engem a norvégok elleni visszavágón kb örökre megvett. Egervári motivációs skillje meg nem gyenge  ;D Az az epic amikor Van Gaalnak elcsukló hangon mondja hogy my last game, erre az: My fault?  :D


10 €-s ingyen fogadás lesz az Ausztria - Magyarország meccsre. Iroda: bet365.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 10, 2016, 15:02:09
Szalait én is észrevettem, nagy haveroknak tűnnek Dzsudzsákkal. Amúgy Ádám nagyon jó arcnak tűnik, biztos ő felelős a hangulatért az öltözőben, de jó lenne ha focizni is tudna  :) Dzsudzsákon itt is lehetett látni amit már többször leírtam, igazi cséká lett. Engem a norvégok elleni visszavágón kb örökre megvett. Egervári motivációs skillje meg nem gyenge  ;D Az az epic amikor Van Gaalnak elcsukló hangon mondja hogy my last game, erre az: My fault?  :D

Ami még nekem tetszett ami már a jövő az, hogy tableten, nagy monitoron egyből meg lehet mutatni a félidőben, hogy mi volt a hiba és mi volt a jó a játékban...
Az is tetszett, hogy mind Dárdai alatt, mind Storck alatt csapatként szerepeltek az öltözőben is. Ettől lettek szememben szerethetőek. Dzsudzsákról nem gondoltam volna, hogy ennyire tud vezér lenni, mert a pályán sokszor csak hisztizett és alibizett...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 10, 2016, 18:48:41
10 €-s ingyen fogadás lesz az Ausztria - Magyarország meccsre. Iroda: bet365.
Milyen kondíciókkal ?


Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről



Na ki mint mond, szoros lesz, vagy kapunk 2-3 gólt?  ;D

Nyilasi: Nem lesz könnyű ellenfél Magyarország

"Nagyon várom az osztrákok elleni meccset, én valamikor ott futballoztam. '85-ben lebecsültek minket a világbajnoki selejtezőkön, aztán rúgtunk nekik egy hármast Bécsben. Most is azt éreztem, az osztrák sajtót olvasva, mintha a magyarok a pályán se lennének majd ellenük" - mondta Nyilasi. Olvasd tovább


! No longer available

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 14, 2016, 14:52:44
Na ki mint mond, szoros lesz, vagy kapunk 2-3 gólt?  ;D
Szoros lesz !


Tapatalkkal küldve az én Lenovo A6000 eszközömről