Napi tipp - Június 06.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum június 06, 2019, 08:27:55
Darts, PDC World Cup of Darts
2019.06.06. 21:30
Wales - Szingapúr
Szingapúr nyer
5,00

Paros darts vb vegre, oke hogy Wales egy olyan Price-Clayton duoval indul akik mindketten az elso 16-ban vannak a ranglistan, de azert a masik oldalt sem kellene ennyire lesajnalni... Paul Lim az elo legenda, az elso 9 nyilas a darts torteneteben amit lathattunk, Harith Lim meg megmutatta mar sokszor az oreg Paul oldalan, hogy tud azert hozni egy stabil jatekot, nyilvan Wales az eselyesebb, na de kozel sem ennyivel, a normal oddspar nalam 1,40-3,00 lenne inkabb, ezt az 5-os oddsot megint nem tudom hova tenni, igy ezen az oddson ezt a tippet sem tudom kihagyni.. :D

NYERTES  :great:

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 06, 2019, 16:31:55
Baseball, MLB
2019.06.06. 21:40
Seattle Mariners-Houston Astros
Tipp:Houston Astros nyer
Odds:1,5
Iroda:bet365

Indoklás: Konferencián belül az Astros a 2. helyen áll,míg a Mariners a 11.helyet foglalja el.A kezdődobók alapján sima Astros siker kell hogy legyen, 9-2vel áll,míg ellenfele 1-1. Én úgy gondolom hogy simán behúzhatja ma ezt az Astros.

NYERTES

Idézetet írta: flamman Dátum június 06, 2019, 12:59:32
Foci, Nemzetek Ligája Play-off 20:45
Hollandia-Anglia
Tipp: Döntetlen
Odds 3,25
Bet365

Indoklás: Semleges helyszínen (Portugália, Guimaraes) tartandó mérkőzés, ahol szerintem egyenlő erők küzdelme várható. Hollandia az utóbbi időben Németországtól, Franciaországtól, illetve épp Angliától kapott ki (igaz, utóbbinak már több mint egy éve). Anglia pedig a spanyoloktól, belgáktól (2-szer is), horvátoktól. Azaz mindketten a legnagyobbaktól, a többi mérkőzésen jól szerepelnek. A nagy bajnokságoknak és kupáknak már vége, a játékosok nem tudom, mennyire vannak 100 %-os formában, meg mennyire motiváltak, na és az egymás elleni meccseiket tekintve egyáltalán nem ritka az eredmény, pl. a legutóbbi 3 meccs előtt zsinórban 4-szer is X-eltek.
Ez a nemzetek ligája meg amolyan sötét ló, nem egy EB vagy VB, úgyhogy még ezért is az X-re szavazok.

NYERTES (2.)

Idézetet írta: For9 Dátum június 06, 2019, 16:27:52
Sportág, időpont: Labdarúgás, UEFA Nemzetek Ligája - A divízió - Play Offs - Elődöntők
Esemény: Hollandia - Anglia
Tipp: Hollandia jut tovább
Odds: 2,05
Iroda: unibet

Indoklás: Hollandokat én most jobbnak tartom, van egy olyan generációjuk, amit nem lesz könnyű legyőzni. Hátul VvD és de Ligt bitang, középpályán Wijnaldum-de Jong és van de Beek elég stabil. Angolok is sokat fejlődtek és nekik is elég erős a keret, de szerintem a hollandok ezt befogják húzni.
NYERTES

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 06, 2019, 11:37:25
Vízilabda, női világliga Superdöntő
16:45
Hollandia-Ausztrália
Tipp: Hollandia nyer @ 1.66 /bet365/

Bár a csoportmeccsek után nem lehet kiesni, azért a Hollandoknak szerintem fontos, hogy elkerüljék a kiesés szakasz első körében az USA-Oroszország duó valamelyik tagját, és inkább velünk, vagy Kanadával kezdjen az igazán éles, kieséses fázisban. Bár az hollandoknak ehhez elég a döntetlen is, szerintem 2-3 góllal biztosan nyernek, eleve erősebb a holland csapat, ráadásul az említett ok miatt kell is nekik a meccs.
nyertes

Idézetet írta: peshark Dátum június 06, 2019, 08:27:55
Darts, PDC World Cup of Darts
2019.06.06. 21:30
Wales - Szingapúr
Szingapúr nyer
5,00

Paros darts vb vegre, oke hogy Wales egy olyan Price-Clayton duoval indul akik mindketten az elso 16-ban vannak a ranglistan, de azert a masik oldalt sem kellene ennyire lesajnalni... Paul Lim az elo legenda, az elso 9 nyilas a darts torteneteben amit lathattunk, Harith Lim meg megmutatta mar sokszor az oreg Paul oldalan, hogy tud azert hozni egy stabil jatekot, nyilvan Wales az eselyesebb, na de kozel sem ennyivel, a normal oddspar nalam 1,40-3,00 lenne inkabb, ezt az 5-os oddsot megint nem tudom hova tenni, igy ezen az oddson ezt a tippet sem tudom kihagyni.. :D

Gratulálunk peshark! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.