Férfi kézilabda Eb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a férfi kézilabda Európa-bajnokságot?

Svédország
7 (43.8%)
Spanyolország
9 (56.3%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: január 30, 2022, 10:40:32

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 27, 2022, 09:56:55Nem tudom, hogy miért sajnálja mindenki Izlandot. Egyrészt minket ütöttek el a továbbjutástól, másodszor pedig a saját kezükben volt a sorsuk. Miért nem verték meg a horvátokat? Nem lenne miért sajnálkozni.

Nemtudom, hogy feljebb olvastad-e, de csóriknak nem teljesen a saját kezükben volt a sorsuk... az Izland - Horvát meccsbe alaposan belenyúltak a sporik... Amint 5 gólos előnybe került Izland, zsinórban 4 horvát támadás végződött 4 véleményes büntetővel, hogy csak a leglátványosabb részét említsük... abba nem mennék bele, hogy amúgy mindezek mellett mezőnyben ebben az időszakban milyen faultokkal vették el a labdát Izlandtól... Illetve a végjátékban, amikor Izland vissza tudott jönni -5-ről X-re, volt egy sima arcra ütés a horvátoktól, amit nem hogy nem videóztak, le sem fújtak... :D Szóval szerintem joggal lehet sajnálni ezt az izlandi csapatot, többet érdemeltek volna... Illetve ez a mi csoportunkat árazza be "felfelé", hogy a franciákat megelőzve juthattak volna 4be, no meg az is, hogy a hollandok milyen szépen szerepeltek a meglepetés továbbjutásuk után is...

Amúgy nyilván érthető, hogy miért nem engedték Izlandot a 4be, óriási presztízsveszteség lett volna az EHF-nek, ha pont a franciák nem jutnak be... Viszont a dánok részéről számomra továbbra is érthetetlen ami tegnap történt... Nekik mi volt ebben a jó vajon... Vagy vannak, akik még a válogatottak felett is mozgatják a szálakat!? Remélem egyszer lehull a lepel ezekről a sztorikról... :)

A félidő/vége hazai/vendégnek is csökkent az oddsa időközben, de gondolom a srácok még időben, 10 fölötti oddson játszották meg.

Télen kell a bunda, hideg van.

Elég piszkos munka folyik úgytűnik a kézilabdában is!! ;D
Még hogy 1,18 Dánia egy elődöntőre!?? Nevetséges... fog az még följebb is menni... ahogy elkezdik pakolni a spanyol hendikre a pénzt.. :great:
Láthatjuk, hogy semmi nem tuti és egy 1,10-es szorzó is úgy el tud szállni, hogy öröm nézni, legyen az fociban, kéziben vagy kosárban!! A spanyolok pedig vannak olyan jók hogy az elején ne engedjék el a dánokat 5 perc alatt 5 góllal mint a franciák!! ;D
A piszkos franciákra is csak 1,50 és lehet még esni is fog, ráadásul én azt is csak továbbjutóra merném rakni!
De amúgy szurkolóként csak remélni merem, hogy nem dán-francia döntő lesz mert akkor tuti nem nézem de valószínű, hogy nem is fogadok majd rá!! :noway:

Az erőviszonyokat nézve itt talán egyedül a dán végső győzelemben lehetne érték.

Egyelőre ezek a szorzók:

Dánia - 1.40
Franciaország - 5.00
Svédország - 9.00
Spanyolország - 12.00

Aki meg dán - francia döntőt vár, annak ezt a kombinációt ajánlott tenni:
Dánia DNB @ 1.11
Franciaország DNB @ 1.38
Eredő odds: 1.53

IdézetAz erőviszonyokat nézve itt talán egyedül a dán végső győzelemben lehetne érték.

Egyelőre ezek a szorzók:

Dánia - 1.40
Franciaország - 5.00
Svédország - 9.00
Spanyolország - 12.00

Aki meg dán - francia döntőt vár, annak ezt a kombinációt ajánlott tenni:
Dánia DNB @ 1.11
Franciaország DNB @ 1.38
Eredő odds: 1.53
Itt azért 1.4 ért én nem làtok értéket a dànokban...Ha dàn-francia döntö lesz amire elég nagy az esély,szerinted elkövetnék mégegyszer azt a hibàt a franciàk hogy ìgy elengedjék a dànokat??Illetve ehhez hozzàjönne mégegszer egy ilyen gyenge elsö félidös kapusteljesìtmény francia oldalon??Én ezt nem hinném,ellenben a dàn csapatnak ezt a 15 utolsò percet leszàmìtva nem volt rövidzàrlata a tornàn,és simàn benne van a nagy szàmok törvénye alapjàn hogy lesz..És ha lesz miért ne lehetne a döntöben?Mikor mentàlisan rajtuk lesz jobban a teher...és azt emellé még megjegyezném hogy tovàbbra sem kaptak még ki eb-n a franciàk a dànoktòl....

De ez egy majdnem dan B sor volt, 3 olyan figura hianyzott akik egyedul eldontenek egy meccset, 7v6 ellen latszott h Hansen kulcs passzokat tud adni mas meg nem annyira.

Sztem kiegeszulve a danok agyinverik a franciakat, sot tegnap is agyonvertek vna

Idézetet írta: szalist Dátum január 27, 2022, 14:37:44Itt azért 1.4 ért én nem làtok értéket a dànokban...Ha dàn-francia döntö lesz amire elég nagy az esély,szerinted elkövetnék mégegyszer azt a hibàt a franciàk hogy ìgy elengedjék a dànokat??Illetve ehhez hozzàjönne mégegszer egy ilyen gyenge elsö félidös kapusteljesìtmény francia oldalon??Én ezt nem hinném,ellenben a dàn csapatnak ezt a 15 utolsò percet leszàmìtva nem volt rövidzàrlata a tornàn,és simàn benne van a nagy szàmok törvénye alapjàn hogy lesz..És ha lesz miért ne lehetne a döntöben?Mikor mentàlisan rajtuk lesz jobban a teher...és azt emellé még megjegyezném hogy tovàbbra sem kaptak még ki eb-n a franciàk a dànoktòl....

Személyes véleményem, hogyha dán-francia döntő lesz, akkor a dánok fogják nyerni. Sajnálom a már nagyon híres fogadásod (de hátha tévedek).  ;)

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 27, 2022, 14:41:38De ez egy majdnem dan B sor volt, 3 olyan figura hianyzott akik egyedul eldontenek egy meccset, 7v6 ellen latszott h Hansen kulcs passzokat tud adni mas meg nem annyira.

Sztem kiegeszulve a danok agyinverik a franciakat, sot tegnap is agyonvertek vna

Pontosan ezért nem voltak ott a tegnap, mert egyáltalán nem volt céljuk győzni a tegnap. Féidőben ők is meglepődtek az eredményen. Ennyire nagy érték van a franciákban.

Egyértelmű, hogy a dán magasan a legjobb csapat... nekem ők vannak amúgy téve végső győztesre, de félek, hogy ha megint találkoznak a franciákkal, akkor besülnek majd... a sportban ez baromi sokszor sorszerű, a karma mindenhol ott van :D De komolyan... kéziben, teniszben, fociban... ha egy versenyt/meccset/bajnokságot van lehetőséged lezárni, megnyerni könnyedén (ez esetben kiejtened az egyetlen valóban komoly riválisodat), de mégsem teszed azt meg azért mert elszórakozod vagy mert esélyt adsz nekik (ez esetben a továbbjutással), az nagyon nagy arányban megbosszúlja magát és végül Te leszel a vesztes... De ne legyen igazam! :)

Idézetet írta: Admin Dátum január 27, 2022, 14:55:40Személyes véleményem, hogyha dán-francia döntő lesz, akkor a dánok fogják nyerni. Sajnálom a már nagyon híres fogadásod (de hátha tévedek).  ;)
Meglàtjuk.....

Idézetet írta: szalist Dátum január 27, 2022, 16:10:39Meglàtjuk.....

Azért szerintem a svéd - francia meccs nem egyértelmű: Mindenki elfelejti, hogy a svédek tavaly ugyanígy csak a VB-n az elődöntőben megverték a franciákat 6 góllal, ahol a meccs előtt szintén a gallok voltak a favoritok. A másik ágon ugyanúgy spanyol dán volt sima dán  csak winnel.
A svédek az EB-n nagyon jól védekeznek és elől mindig átlagban megdobják 26-27 gólt- a franciák pedig utolsó 3 meccsükön átlag 28 gólt kaptak. Ez  francia csapat aki megszenvedett egy tartalékos dán csapattal, annak nem kellene ennyire favoritnak lennie.
Megjegyzés: aki nézte a Svéd norvégot az láthatta, hogy az utolsó svéd időkérésnél a svéd szöv.kapitány odament Gottfridsson-hoz, hogy figyu TE tartsd meg a taktikai megbeszélést 1 percben. A kapitány egy szót sem szólt csak hallgatta mind mondott a csóka.
A svédek nagyon egyben vannak.

Nálam X2: 2,50 ért

Idézetet írta: Nezocsa Dátum január 27, 2022, 17:04:33Azért szerintem a svéd - francia meccs nem egyértelmű: Mindenki elfelejti, hogy a svédek tavaly ugyanígy csak a VB-n az elődöntőben megverték a franciákat 6 góllal, ahol a meccs előtt szintén a gallok voltak a favoritok. A másik ágon ugyanúgy spanyol dán volt sima dán  csak winnel.
A svédek az EB-n nagyon jól védekeznek és elől mindig átlagban megdobják 26-27 gólt- a franciák pedig utolsó 3 meccsükön átlag 28 gólt kaptak. Ez  francia csapat aki megszenvedett egy tartalékos dán csapattal, annak nem kellene ennyire favoritnak lennie.
Megjegyzés: aki nézte a Svéd norvégot az láthatta, hogy az utolsó svéd időkérésnél a svéd szöv.kapitány odament Gottfridsson-hoz, hogy figyu TE tartsd meg a taktikai megbeszélést 1 percben. A kapitány egy szót sem szólt csak hallgatta mind mondott a csóka.
A svédek nagyon egyben vannak.

Nálam X2: 2,50 ért

Azért ez nem kirívó sztori, hogy az irányító tartja adott esetben az időkérést... Tegnap pl volt a Holland - Horvát meccs, a hollandoknál konkrétan Steins mutatta az edzőjének, hogy nyomja meg az időkérést jelző gombot... aztán persze meg is tartotta az eligazítást az edző helyett... :D De pl a Magyarország - Portugália meccset is említhetném, ott konkrétan Lékai tartotta és mondta be 15 másodperccel a meccs vége előtt, hogy mi lesz a játék az utolsó támadásnál.

Szóval ez gyakori amúgy, mert az irányító sokszor bentről jobban érzi, hogy melyik figura működik ott adott esetben jobban az ellen az ellenfél ellen abban a szituban.

Ezzel persze nem a tipped ellen beszélek, mert alapvetően még így sem olyan vészes ez a svéd csapat (nemtudom Palicka és Claar lesz-e már a gallok ellen), viszont szerintem nem olyan meggyőzőek, mint a VB-n... Már a csoportból is óriási mázlival mentek tovább (a csehek kezében volt az a meccs, ami végül X lett és így versenyben maradt a svéd csapat), illetve a norvégok ellen is láttuk, hogy tengernyi ziccert rontottak a norvégok... abszolút rajtuk múlott ott csak, hogy végül kikaptak +5-ről... Szóval meglepne egy svéd továbbjutás, nekem szimpatikusak ugyan, viszont reálisan ez francia win lesz... De ne legyen igazam!! :D

Idézetet írta: Nezocsa Dátum január 27, 2022, 17:04:33Azért szerintem a svéd - francia meccs nem egyértelmű: Mindenki elfelejti, hogy a svédek tavaly ugyanígy csak a VB-n az elődöntőben megverték a franciákat 6 góllal, ahol a meccs előtt szintén a gallok voltak a favoritok. A másik ágon ugyanúgy spanyol dán volt sima dán  csak winnel.
A svédek az EB-n nagyon jól védekeznek és elől mindig átlagban megdobják 26-27 gólt- a franciák pedig utolsó 3 meccsükön átlag 28 gólt kaptak. Ez  francia csapat aki megszenvedett egy tartalékos dán csapattal, annak nem kellene ennyire favoritnak lennie.
Megjegyzés: aki nézte a Svéd norvégot az láthatta, hogy az utolsó svéd időkérésnél a svéd szöv.kapitány odament Gottfridsson-hoz, hogy figyu TE tartsd meg a taktikai megbeszélést 1 percben. A kapitány egy szót sem szólt csak hallgatta mind mondott a csóka.
A svédek nagyon egyben vannak.

Nálam X2: 2,50 ért
Nem azt mondtam hogy egyértelmü,de még mindig több értéket làtok egy farncia nyertesre 5 ös oddson mint a dànokra 1.4 ért..Lehet a döntöbe se jutnak,de nem fogom megbànni hogy 8 as szorzòn pakoltam öket vb elött nemsokkal

Zöldfülű kérdés, ennek az izland-norvégnek meccsnek van komolyabb tétje, azon kivül hogy az egyik csapat 5. míg a másik 6. lesz?

Én úgy tudom, hogy az ötödik kvalifikál a vébére.