20bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Rézmalac Dátum október 06, 2023, 08:33:32Végülis elég 50% körüli találati arány.
Elsőre egy 1,10 és egy 1,90 körüli surebet jellegű valamin gondolkodtam (az 1,90 ellenkezőjét mondjuk egy másik irodában), csak egyrészt pont az 1,10-ek nekem az óriási csapdák, ezekből sosincs meg a 90%, másrészt ha pechem van, és többet vesztek a 20bet-nél, akkor ahogy olvastam, ha elfogy a cash, ugrik a bónusz.

Én meg ezt a pontot nem értem:

9. Visszaforgatás után a fennmaradó bónusz összeg átutalásra kerül az ügyfél főszámlájára, a bónusz összegét nem meghaladva.

Akkor a forgatás után max. 35000-et kaphatok meg, akkor is, ha végig nyertem?

Szintén nem tisztázza sehol, hogy miből kell fogadni, a bónuszból vagy a depóból?

Idézetet írta: havenofear Dátum október 06, 2023, 10:58:22Én meg ezt a pontot nem értem:

9. Visszaforgatás után a fennmaradó bónusz összeg átutalásra kerül az ügyfél főszámlájára, a bónusz összegét nem meghaladva.

Akkor a forgatás után max. 35000-et kaphatok meg, akkor is, ha végig nyertem?

Szintén nem tisztázza sehol, hogy miből kell fogadni, a bónuszból vagy a depóból?

Igazad van, ez is érdekes. Ráadásul az egész szabályzat nyelvezete olyan, mintha google fordítóval készült volna...

Sziasztok,

20bet-nél mennyi a minimum tét / fogadás?

Köszi.  :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum november 22, 2023, 16:15:58Sziasztok,

20bet-nél mennyi a minimum tét / fogadás?

Köszi.  :ok:

41.87 Ft  ;D

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 22, 2023, 16:21:2241.87 Ft  ;D

Ez valós infó, vagy csak vicc?

Az az igazság, hogy szükségünk van némi segítségre. Ezek érdekelnének:

1. Minimum tét (forintban)
2. Be- és kifizetési lehetőségek a 20Bet-nél, és a minimális összegek (pl. Visa 3500 Ft. stb.)

Valós, bár megértem, hogy ennyi komment alapján poénnak tűnhet  :D

Minimum befizetés:
Visa 500 Ft
Revolut 4500 Ft
Skrill 1700 Ft
Neteller 1700 Ft
Paysafecard 450 Ft

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 22, 2023, 17:17:34Valós, bár megértem, hogy ennyi komment alapján poénnak tűnhet  :D

Minimum befizetés:
Visa 500 Ft
Revolut 4500 Ft
Skrill 1700 Ft
Neteller 1700 Ft
Paysafecard 450 Ft

Hálás köszönet.  :beerchug:

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 22, 2023, 16:21:2241.87 Ft  ;D

Expekt buki te vagy az? :laugh:
(náluk lehetett ilyen korlátlanul kis tétet tenni :))

#38 november 26, 2023, 10:30:53, okt8
Sziasztok!
Tegnap fizettem be elősször, próbaképp. Este volt egy 2 meccses kombóm, ami nyertes is lett. Összesen 2,17-es odds. Jóvá is írták. Reggelre azonban furcsa mód törölté vált a szelvény. Érdekes, mert nem csak az egyik esemény, hanem az egész szelvény. Rákérdeztem a chaten. Válaszként küldtek egy 30 perces idősávot, hogy az ebben tett fogadásokat érvénytelenítették, mert rosszak voltak az oddsok. Ilyen van? Az Ő hibájuk miatt én esek el a nyereményemtől? A vesztes fogadásoknál nem réklamálhatnék, hogy nem tetszettek az oddsok? :D :D :D Nekem ez csalódás, ilyenről még nem hallottam. Valószínűleg valaki túl sokat nyert abban az időben...

Esetleg egy fotót a szelóról tudnál felrakni?

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 26, 2023, 10:25:04Esetleg egy fotót a szelóról tudnál felrakni?

Mellékeltem a bejegyzéshez.

Huhh, hát ezekhez semmi okosat nem tudok hozzátenni. Azt hittem, valami top focira tett tippek voltak, ahol nagyjából lehetett volna következtetni az aktuális állás melleti szorzókra, de ez így fura. Mert olyan tényleg sokszor van, hogy egy-egy meccs szorzói rosszak, de olyannal még én sem találkoztam orosz irodáknál sem, hogy egy ilyen idősávban tett fogadások törlődnek. Jó lenne tudni, hogy mondjuk aki bukott, annak visszaadták-e a pénzt.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 26, 2023, 10:41:00Huhh, hát ezekhez semmi okosat nem tudok hozzátenni. Azt hittem, valami top focira tett tippek voltak, ahol nagyjából lehetett volna következtetni az aktuális állás melleti szorzókra, de ez így fura. Mert olyan tényleg sokszor van, hogy egy-egy meccs szorzói rosszak, de olyannal még én sem találkoztam orosz irodáknál sem, hogy egy ilyen idősávban tett fogadások törlődnek. Jó lenne tudni, hogy mondjuk aki bukott, annak visszaadták-e a pénzt.


Sajnos nem mentettem el a beszélgetést, de úgy emlékszem 17:28 és 17:58 közötti időszakról beszélt és igen, nem csak az egyik esemény lett törölt, hanem a tenisz és a röplabda is.

Sziasztok!

Regisztráltam, befizettem pénzt, de nem indul el az élő fogadásoknál egyik élő közvetítés sem. Van még valami kritérium a meccsnézéshez?

Kipróbáltam firefox böngészóvel és chrome-mal, így nem ment, de operával szerencsére megy.

Nagyon sok meccsről van live stream-jük, ebben a tekintetben verik a bet365-öt.